Clichy, Galatasaray'a Doğru! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Clichy, Galatasaray'a Doğru!

Yasin bir nevi hakli bir kac kere sag bek oynadigi dogrudur Clichy'nin. Ama öyle uzun dönem sag bekte oynatabilecegin bir adam degil.

Mecburiyetten oynar 1-2 mac ancak.

Hadi bakalım bitmesini en çok istediğim transferlerden.

Bu arada İnsua hariç EPL'den bek oyuncusu aldığımızı da hatırlamıyorum. Onu da saymamak gerek zaten Liverpool'da yedekti diye hatırlıyorum. EPL temposunda bunca sene üst düzey oynayan bir adam Türkiye'de kanadı otoban yapar 4 şerit döşer. Bir düşünün neler yapabileceğini.

Son düzenleme:
Transfer döneminde ismi geçenlerden

Muslera
Tete
Maicon
Acerbi
Clichy
İmbula
Selçuk
Belhanda
Sneijder
Yasin
Gomis

Selçuk ve Yasin ;(

(Selçuk ve Yasin'e tahammül yok ama Yasin yerine Sinan yazılır oda böyle kaliteli isimlerle birlikte ivme yakalarsa birçok kişi razı olacaktır en önemlisi böyle bir kadroda skora katkı yapması olur , tüm yük Gomis'in sırtında görünüyor çünkü şampiyonluk için 30+ minimum atması gerekebilir.)

Belhanda'yı kanat düşünüyorlar sanırım. :(

Bu arada İnsua hariç EPL'den bek oyuncusu aldığımızı da hatırlamıyorum. Onu da saymamak gerek zaten Liverpool'da yedekti diye hatırlıyorum. EPL temposunda bunca sene üst düzey oynayan bir adam Türkiye'de kanadı otoban yapar 4 şerit döşer. Bir düşünün neler yapabileceğini.

Adriano denen şopardan pay biçelim işte ,

Clichy harika işler yapar bu transfer bir an önce bitmeli.

eboue kadar katkı versin savunmamız ve beklerimizin seviyesi 3 kat yükselir gidip cavanda ya linnes'e veysel'e tarık'a paraları akıtacağımıza ver abi 2.5 m 3 m bunlara 3 sene katkını al teşekkür et en azından ne vereceği belli 2-3 sezon.

Keşke Sagna ile birlikte alma fırsatımız olsa ikisini. 2-3 sene üst düzey muazzam beklerimiz olurdu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Carole 4 milyona Fransa'ya itelense. Linnes de 750bin euroya itelense.
Sağ beke A.Vidal kiralık, sol beke de Clichy gelse.
1 miyon+çöplere Ömer Ali'yi sağ bek yedeği, 1 milyon+çöplere de Emre Taşdemir'i sol bek yedeğine alsak güzel olurdu.

hakan ünsalı aldık ya reis

gelmez boşuna hayal kurmayın ;)

thinker-1.jpg

Üst Alt