Club-Trained Oyuncu Anketi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Club-Trained Oyuncu Anketi

Mümkün olan alternatifler arasından tercihiniz hangileri olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    28
Malumunuz kadro kısıtlaması geliyor ffp sebebiyle.
21 kişilik kadro, 3'ü kaleci. Yani 18 kişi.
Association-trained(Türkiyede yetişmiş) ve Club-trained(Galatasaray'da yetişmiş) kontenjanlarını boş bırakırsak sakatlık, ceza gibi durumlarda sıkıntı çekebiliriz.

Emre Belözoğlu, Arda Turan, Emre Çolak, Uğur Demirok'u listeden düştüm direkt. Sebepleri malum.

Futbolcu isimlerinin yanında sözleşme bitiş tarihlerini de yazdım. Tercih ederken o tarihleri de göz önünde bulundurursunuz.

Mevcut şartlarda Hakan Canbazoğlu çok mantıklı be. Listeyi yapınca daha bi yükseldim Hakan'a. Hem kupa maçlarında rahat rahat kaleye koyabileceğimiz bi yedek kalecimiz olur. Eray'ın yerine direk koysan üç aşağı beş yukarı aynı topu tutar.

hakan şahbazoğlu kesinlikle alınmalı

penaltı olursa oyuna alırız hem clde

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu arada Azubuike'nin sözleşmesi Ağustos 2015'te başlamış, 1997 doğumlu. Ağustos 2018'de Assoc-trained statüsü kazanıyor.
Bu anketin konusu değil ama Ahmet Çalık'ı yollayıp oraya en azından işe yarar bi adam koyabiliriz.

Kaleye Okan Kocuk'u alacağız galiba. Savunmaya da club trainer alacağımızı sanmıyorum. Club trainer olarak max beklentim efecan olur.

3 kaleci birdirmeye mecburmuyuz? Ben nöbet threadine yazmistim City ve Romanin da tüm kadro bildirme hakklari yoktu ve adamlar tek 2 kaleci kadro almislar ve Citynin kadrosunda bir tane kendi altyapisandan gelen adam bile yoktu

Üst Alt