Cocu İzinleri İptal Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cocu İzinleri İptal Etti!

501

Fenerbahçe'de Phillip Cocu, sert yüzünü göstermeyi başardı ve oyunculara 3 gün izin vermeyi planlayan Hollandalı teknik adam izin sayısını 1 güne düşürdü.

Fenerbahçe'de “Utanç duymamız gereken bir yenilgi aldık. Daha fazla mücadele etmemiz gerekiyor” sözlerini sarf eden Phillip Cocu, sert yüzünü göstermeye başladı.

Hollandalı teknik adam, milli arada takıma 3 gün izin vermeyi planlıyordu. Ancak ligde art arda gelen 3 mağlubiyetin ardından planlar değişti. 47 yaşındaki teknik adam izin sayısını 1 güne düşürdü.

Dünü dinlenerek geçiren Fenerbahçe, bugün Konya maçının hazırlıklarına başlayacak.

(Şampiyon)

Bize gore terim sacmaladi , bjk liler senola abaniyor goruyorum 2 haftada 5 puan sebebiyle , cocu zaten neredeyse simdi gonderilme asamasina geldi

Demek ki kemal ozdesin kasimpasasi sampiyon olsa 3 buyukler kepenk indirecek

Futbol bu yahu . Oyun anasini satayim , herkes es zamanli basarili olamaz

Beraberlik daha iyi olur

Kayipsiz gidersek 8 ve 4 oluyor puan farklari

Gerci fb yenerse de 6 ve 5 olacak , o da guzel gorunuyor

harun

şener skrtel neustadter(reyes) hasan ali

jailson elmas (ekici)

benzia

ayew slimani valbuena (alper-atıf-barış)

Konya maçından itibaren muhtemelen böyle devam edecekler.Eğer jailson ve benzia da cacık çıkarsa ersun değil, morinho gelse kurtaramaz bunları.

jailson ve benzia yı hiç izlemedim.Ama bana göre en iyi transferleri slimani olur.Keşke aynı şartlarda biz kiralayabilseydik, o zaman herşey çok farklı olurdu.Ligi avucumuzun içine alır, gruptan en kötü 2. olarak çıkardık diyorum.

Üst Alt