ÇOCUKLAR iNANMAYIN DEMİŞTİK ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÇOCUKLAR iNANMAYIN DEMİŞTİK !

Cevap: ÇOCUKLAR iNANMAYIN DEMiŞTİK!

inanmayindemistik.jpg

:)

metin ünlü kanal 24 ' te yardırdı : 2005 sezonunda teşvik ve şike suç değildi , tff kanunlarına göre de disiplin suçuda sayılamazdı dolayısıyla GS ya yapılan şike ile alakası OLAMAZ...... bence bazı takımlar düşeceği ,için bazı taraftarların içini rahatlatmak için bakın diğerlerinide aradık diyebilirler........

KAPAK KAPAK KAPAK

metin ünlü kanal 24 ' te yardırdı : 2005 sezonunda teşvik ve şike suç değildi , tff kanunlarına göre de disiplin suçuda sayılamazdı dolayısıyla GS ya yapılan şike ile alakası OLAMAZ...... bence bazı takımlar düşeceği ,için bazı taraftarların içini rahatlatmak için bakın diğerlerinide aradık diyebilirler........

KAPAK KAPAK KAPAK

Metin Ünlü bu olayı çok iyi takip ediyor.. Son dönemde biraz frene basmıştı.. Bunun nedeni şikecilerin düşmesinin neredeyse garanti altına alınmasından kaynaklanıyor...

Bu saaten sonra şike olaylarıda kapanır,sıra cezalara gelir.Fener,Sivas küme düşer.E.şehir ve Bjk eksi puanla başlar.Bundan sonrada kimse cesaret edemez şike yapmaya.

Fena bir kapak koyduk ses metristen duyulmuştur zaten ama ben yarın resmi sitenin vereceği ayarı düşünüyorum ya da boşver yahu ben neden düşüneyim şimdi onlar düşünsün :eek:ks:

Üst Alt