Çok başka bir Galatasaray geliyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çok başka bir Galatasaray geliyor

Cevap: Çok başka bir Galatasaray geliyor

"Zeki Müren de bizi görecek mi?" dersek, bu sözden dolayi ihtimal transferler olumsuz etkilenir mi?

uzun lafın kısası;yönetim çuvalladı ve maalesef her işte nasıl başlarsan öyle devam eder derler,sanırım bu yönetimde bir önceki felaket yönetim gibi olmaya aday,umarım gelen gideni aratmaz...

bu adamı sırf ekranlarda hoplayıp zıpladıgı için çok sempatik bulan mutlaka yönetimde olmasını isteyen taraftarlar vardı

Bence baskanimiz biraksin transferlerle ilgilenmeyi. Klubu zarardan cikarmaya odaklasin kendini.Eger bu adamlar elde patlarsa ilk olarak Baskan suclu buluncak. Hoca gitsin gorussun, kendi takimini kursun.

Ne zaman biri konuşsa o an gündemdeki transferler yatıyor. Ne görüntü versinler, ne de konuşsunlar. Çok açıldık çok, biraz sessizlik.. :)

ya bırak albayrak ya, sen nededigini bilmiyorsun. ne baska Galatasaray gelecek, komple takımı mı yeniliyorsunuz napiyorsunuz..

iskelet ayni iskelet, daha kaleci bile hallolmadi, dag gibi borc var, atletico'nun elden cikardigi adami takima katiyorsunuz. bi ingiliz forumunda

yazdimda Galatasaray bu 3 isimi aliyor diye championship taraftari bile ilgilenmedi. ayni tas ayni hamam gidiyoruz su an, bisey oldugu yok.

ben bekliyordum ki baskan takımın yarisini sutlasin, scout ekibini kursun ordan burdan super adamlari getirsin, 3 4 tanede pahali yildizi hemen bitirsin, temmuz'a kalmasin transfer. bir halt oldugu yok. bi drogba umudum var onuda almazsaniz bos soze gerek yok.

abı kalcaz gene mustafa zarda dıom sıze ne reyes geldı ne forlan gelcek ne bısey

ya bırak albayrak ya, sen nededigini bilmiyorsun. ne baska Galatasaray gelecek, komple takımı mı yeniliyorsunuz napiyorsunuz..

iskelet ayni iskelet, daha kaleci bile hallolmadi, dag gibi borc var, atletico'nun elden cikardigi adami takima katiyorsunuz. bi ingiliz forumunda

yazdimda Galatasaray bu 3 isimi aliyor diye championship taraftari bile ilgilenmedi. ayni tas ayni hamam gidiyoruz su an, bisey oldugu yok.

ben bekliyordum ki baskan takımın yarisini sutlasin, scout ekibini kursun ordan burdan super adamlari getirsin, 3 4 tanede pahali yildizi hemen bitirsin, temmuz'a kalmasin transfer. bir halt oldugu yok. bi drogba umudum var onuda almazsaniz bos soze gerek yok.

Durumun özeti bu. Bu gidişle August 31: Volume 3 yakında vizyona girer.

Arkadaşlar farkında mısınız bilmiyorum ama Fenerli angutlar gibi davranıyorsunuz..İyice transfer taraftarı oldunuz vallahi.

Ortasahaya M.Sarpı yazan adam hiç mi utanmadı elimizde Yekta,Culio,Ceyhun varken..Reyes Forlan Gelse şampiyon mu olacaktık ?? Biraz Sabredin yönetim elbet transfer yapacaktır..Nedir bu yaygara..

Abdurrahim bey malesef taraftar artık bu laflara kanmıyor. Eskidenmiş onlar. Artık yutmuyoruz. Geçin bunları sizdende bi cacık olmayacak

Geride bıraktığımız sezonu göz önünde bulundurursak, Abdulrahim Albayrak'ın açıklaması isabet olmuş.

Bazı gerçekler var. Halen takmın yapısı aynı. Bir Selçuk geldi diye, takmın sınıf atlayacağını düşünmek hayalcilik olur.

--------------------?---------------------

-Sabri------Ujfalusi---Servet------H.Balta-

------------------Selçuk------------------

-------------------------?-----------------

Defans hattımız canlı bomba konumunda şuan. Net bir şekilde defansa takviye yapılacak gibi bir açıklama duymadım. Bu defans hattı ile önümüzdeki sezon da yalan olur. Ortasaha da Yekta, Selçuk dışında düzgün adam yok. M.Sarp, Ayhan ile sezona başlarsak çok yazık olur.

Galatasaray tarihinin en başarısız sezonunu geçirten bazı oyuncuların halen takımın bir parçası gibi lanse edilmesi de ayrı bir komedi şuan için. Özellikle bazı oyuncuların daha henüz Mart ayında kadro dışı bırakılması gerekirdi.

İşin gücün bol keseden sallamak elmander 15 değil 5 ancak eder...Çıkar cebinden paralarıda bi adam getir ondan sonra çık ortaya boşa gaz verme!! Ersanı aldık dedin adam kaçtı, reyes forlan tamam dedin onlarda yattı? Selçuk polat sayesinde oldu! Bu nasıl transfer başarısı?

Üst Alt