Comolli, Laurent Blanc'a Teklifini Yaptı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Comolli, Laurent Blanc'a Teklifini Yaptı!

Spor programlarından birinde 8 m istediği için geri adım atıldığı konuşulmuş.

seneye supercupi alacaklar eze eze fark bekliyorum

zuurt kupasini

ligi 81 puan ile champ

ve uefa kupasi ile kapatacaklar

sezona kotu basladilar ama sonra toparlayacaklar

ondan sonra tam gaz kupalara

blanc tam bir efsane olacak bu kulüpte

öyle böyle degil

birlikte cok gulup aglayacaklar

adama resmen tapacaklar

millet onlara gipta ile bakacak

bu mesajimi unutmayin ;)

Bütün zaferler gökyüzüne değil mi?

Blanc gelmez fenerin kicinda kol gibi UEFA var gelecek cezada var transfer yaptiramiyacak jailson frey gibi çöpler icinmi gelsin tabi yabancı kim gelirse gelsin bunlarin teker patladı artık

Blanc ismi normalde bayağı iyi Türkiye şartlarını kimse bilemez ama adam PSG'de 3 şampiyonluk aldı.

Hadi Fransa milli takımında İspanya'ya elenmişlerdi sanırım euro 2012'de

Ama Bordeaux'da 1 Lig şampiyonluğu ve lig 2.liği var hele ki Ş.liginde Juve-Bayern'li gruptan tüm maçları kazanıp lider çıkıp çeyrek final oynadığı yıl efsanedir.

Blanc hiç Fransa dışında çalışmadı falan ama bence kötü değil kariyeri falan bayağı sağlam ama Fener'in bütçesi aynı başarılara falan yetmez.

Ya bu adam niye gelsin, nasıl kandıracaklar. Transfer desen para yok, adam yüksek maliyetli 3-4 oyuncu ister nasıl alacaklar. Eğer alacaklarsa guliano ve souzayı niye sattın derler adama. Bu ali koç fbyi batıracak adamın niyeti çok belli. Akıllı olsa gider feda derdi, genç vizyoner yerli bir hocayı getirirdi.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Değil Blanc, Guardiola-Klopp-Mourinho üçü aynı anda gelip biri savunma biri hücum biri pas çalıştırsa bu kadroyla bir halt edemez. Blanc iyi hoca ama kendisine deli gibi para bayılıp getiriyorsan, eline hak ettiği bir kadro vermelisin. Potuklarla, Şenerlerle, Hasansiolarla olacak iş değil. Hamza'nın kovulmasının ardından benzer çıkmaza biz de düşmüştük. Takımın başına kimi getirirsen getir o oyuncu grubuyla başarılı olabilecek kimse yoktu, FT dahil.

Ben şu an Fenerli olsam Yılmaz Vural'ı isterdim. Adam işini aşkla yapar en azından, yıllardır bunun hayalini kuruyor. Galiba geçenlerde kendisi de demiş, "Takımın başına şimdi geçmezsem daha ne zaman geçebilirim, Fener daha ne kadar kötü olabilir artık?" diye.

Tabi Yılmaz Vural veya Ümit Özat gibi isimlerden biriyle anlaşılırsa, kamuoyundan ve medyadan "İşte vizyoner Ali Koç'un yeni TD hamlesi", "FB taraftarının yıllardır beklediği Ali Koç vizyonu bu muydu?" şeklinde tepkiler gelecek. Ali Koç kendine bunları dedirtmemek için mecburen Blanc, Jardim gibi hocalarla anlaşmaya çalışıyor. Tıpkı FT sonrası Mancini'yi, onun ardından da Prandelli'yi getiren Aysal gibi. Düşük profilli bir hocayla anlaşmayı kendine yakıştıramayacak ama oyuncular değişmediği sürece bu sadece milyonlarca euroluk yeni tazminatlar anlamına gelecek.

Zaten gelmezde gelse bile yüklü bir maaş ve araba dolusu tazminat ile yolları ayıracakları bir hoca daha olur

Ne olacak ki Blanc gelse ? ismail-hasan ile filan top mu oynayabilecek adam tutup PSG 'deki gibi 60-70 mil. € 'lar verip futbolcu mu alabilecek ?

Üst Alt