Çöp Kovası Selçuk İnan Kalırsa Yazıklar Olsun Sana Terim! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çöp Kovası Selçuk İnan Kalırsa Yazıklar Olsun Sana Terim!

Sokayım bunun jübilesine ne değerli topçuları rezil ede ede yolladık , buna mı yapıcaz defolsun gitsin bir daha kulüpten içeri adımını atmasın.

Parayı kabul etmeyeceği için gidecek sembolik rakam bilerek teklif edeceksin hayır diyecek evet demiş olsa aldığı parayla rezil olacak o yuzden teklifimiz bu diyecez yoksa güle güle diceksin anlasın

Taş çatlas ancak 1.5 sezonluk futbol oynadı, yemin ederim bütün dünyayı götürdü bu herif. Kaldığı sürece bir kuruş luk bişey almam store da

Bu kulübe birazcık saygın varsa defolur gidersin Selçuk aynı şekilde bu kulübe birazcık saygın varsa Terim hocam bu adamı en yakın zamanda gönderirsin .

Eğer sözleşme uzatacak olursan değerin gozumde ve milyonlarca Galatasaraylınin gözünde yok olacak

Performansi acayip düstü diye yeni sözlesme yerine belki yardimci antrenör yapilir. Selcuk bizim oglumuz sayilir diye, veririz 2 milyon TL maas.

Terim'in, prenslerinden birine yol vereceğini düşünmüyorsunuz herhalde?
Seneye Muslera ve ozan gider,eren ve selçuk kalırsa hiç şaşırmayın.

Sonuçta kur artışını fırsat bilip sözleşmesini uzatan bir hocaya sahibiz

Her gelişmede Fatih Terim e nasıl sallarız diye pusuya yatıyorsunuz. Bi rahat bırakın hocamızı ya. Millet kendine çakma efsaneler bulmaya çalışıyor bizim yaptığımızı bak. Bi kıymet bilelim değer bilelim

Her gelişmede Fatih Terim e nasıl sallarız diye pusuya yatıyorsunuz. Bi rahat bırakın hocamızı ya. Millet kendine çakma efsaneler bulmaya çalışıyor bizim yaptığımızı bak. Bi kıymet bilelim değer bilelim

Öyle demeyelim. Selçuk'un performansı ilk 2 sezon çok iyiydi. 1.5 sene süperdi özellikle. Sonra ne oldu da düşüşe geçti? O ara bir değişiklik oldu. Ne mi oldu? Terim gönderildi yerine mancini geldi. Sonra Selçuk top oynamamaya başladı. Sizce bu tesadüf mü? Selçuk Terim gelene kadar bütün antrenörleri sabote etti aldığı emirler doğrultusunda. Yerli çetesi de onun lafını dinliyor tabii. En sonunda muradına erdi Terim geldi takımın başına ama artık çok yaşlanmıştı. İstese de oynayamıyordu. Tabii Terim'in de ona bir vefa borcu var. O yüzden 500 milyon eurodan 65 yıllık bir sözleşme yapılacaktır Selçuk'a. Kesin bilgi.

2014'de vizyonsuzun biri Selçukun sözleşmesini deli gibi 5 yıl ile uzatmıştı. Inşallah Fatih hoca veya Mustafa Cengiz başkan aynı hatayı tekrarlamaz.

Sezon sonu galatasaray ile yollari ayrilirsa sok olurum. adamlar bulmus yagli kapiyi gitmezler, büyük indirim derler 1+1 yillik son bir vurgun kontrati imzalar yilliki 2 milyon eurodan. Albayrak orda oldu süre selcuk corba parasiz kalmaz merak etmeyin

Fatih Terim'in böylesine vahim bir hataya düşeceğini zannetmiyorum. Ha düşerse kendi de düşer haberi olsun da hesabını kitabını ona göre yapsın.

Selcuk, Eren ve Sinan. Bu üclünün sözlesmeleri bitiyor sezon sonu.

Bakalim hangilerini yeniden kitleyecekler bize. Benim favorilerim Selcuk ve Sinan.

Selcuk, Eren ve Sinan. Bu üclünün sözlesmeleri bitiyor sezon sonu.

Bakalim hangilerini yeniden kitleyecekler bize. Benim favorilerim Selcuk ve Sinan.
Üçünün de işi yok bizde.
Sinan'dan umutluydum ama bildiğin tembel vaka.
Kendini yok etti salak.
Almanya ikinci ligi seni bekliyor.

Güzel temizlik olacak.
Tabanca gibi takım olacağız.
Aç kaliteli enerjik.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üçünün de işi yok bizde.
Sinan'dan umutluydum ama bildiğin tembel vaka.
Kendini yok etti salak.
Almanya ikinci ligi seni bekliyor.

Güzel temizlik olacak.
Tabanca gibi takım olacağız.
Aç kaliteli enerjik.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben de biliyorum ücünün bizde isinin olmadigini ama en az biriyle uzatir bizimkiler diye düsünüyorum, bana göre ikisiyle uzatiriz.

Üst Alt