Copa del Rey Final | Barcelona 0-1 Real Madrid | 20 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Copa del Rey Final | Barcelona 0-1 Real Madrid | 20 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: Copa del Rey Final | Barcelona 0-1 Real Madrid | 20 Nisan | Maç Sonucu

Uzay takımı ne hallere gelmiş.

Ne hallere mi gelmiş? Çok merak ediyorum hala biz süperdik diyen realliler hangi maçı izledi? İlk yarı iyi başladılar kabul ama bizimki kadar etkili değildi neden değildi çnk barçanın ikinci yarı sergilediği futbolu real ilk yarı oynamış olsaydı maç orada biterdi. Ama gel gelelimki bu böyle olmadı 6o dk. Sahadan sildik reali pozisyonu bırak adamların ayağına doğru düzgün top gelmedi bile. Benim anlamadığım hani şu beğenmediğimiz anadolu takımları gibi 1o kişi defans yapıp kontra ataktan gol bulan real adına açıkcası ben üzüldüm durum böyle olunca bizimde golü bulamamamız gayet normal :) Kupayı alsınlar tebrikler önemli olan skorda olabilir kabul ama bari çok iyiydik süperdik kupayı aldık demesinler, şahsen ben çanakkale geçilmez mantığını reale yakıştıramadım :) CL'de inş böyle yapmazlarda doğru düzgün bir futbol lzleriz.

[video=youtube;DSvmAtOnrkA]https://www.youtube.com/watch?v=DSvmAtOnrkA&feature=player_embedded#at=117[/video]

Sergio Ramos kupayı düşürmüş. :) :)

Barcelona da dusus var bu bi gercek Barcadashlar

Ama Barcelona kendini yeniler

Yeniliyemezse senelerce Madrid dunya ya hukmeder

mourinho büyük hoca.Herkeste bunu bildiğinden.alın görün işte buraları hep madrid lidir..

Hakem genel olarak iki takım adına da denyo bi yönetim sergiledi lakin Ronaldo'ya maç boyunca hiç faul çalmamış olabilir. Ciddi şekilde düşünüyorum bunu. Havada topa vurmaya çalışan bi adamı itmek fauldür benim bildiğim. En basitinden ona bine çalmadı. Messi düştüğü gibi faul, Ronaldoya kalk kalk. İyi oldu ama bu tokat lazımdı Barça'ya. Galatasaray yenmiş gibi sevindim maç sonu.

Barcelona gibi bir takımın bile eksikleri olduğu gün gibi ortadayken hala yedek kulübesi için transfer yapılmıyor 2 sezondur.Messi ya da Villa sakatlansa girip gol atacak oyuncu yok takımda.Pique'yi forvete çekip birşeyler yapmaya çalışıyor dünyanın en iyi takımı.Servet'i falan yollayalım bari forvet lazım olduğu zamanlar oynatırlar.

Sistemlerine uymayan tarzda oyuncuları pek takıma katmak istemiyorlar ancak böyle büyük maçlarda gerek oluyor.Bu eksiğini sezon sonu giderirler heralde.Kulübeden gelip oyunu değiştirebilecek 1 tane oyuncusu yok şu an Barcelona'nın.Eğer ki şampiyonlar ligi maçlarında da bu şekilde oynarlar ve ilk yarıda gol yada goller bulamazlarsa Madrid geçer turu.Fizik kondisyon olarak ne kadar ileri derecede olduklarını dün akşamki maçta gördük.Favori yine Barcelona'dır ancak Real Madrid'te sezon başına göre büyük ilerleme kaydetmiş hem fizik hem taktiksel yönden.

Ne hallere mi gelmiş? Çok merak ediyorum hala biz süperdik diyen realliler hangi maçı izledi? İlk yarı iyi başladılar kabul ama bizimki kadar etkili değildi neden değildi çnk barçanın ikinci yarı sergilediği futbolu real ilk yarı oynamış olsaydı maç orada biterdi. Ama gel gelelimki bu böyle olmadı 6o dk. Sahadan sildik reali pozisyonu bırak adamların ayağına doğru düzgün top gelmedi bile. Benim anlamadığım hani şu beğenmediğimiz anadolu takımları gibi 1o kişi defans yapıp kontra ataktan gol bulan real adına açıkcası ben üzüldüm durum böyle olunca bizimde golü bulamamamız gayet normal :) Kupayı alsınlar tebrikler önemli olan skorda olabilir kabul ama bari çok iyiydik süperdik kupayı aldık demesinler, şahsen ben çanakkale geçilmez mantığını reale yakıştıramadım :) CL'de inş böyle yapmazlarda doğru düzgün bir futbol lzleriz.

Real'li filan değilim sadece Barca'yı yerlere göklere sığdıramayan yeni yetme futbol izleyicilerine ders olsun diye Barca'ya çelme takma potansiyeline sahip her takımı desteklerim.

Bende Çanakkale geçilmez mantığını sevmem ama Barca'nın oynadığı oyunuda sevmiyorum.

Sabahtan akşama kadar top çevirsen ne olacak?

Al işte 120 dakika gol atamadın,bir önceki maç 10 kişi kalmış takıma 30 dakika gol atamadın,geçen sene kendi sahanda 60 dakika 10 kişi oynayan İnter'e de gol atamadın demek ki Barca dünyanın en iyi futbolunu oynamıyormuş.

Pas yapıp topla oynama yüzden yüksek diye zevkli futbol oynadığını iddaa edemezsin.

Kimse biz uzay futbolu oynuyoruz diye havalara girmesin.

Ayrıca hocayım diye havalara giren Guardiola'nın yaratıcılıktan,taktik bilgisinden ve hamle yapamamasından dolayı teknik adam olmaktan ne kadar uzak olduğunu her maç bir kez daha anlıyoruz.

Realı tebrik ederim :tiphat:

Yalnız Barcanın kendine gelmesi lazım en kısa sürede , ŞLda elden gidebilir...

Madridlilerin bu kadar sert anti futbol oynamalari, sadece kontrak atak uzerine oyun oynamalari. Barcelona'nin defansinda ki eksiklerinden yararlanmasi, oyunu hic te guzellestirmiyor. Pepe 2 mactir kirmizi kart gormesi gerekirken kirmiziyi bir turlu goremedi. CL'de kirmizi kart gormeden bitiremez. Bugun sadece Villa ve Pedro'nun fit olmasi Barca'nin yenmesine yetecekti. Ama butun sezon Villa'nin iyi oynamadigi maclari Barca zor kazaniyor. Bir daha ki macta eminim Barca bu kadar saygi gostermez rakibe. Zaten Madrid gelecek mac yine ayni taktikle oynarsa bu kez iyi bir Barca karsisinda daha cabuk yorulur.

Puyol'un kesinlikle CL maclarina yetismesi lazim. Bugun Carvalho Barca'da oynasaydi farkli olurdu.

madrid 2 maçtır iyi yırttı hakemlerden büyük başarı valla

özellike o pepe 2maçta da nasıl oyunda kaldı hayret luganodan farkı yok

207094_349593634952_19034719952_1273655_8221057_n.jpg

Darısı Şampiyonlar Ligi'ne İnşallah.

Üst Alt