Cris Resmen Galatasaray'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cris Resmen Galatasaray'da

Cevap: Cris Resmen Galatasaray'da

Bize tecrube lazim Dany ve Semih icin. Tabi bende isterdim daha yildiz bir futbolcuyu, ama olmadi demekki. Adam zaten bir seneligine alinmis, Ujfalusinin sakatligindan dolayi. Muhakkak transfer doneminde daha guzel isim)ler) gelecektir defansimiza. Turk takimlari 2004 ten beri sampiyonlar liginde 58 mac oynamisken, Cris 57 mac oynamis...

2004 den beri fenerden daha fazla şl de oynamış ! demek ki iyi transfer :lol: 35 lik alex hala 18 delikanlı gibi destekleyen fbliler var arkadaşlar demek ki cris 10 sene oynar :asd:

Terim beni yaniltmadi ve transferde bu sene sinifta kaldi.

Bu yaz 30 milyon euro para harcatti sadece bonservislere ve elle tutulur birtane oyuncu yok.

Takimi Avrupada ve Ligde bir adim ileri goturecek bir tek transfer bile yapmadik.

Terim transferden ANLAMİYORRR...

Selcuk,Eboue ve Elmanderide yonetim aldirdi.

Riera Yigit Sercan hepsi Terimin eseri.

Terime sadece teknik islerde yetki vermek lazim Transfere kesinlikle karismamali.

Bence çok iyi transfer. Bize çok faydası olacaktır.

Yalnız taraftar profilimizin değişmesine çok üzülüyorum...

nerde okudugumu hatirlamiyorum gecen sezon lyon'da 28 mac oynamis..

bircok kisiye kapak takabilir bu adam.. takmasa da 1 milyon 250 bin euro ve bonservis yok.. tutarsa yonetim ve hoca ilah olurlar :asd:

Hiç negatif olmadı, oyuncuda yaşa takan birisi değilim kesinlikle hayırlı olsun.

yalnız sitedeki banner bu transfere tam uymuş :sad007:

ayrıca çilekte geldi bknz:4 harfli :mad:

son dakikada alınabilecek en iyi defanslardan. yönetime sallayanları anlamıyorum. defans ve kaleci mevkiinde tecrübe bu kadar önemliyken dany ve semih'in yanına kim bekleniyordu ki. adamın şampiyonlar ligi tecrübesi de ortada. şu dakikada yapılabilecek en iyi transferlerden....

Yaşa göre topçu beğenenlere tilt oluyorum.

Adam 1 yıllığına gelmiş.Görevini yapsın kafi.

Cidden ayıp ediyorsunuz.

Ama şundan eminim ki,nice kapaklar takacak.Çünkü,Cris bu lige fazla gelir.Ş.Liginde de görevini layıkıyla yapar.

ujfaluside kapak yemişlerdi az gelmiş. bundada yerler ne var. alışmış kudurmuştan beterdir sonuçta:D bende kolou toureyi isterdim ama olmamış demekki. şampiyonlar liginde 60 maç oynamış adam geliyor işte. son durumunu bilmiyorum son senesini izlemedim ama iyi oyuncu. burda tecrübe tecrübe diye inliyordunuz. alın size tecrübe. volkan düşünsün artık brazzersin başrol oyuncusu geldi:asd::asd::asd::asd:

Bize tecrube lazim Dany ve Semih icin. Tabi bende isterdim daha yildiz bir futbolcuyu, ama olmadi demekki. Adam zaten bir seneligine alinmis, Ujfalusinin sakatligindan dolayi. Muhakkak transfer doneminde daha guzel isim)ler) gelecektir defansimiza. Turk takimlari 2004 ten beri sampiyonlar liginde 58 mac oynamisken, Cris 57 mac oynamis...

Üst Alt