Cristian Chivu Galatasaray’da İddiası - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristian Chivu Galatasaray’da İddiası

Cevap: İddia: Galatasaray Yıldız Futbolcuyu Renklerine Bağladı

fazla değil bence. ujfanın seneye emekli olacağını düşünürsek sonraki yıllar için chivu şart oğlu şarttır.

chivu alınmışsa eğer terim kontejanı düşünmüştür kanatlara kesin gökhan töre veya sercanı ayarlamıştır.rahat olun

chivu alınmışsa eğer terim kontejanı düşünmüştür kanatlara kesin gökhan töre veya sercanı ayarlamıştır.rahat olun

chivu sol bek oynatıldığı için inter'den ayrılıyor buraya gelse de sol bek oynayacağını sanmıyorum. stoper için gelir ve ujfa'yla dönüşümlü oynar herhalde o yüzden kontenjanda değişiklik olmaz.

Yalan haber olmalı 3 milyon euro olamaz olamamalı.Ayrıca herşey bitti defans kaldı sanki.

Yahu haberi,3 milyonu vs. kaale almayın.Gazete haberini alıp sitesine koymuş bir ergen sitesi.

chivu sol bek oynatıldığı için inter'den ayrılıyor buraya gelse de sol bek oynayacağını sanmıyorum. stoper için gelir ve ujfa'yla dönüşümlü oynar herhalde o yüzden kontenjanda değişiklik olmaz.

Yok be,kardesim............indirim yapmadi Chivu ve yeni kontrati imzalamadi!:D :D

:sgr: :sgr:

Yabancı takviye yapıyoruz sürekli ama Allah göstermesin ama Selçuk, Semih, Hakan Balta, Eboue sakatlandı diyelim sonuçta Gerets döneminde sakatlarımızdan Anadolu takımı çıkıyordu. Bu oyuncuların yerlerine sağlam adam mı var?

Ujfa son sezonunu yaşayabilir. Seneye deli divane defans aramaktansa hali hazırda Chivu varken bir sene önceden transfer ederim. Mis ...

İnter'in boşta kalan oyuncusu diyor, "İnter'den ısrarla istenen" diyor anlamadım ki

Mevkiisi ne bu oyuncunun??

sol bek,stoper. Ön libero olarak da oynamışlığı var.

Gelirse iyi bir transfer olur ancak yabancı kontenjanı sol beke değil de açığa kullanılsa daha iyi olur. Baros,Riera gönderilip yerlerine sol açık ve forvet alınmalıdır bence. H.Balta'yı ben de pek beğenmiyorum ama eli yüzü düzgün yerli sol bek Hasan Ali,Vederson,İsmail var. Sanırım bu sezon da H.Balta'yla geçecek.

Üst Alt