Cristiano Ronaldo Başlığı - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Krallarda ağlar

Hakkındaki tecavüz suçlamaları yüzünden zor zamanlar geçiren yıldız futbolcu, çıktığı TV programında babasının daha önce görmediğini söylediği bir videosu karşısında gözyaşlarına boğuldu.

Ronaldo:"Ailem, annem, kardeşlerim, hatta büyük oğlum bile başarılarıma tanık oldu ama babam genç yaşta öldü ve hiçbir şey göremedi. Babamı yüzde yüz tanıma fırsatım olmadı. Alkolikti. Onunla asla normal bir konuşma yapamadım. Zor zamanlardı."

Yıldız futbolcu, tecavüz suçlamaları yüzünden kız arkadaşı ve çocuklarının karşısında çok utandığını belirtti."Çok kötü hissettiriyor" diyerek şöyle devam etti:
"Bir gün kız arkadaşımla beraber oturma odasındayım ve haberlerde birden Cristiano Ronaldo şunu bunu yaptı diye konuşmaya başladılar. Çocukların merdivenlerden indiğini duyunca kanalı değiştiriyorsunuz, çünkü utandım, kendimi utanmış hissettim."

Cristiano Ronaldo: "Sporting Lisbon altyapısında oynamak için 11 yaşında tek başına Sporting'e geldiğimde maddi imkanlarım bir hayli kötüydü. İşte o zor zamanda bana yardım eden fast food restoranında çalışan 3 kadını arıyorum."

Cristiano Ronaldo: "Sporting Lisbon altyapısında oynamak için 11 yaşında tek başına Sporting'e geldiğimde maddi imkanlarım bir hayli kötüydü. İşte o zor zamanda bana yardım eden fast food restoranında çalışan 3 kadını arıyorum."

Cristiano Ronaldo, 12 yaşında iken kendisine her gün bedava hamburger veren kadını bulup 1 M € hediye etti.

EFKTxRiX4AIzBAj

Merih Demiral: "Ronaldo ile konuştum. Türkiye ile 2 maçımızı kazandığımızda beni tebrik etti. Ronaldo, Türk halkını çok seviyor"
Senin sevgini hakedecek ne yaptık krall

Üst Alt