Cristiano Ronaldo: ''En büyük rüyam, 11 kişiyi çalımlayıp gol atmak'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristiano Ronaldo: ''En büyük rüyam, 11 kişiyi çalımlayıp gol atmak''

ronaldo-uzgun-640.jpg

Ronaldo: "Rüyam, imkansız golü atmak"

Portekizli yıldız, emekli olmadan önce atmak istediği imkansız golü anlattı: "Ancak bilsayarlarda oluyor ama ben sahada 11 kişiyi geçip gol atmak istiyorum."

Cristiano Ronaldo, kariyeri boyunca belki akla gelebilecek her türlü golü atmış bir futbolcu. 31 yaşındaki futbolcunun 500'ün üzerinde golü var. Manchester United formasıyla Porto'ya attığı golle 2009'da yılın en güzel golüne verilen Puskas Ödülü'nü de kazanmıştı.

Ancak Portekizli futbolcu yüzlerce golüne rağmen hayallerindeki golü hala atmadığını söyledi.

Ronaldo "imkansız gol" diye tanımladığı rüyasını ancak bilsayar oyunlarında gerçekleştirebildiğini vurgularken, "Futboldan emekli olmadan önce 11 rakibi de çalımlayıp imkansız golü atmayı istiyorum" diye konuştu.

EUROSPORT

Cristiano Ronaldo - Manchester United - Skills & Goals - YouTube

0:33 simdi dahada konusma say bakalim kac kisyi ayni anda düsürmüs

Ronaldonun skilleri kendisine özeldir. Ne Messi nede baska birisi o hareketleri becerebilir. Birtek Neymar okadar

ya kardeşim bana böyle videolarla gelme.. banane ronaldonun skillerinden ?? Ronaldonun bu yaptığı hareketleri Ronaldınho yapıyordu zaten.. Messi daha önce 8 kişiyi çalımlayıp gol attı maradonanın attığı golün aynısıydı..

Sen gelmiş bana Skillerden bahsedıyorsun

ya kardeşim bana böyle videolarla gelme.. banane ronaldonun skillerinden ?? Ronaldonun bu yaptığı hareketleri Ronaldınho yapıyordu zaten.. Messi daha önce 8 kişiyi çalımlayıp gol attı maradonanın attığı golün aynısıydı..

Sen gelmiş bana Skillerden bahsedıyorsun

bir yazdigini oku ondan sonra dedigim bölüme bak. Nekadar sacma sapan bir sey yazdiginin farkinda olursun

Ronaldo birak hertürü golü, vücudun heryeriyle gol atip, bunu 90 dk. her dakikasinda atmayi basaran bir futbolcu.

Son düzenleme:
Üst Alt