Çukurca’da Saldırı | 24 Şehit, 22 Yaralı | Kara harekatı başladı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çukurca’da Saldırı | 24 Şehit, 22 Yaralı | Kara harekatı başladı

Cevap: Çukurca’da Saldırı | 26 Şehit, 22 Yaralı

ben bılıyorum tugay.ama paylasamam.of of of.mahvoldum bıttım...

bu durumda ne denir bilmiyorum , yazıp yazıp siliyorum ,

yazarken ellerim titriyor , denebilecek tek şey bu pisliğin bir an önce bitmesini dilemek sanırsam.

Tüm şehitlerimize Allah rahmet eylesin , mekanları cennet olsun ,

Allah yakınlarına sabır versin.

Yeter artık , bu kadar mı aciz bir devletiz , niye bitmiyor bu pislik , neden bu şerefsizler yok edilemiyor ? :(

Şehitlerden biri dün sabah kişisel sayfasına bunu yazmış. Allah düşmanın bile şereflisini versin!! Ama kahpe nişangahlara kurban gitti, namussuz, şerefsiz,haysiyetsiz itlere, kalleşce ekmek yediği vatana ihanet edenlerin kurşunlarına bombalarına kurban gitti. :(

Bilmiyordum doğrudur.Yani ben de artık daha fazla söyleyecek bir şey bulamıyorum abi...

Cevap: Çukurca’da Saldırı | 24 Şehit, 18 Yaralı

Elbette basılamaz kardeşim. Basmak başka şey, ele geçirmek başka. Nerde nekadar zaiyat verdiğimizi bilmiyoruz. Kimi yerlere belki sadece taciz ateşi asıldı. Ben küçük birimlerde büyük zaiyat verdiğimizi düşünüyorum. Büyük birimler ise taciz altına alındılar yardım çıkmasın diye. Geldiğimiz noktada Kuzey ırakta Çukurcada dümdüz edilsin kardeşim. Kanıma kan istiyorum ya, başka birşey değil. 1 Askerime 1000 leş alsam sönmeyecek acım.

Katılıyorum ama kısmen destek olmadan evet yapılamaz ama hakkari dağ komando tugayını 50 kişiyle basamazsın Mahir dünyanın en elit komando tugaylarından bir tanesi ayrıca 2. zırhlı tümen basılmış tümen ya kaç bin asker var kimbilir 500 kişi az geldi bana adamlar resmen ordu kurmuşlar Hakkari'de ve 4 saat çatışmak için kesinlikle senin dediğin gibi mühimmat lazım binlerce mermi atarsın 4 saatte evlerde mermi bulamayız büyük ihtimalle hepsini atmışlardır ama döküman erzak bulunur

not: Şu konudan moderatör onayını kaldırırmısınız otokontrol diye bir şey var küfür eden cezasını alır yazdığımız mesajları birisinin onaylamasını beklemek doğru değil.

Samimi söylüyorum belki o kabiliyette o zekada değilim ama G.Kurmay başkanı olsam şu dakika istifa ederdim bir dahada insan içine çıkmazdım

Bu tarz olaylarda en fazla zaiyat ilk ateşte verilir. Nekadar beklesende ateş gelmeden mevzii almak hedef olmamak mümkün değildir. Sonrası genelde kör döğüsü olur.

Elbette basılamaz kardeşim. Basmak başka şey, ele geçirmek başka. Nerde nekadar zaiyat verdiğimizi bilmiyoruz. Kimi yerlere belki sadece taciz ateşi asıldı. Ben küçük birimlerde büyük zaiyat verdiğimizi düşünüyorum. Büyük birimler ise taciz altına alındılar yardım çıkmasın diye. Geldiğimiz noktada Kuzey ırakta Çukurcada dümdüz edilsin kardeşim. Kanıma kan istiyorum ya, başka birşey değil. 1 Askerime 1000 leş alsam sönmeyecek acım.

Mahir ben zaiyat verdiğimizi falan düşünmüyorum şehitlerimizin acısı yüreğimi yaktı ama devletin acziyeti yüzünden utancım daha büyük ilçe basmak tugay basmak tümen basmak ne demek aklım almıyor

vay kı vay basıma gelene...kardesm kadar sevdıgım can dostum gıttı..daha 25 yasındaydı..

Icım yanıyor ıcım.

Of of of...

Annesıne ne cevap verıcem...ne dıycem..daha haberı yok...of of of...of basıma gelen...

Yandım yandım...ıcım yandı...

Abi basın sagolsun.Tüm Türk milletinin bası sagolsun.Tabi ates düstügü yeri yakar,biz senin ve ailesinin neler cektigini bilemeyiz.Allah tüm sehitlerimizin yakınlarına Peygamber sabrı versin insallah.Bizim sehitlerimiz cennete gidecek,ya o serefsiz,haysiyetsiz bos kafalı hayvanlar nereye gidecekler ölünce,o zaman yandım anam diyecekler,ama cok gec olacak.

1 gece onceden hakkarılı kopekler havanların kurulmasında,sılahların yamaclara yerlestırılmesınde pkklı kopeklere yardım etmısler.sımdı o sahıslar tespıt edılmeye calısılıyormus.o havanlar kurulana kadar nerdeydık.

Haberleri izliyorum. Kimi hava durumu veriyor kimi reklamlarda internet reklamı kimi dj reklamı yapıyor. Ya beyler silkinin. 26 evladımız gitti. Şuan tüm kanalların buna odaklanması gerekmiyormu? Artık toplumsal bir tepkinin zamanı gelmedimi. Yarın hava güzel olcakmış Mehmet öldü yarın kız arkadaşıyla bulaşamıyacak, taksimde gezemiyecek sinemaya gidemeyecek annesine sarılamayacak ne havası ne meteorolojisi!!!

Haysiyetsiz kopekler. Ne yazabilirim daha bilmiyorum. Kitlendim.

Sehitlerimize de Allah rahmet eylesin. ;(

Zaiyat derken kendi evlatlarımız kastettim kardeşim. Amerika sınırları içerisinde aynı günde kaza ile iki Amerikan askerini vur, başkanın kellesini alırlar bırakki pentagondaki diğer kelleler.

Mahir ben zaiyat verdiğimizi falan düşünmüyorum şehitlerimizin acısı yüreğimi yaktı ama devletin acziyeti yüzünden utancım daha büyük ilçe basmak tugay basmak tümen basmak ne demek aklım almıyor

1000 kelle almiyorsaniz simdi, hepiniz istifa edin ulan. Ben böyle bir devlet istemiyorum. Intikam istiyorum. 1000 kelle istiyorum. Acilim yapan gücsüz devlet degil, intikam alan güclü bir devlet istiyorum. Hepiniz istifa edin. Türklerin piskolojisini bozdunuz, teröristleri simarttiniz. Sokakta bile adam ettiniz bunlari. Yaziklar olsun hepinize. Kararliligimiz devam edecekmis. Yeter lan yeter artik. Yicem sizin kararliliginizi ya. Icraat yapin icraat. Gidin Türk gibi intikam alin. Öyle bi intikam alin ki, bi daha saldiri yaparken 1000 kere düsünsünler. Israil 1 kisiyie 1000 aliyor ya. Yeter ulan artik yeter ya

400 kopek saldırıya katılmıs.

Annesı benı arıyor.oglunu soracak.acamıyorum telı.of of of.aglıyorum lan.ne dıycem ben...allahım nedır bu...

Öncelikle Allah arkadaşına ve bu uüurda ölen binlerce şehidimize rahmet eylesin. Arkadaşının annesine, geride kalan tüm sevdiklerine, tüm şehir annelerine ailelerine ve bizlere sabır versin.

Ölen binlerce askerimizin öğretmenimizin güvenlik gücü mensubumuzun ve vatandaşımızın ardından bunca yıldır söylenen hikayeler artık karın doyurmuyor. Şehitlerimizin öcü alındı diye çıkan haberlerde saldırıda bulunan teröristlerden iki tanesi üç tanesi öldürüldü gibi haberler de karın doyurmuyor. Bu ülkede bu uğurda verilmiş bir saç teli bile bizim için paha biçilemez. Bunun öcü, iki tane teröristin öldürülmesi ile alınmaz. Bunun öcü, İmralı daki bebek katilinin idam edilmesi ile bile ödenemez. Bunun telafisi ancak ve ancak terör örgütünün tamamen ortadan kaldırılmasıyla olur.

Yıllar önce köyler boşaltıldı diye çıkan haberler vardı ve bu durumu bir tecavüz olarak gören zihniyet şimdi köylerin ne için boşaltıldığını tahmin edebiliyordur umarım. O evlerde yaşayan insanlar gündüz çoban akşam katil oluyorlarsa o köyler boşaltılacaktır. Bundan iki hafta önce Mardinde idim. Yazık oradaki güvenlik görevlilerine askerlere... hiç gördünüz mü hayatınızda trafik çevirmesi yapan polis ellerinde keleşlerle kendilerini koruyorlar. Çöp atmaya giden bir askeri araç için 3 araç dolusu asker güvenliği sağlamaya çalışıyor. Bunları bu ülkede görmek beni kahrediyor. Yeter artık. Şu ülkede yok şu çözüldü yok böyle refah seviyesine geldik. yok insanlarımız aç, yok doyuyor insanlar gibi tartışmaların ikinci planda kaldığını bilsinler artık. Bu ülkenin en büyük sorunu ölen gencecik CAN larımız. Bu duruma bir çözüm bulmadan kimse kalkıp ben yollarımı şöyle güzelleştirdim, ben ekonomiyi bukadar refaha ulaştırdım gibi sözler söylemesin. Daha öncede söyledim benim askerimin kılı tüm dünya ekonomisinden önemlidir benim için.

YETER ARTIK!!!!!!

1 gece onceden hakkarılı kopekler havanların kurulmasında,sılahların yamaclara yerlestırılmesınde pkklı kopeklere yardım etmısler.sımdı o sahıslar tespıt edılmeye calısılıyormus.o havanlar kurulana kadar nerdeydık.

Nerden takip ediyorsun havan radarı diye bir şey var özellikle Hakkari bunlarla çevrili havan saldırısı olduğunu hiç bir yerde okumadım roket atar diye biliyoruz

Allahtan korkum olmasa BDP lileri gördügüm yerde .... (editlendi -> A.T) ,simdi yavsak yassak acıklama yaparlar:mad:

havan saldırısı yapılmıs safak.nerden ogrendıgımı bosver kardesım.

2 hafta once arkadasımla konustum.abı havan salladılar ucuz atlattık demıstı.

2 hafta once yokladılar.resmen nabız yokladılar.

Dun gece de saldırdılar.ve can dostum,kardesım sehıt dustu...

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde, terör örgütü mensuplarının emniyet ve jandarma binalarına ateş açması sonucunda 26 askerin şehit olmasının ardından, Türk askerleri PKK’lıların izini sürmek için sınırı geçti.

Reuters’in haberine göre Türk komandolar çatışmaların hemen ardından Kuzey Irak sınırına girdi.

Diyarbakır'dan savaş uçaklarının kalktığı bildiriliyor.

Associated press da Türkiye'nin Kuzey Irak'a kara ve hava hareketi için harekete geçtiğini ancak bu bilginin henüz kesinlik kazanmadığını bildirdi.

AFP ise en az 600 Türk askerinin Irak sınırını geçtiğini ve Türk uç.aklarının şuan Kandil bölgesini bombaladığını belirtti.

Sınır ötesi operasyon başlamış dedikleri bu işte 600 komandoyla sınır ötesi operasyon mu olur hiç utanma yok onların yerine biz utanıyoruz.

Üst Alt