Çukurca'da saldırı: Şehit sayısı 11'e yükseldi ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çukurca'da saldırı: Şehit sayısı 11'e yükseldi !

Cevap: Çukurca'da saldırı: 8 şehit!

Sınırların içindeki şer şebekelerini çökertmek için tezkere falan almazsın, ya da iktidardan falan izin almazsın. Operasyon emrini çıkartır, gidersin saldırır yok eder ve kışlana geri dönersin. Ama sen ''aman ben şehit vermeyeyim'', ''aman sicilim kirlenip kariyerim yanmasın'' diye kışlada veya karakolda oturursan ortalık da böyle sıçanlara kalır. İstediği zaman adam kaçırır, istediği zaman pusu kurar, istediği zaman mayın tuzaklar.

Ordu ne iş yapar? Bu kadar aciz hareket edilir mi? Sınır ötesini bırak, kendi sınırları içinde çok etkisiz. Hem o şerefsizlerden hem de ordu içinde hain ve beceriksizlerden bunun hesabı sorulmalı.
Suç ordunun mu yani? Vurun abalıya anasını satıyım.Ordu nereye bağlı?Ordunun içini kimler boşalttı?

Bir de, "şu işi siyasete çekmeyin" diyenleri hiç anlamıyorum kusura bakmayın...

Ulan memleketi ben mi yönetiyorum!!!

Ordu zaten bütün ülkenin sorunu, atın b.ku orduya kurtulun işin içinden.Ülkenin bütün problemleri ordu zaten, kalan herkes sütten çıkmış ak kaşık.

Suç ordunun mu yani? Vurun abalıya anasını satıyım.Ordu nereye bağlı?Ordunun içini kimler boşalttı?

Ordu bu işin asıl sorumlusu olduğu için birinci suçludur. Bunu boşuna inkar etmeyi ve o şunu boşalttı bunu boşalttı demeyi bırakalım. Ancak Ordu'ya yeterli yetkiyi vermeyen hükümet de bu işin sorumluluğu altındadır.

Dediğim gibi başka yolu yok; ya yapacaksın ya da gideceksin.

Ordu ne iş yapar? Bu kadar aciz hareket edilir mi? Sınır ötesini bırak, kendi sınırları içinde çok etkisiz. Hem o şerefsizlerden hem de ordu içinde hain ve beceriksizlerden bunun hesabı sorulmalı.

Ordu ne iş yapar derken?

Ordu emir komuta merkezidir arkadaşım eli kolu bağlı kalan bir sistemde ne yapılabilir?

Sınır içi değil, sınır ötesi harekat olmalı. Önce Kandil'i bombalayacaksın, kaçacakları mevzilere pusuyu yerleştirip alayını temizliceksin. Nereden biliyorsun bunları diye soracak olursanız bu işin piri olan adamın 7 kitabını bitirdim oradan biliyorum.

Allah belanızı versin, şerefsizler.

Birileri artık bu işe son versin.

Sınır ötesi operasyonla bu iş bitmez. Bu kadar acemi asker ile daha çok şehit veririz operasyonla.

Kesinlikle askeri yönden pro olunmalı ve teknolojik olarak ordu güçlendirilmeli.

Bu olayları küçümsemeyin arkadaşlar, orada bu olaylar için kullanılan insanların hepsi piyonların piyonu, Murat Karayılan'ın vs bunlar da birer piyon, bunların arkasında belki bizden bile güçlü ülkeler var, ülke insanını birbirine düşürüp ülkemizi bölmek isteyen güçlerin, birer oyunu bunlar.Tamam hepimiz üzülüyoruz,kan ağlıyoruz şehit haberlerini duyunca ama olayların iç yüzü gerçekten düşündüğümüz gibi basit değil, İmralı'daki ordan talimat verip bu işleri yönetmiyor malesef, bu işlerin arkasında dünyanın en güçlü insanları var diye düşünüyorum,dünyayı yönetmek isteyen insanların her yerde bir bağlantısı vardır ve hangi ülkeyi nasıl karıştırırız, insanları nasıl birbirine düşürürüz bunun planlarını, hesaplarını yaparlar masa başında, sonra da belli zamanlarda verilen emirlerle ortalığı karıştırırlar.İşin siyaset boyutuna gelirsek, bu ülkede hangi hükümet olursa olsun şehit haberleri olacaktır her ne kadar istemesek de, X hükümet karşıtları bu olaylardan sonra X hükümete giydirir, Y hükümet karşıtları da Y hükümet zamanında bu tarz olaylar yaşanınca Y hükümete giydirir, bunlar bile ülke içinde karışıklık yaratmaya, halkı bölmeye götürecek nedenlerdendir.Umarım bu işin çözümü için olayların başlangıcının olduğu yerin kökü kazılır da bu olaylar son bulur.Yoksa bugün 100 kişinin canını alsak da bu olayların sonu gelmez.Biz bugün 400 tane *** mensubunu da öldürsek, onların leşlerini gözlerimizin önlerine de serseler bugün şehit olan hiç bir askerimizinden değerli olmayacaktır.

Ordu zaten bütün ülkenin sorunu, atın b.ku orduya kurtulun işin içinden.Ülkenin bütün problemleri ordu zaten, kalan herkes sütten çıkmış ak kaşık.

Tam tersi. Herkes suçlanırken, bu işin asıl muhattapları yıllardır aklandı. Onlar da ya beceriksiz, ya hain...Bunun da hesabı sorulmalı.

Ancak şunu da belirteyimki şu an bir çok kanalda çıkıp orduya kızan bir kaç kişi ise hırsızın suçunu hiç söylemiyorlar. Onlardan ayrılıyorum onu belirteyim. Bazıları ağzını açıp ***'ya bir kelime etmeden telefonu kapatıyorlar.

Üst Alt