Culio sol bek olarak kalmalı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio sol bek olarak kalmalı!

Cevap: Culio sol bek olarak kalmali!

Saçmalığın daniskası. Git yabancı sol bek al. Çok mu zor? Paramız mı yok? Dünyadaki tüm sol beklere ambargo mu konuldu?

Gitmesi için hiçbir neden yok zaten. 700 bin€ ya oynuyo yanılmıyosam. İyi ve çok yönlü oyuncu, sakatlık ve disiplin problemi de yok. Aklın yolu bir. Fatih hoca takımda tutacaktır. Basında çıkan haberlere inanmıyorum. Galatasarayın ihtiyacı olan oyuncular gitsin diye kampanyalar başlatıyorlar. Bakınız Arda...

Cluio oynamasada kalmalı!!! Bu takımda geçen seneden kalmayı hakkeden tek oyuncu. Üstelik yarım devrede hakketti bunu.

Haftalardır aynı şeyi düşünüyorum eldeki beklere göre orada çok etkili olur mücadeleci, çalışkan, topa aman gitsinde nereye gidiyorsa gitsin diye vuran bir oyuncu değil.

Bu ülke 30 undan sonra sol bek olarak milli takıma alınan Ümit Özat ları gördü.Culiodan o mevkiye çok iyi oyuncu olur çokda güzel olur.

yedek orta saha olarak kalmalı ilk 11 için biraz zayıf görüyorum. Culio kalitesinde ve maliyetinde yedek bulmak zor olur. Ayrıca Culio nun gerçek mevkisi Sol kanat zaten. 4-4-2 nin solu. ( Sol açık yada 4-3-3 deki sol forvet değil çift yönlü sol kanat ). Sol bek olarakta denenebilir aslında

İyi bindirme yapmak,iyi orta açıp kondisyonu iyi olmak demek sol bek için asla yeterli değil.Bir kere sol bek için gereken pozisyon bilgisine sahip değil,hucumu sevdiği için çok fazla boşluklar verir,ofsaytı bozar her zaman vs vs. 3-5-2 oynarsak orta 5 linin soluna cuk oturur ama.

Pozisyon bilgisi yok diye kesin konusamayiz.. Sonucta bahsettigimiz adam profesyonel bir futbolcu. ustelik bir iki mac denenmesinde hic bir zarar yada kayip goremiyorum.

İyi bindirme yapmak,iyi orta açıp kondisyonu iyi olmak demek sol bek için asla yeterli değil.Bir kere sol bek için gereken pozisyon bilgisine sahip değil,hucumu sevdiği için çok fazla boşluklar verir,ofsaytı bozar her zaman vs vs. 3-5-2 oynarsak orta 5 linin soluna cuk oturur ama.

sabri santos nasil bek olmus o zaman

Hakan Balta kalırsa, ancak culio solbek oynayabilir çünkü Hakan Balta yerine sen ben veya herhangi biri daha iyi oynayacaktır.

Culio dirençli gibi gözükse de ikili mücadelelerde zayıf bir oyuncu, pozisyon bilgisini de bu yaştan sonra zor öğrenir, o yüzden zor..

andre santos solbek olabiliyorsa culioda olur

abi senin verdiğin örnek mi şimdi ?

fener santosu brazilya milli takımında sol bek oynuyor die aldı biz clioyu sol bek oynuyor die mi getirdik takıma.

burda profosyenel bir iş yapıyoruz fm oynamıyoruz clio oynicağına adam gibi bir sol bek alalım o zaman.

yerli bazında bir adam olsaydık belki oluru vardı ama yabancı olunca birde devşirme olunca işler değişir

abi senin verdiğin örnek mi şimdi ?

fener santosu brazilya milli takımında sol bek oynuyor die aldı biz clioyu sol bek oynuyor die mi getirdik takıma.

burda profosyenel bir iş yapıyoruz fm oynamıyoruz clio oynicağına adam gibi bir sol bek alalım o zaman.

yerli bazında bir adam olsaydık belki oluru vardı ama yabancı olunca birde devşirme olunca işler değişir

daha iyisi aliniyorsa zaten bizene

alinmiyorsa diye konusuyoruz

elinde orta sahayi 150 dakikada bir gecen caglar

bide ne oldugunu kimsenin bilmedigi balta var

ben adim gibi eminim culio bu ikisiyle top diye oynar eger boyle devam edeceklerse

Serdar ile ayni gorusteyim..

Zhirkov ayarinda adam gelmeyecekse hic disarda baska birini aramaya gerek yok. Koy Culio'yu belki on numara sol bek olamaz ama balta ve caglardan daha ustun oynayacagina kalibimi basarim. Bastos, zhirkov gelirse o ayri konu..

daha iyisi aliniyorsa zaten bizene

alinmiyorsa diye konusuyoruz

elinde orta sahayi 150 dakikada bir gecen caglar

bide ne oldugunu kimsenin bilmedigi balta var

ben adim gibi eminim culio bu ikisiyle top diye oynar eger boyle devam edeceklerse

takımın sol bek transferine ihtiyac var zaten orası bir gerçek.

ama sol bek transferi yapmayıp sol bekte clioyu düşünmek hata olur clio sol bekte hakan baltadan ve cağlar dan iyi performans verebilir yada vermeyebilir onu ben bilemem de.

adam gibi sol bek transferi şart. fakat lig içinde sakatlıklar vb gibi durumlarda oynar clio solbek de ona eyvallah ama sezon öncesi solbek cluio oynamalı demek bana göre yanlış :)

Üst Alt