Culio'nun Sözleşmesi Feshedildi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio'nun Sözleşmesi Feshedildi

Cevap: Culio'nun Sözleşmesi Feshedildi

Neyini konuşacaklar yahu. Adamı kiralık veren biziz. Bizim futbolcumuz. Beşiktaş kiraladığı futbolcuların kendilerine karşı oynatılmaması için madde koyuyor. Ona bir şey diyen yoksa buna kimsenin sesi çıkmaması lazım. Fakat Culio'nun yaptığı çok amatörce bir davranış olmuş. Eğer Galatasaray'a dönmek gibi bir düşüncen varsa bunu başkanınla paylaş milyonların önünde değil..

Arkadaş bu oyuncu Galatasaray'ın malıyken sen gidip 4 yıllık sözleşme yapamazsın ki..Bunun hukuki bir tarafı yok.Prensip anlaşması inzalanır maximum.

Arkadaş bu oyuncu Galatasaray'ın malıyken sen gidip 4 yıllık sözleşme yapamazsın ki..Bunun hukuki bir tarafı yok.Prensip anlaşması inzalanır maximum.

var cunku satin alma opsiyonu onlarda, aynisi Zlatan Milan a giderken Milan yapmisti 4 yillik kontrat daha kiralik ken. Boyle anlasmalar mumkun, ama sarti satin olma opsiyonu koydurursan.. tabiki yeni sozlesme sezon sonu baslayip gecerli oluyor..

Oyunculuğunu zaten beğenmem, yazın da kavga olayları filan daha bir soğuk bakmama sebep olmuştu, bir de üstüne böyle karaktersiz bir açıklamadan sonra takımda tutarlarsa yazıklar olsun. Yemek yenilen yere pislenmez, o kadar meraklıysa sezon bittikten sonra konuşurdu, sanki kendisine muhtacız.

var cunku satin alma opsiyonu onlarda, aynisi Zlatan Milan a giderken Milan yapmisti 4 yillik kontrat daha kiralik ken. Boyle anlasmalar mumkun, ama sarti satin olma opsiyonu koydurursan.. tabiki yeni sozlesme sezon sonu baslayip gecerli oluyor..

Satın alma opsiyonu demek bu adam Orduspor'un malı olacaktır gibi bir kaide içermez.Adı üzerinde,opsiyon demek belirlenen bir bonservis bedelinde Culio'ya Ordu'nun ya da başka takımların yapacakları tekliflerde Orduspor'un önceliği vardır demek.Hiçbir takım kiraladığı bir futbolcusuna bonservisini almadan bırak 4 yıllık sözleşme,1 yıllık imzalatamaz,hukuken geçerliliği yoktur.

Satın alma opsiyonu demek bu adam Orduspor'un malı olacaktır gibi bir kaide içermez.Adı üzerinde,opsiyon demek belirlenen bir bonservis bedelinde Culio'ya Ordu'nun ya da başka takımların yapacakları tekliflerde Orduspor'un önceliği vardır demek.Hiçbir takım kiraladığı bir futbolcusuna bonservisini almadan bırak 4 yıllık sözleşme,1 yıllık imzalatamaz,hukuken geçerliliği yoktur.

ben sana ornek verdim dimi, bu yasak olsa kos koca Milan da yapamazdi? biliyoruz da konustuk...sezon sonu gecerli olmak uzere olabilir, ben daha cok ornek veririm istersen

ne transfer dönemi açılınca kardeşim saçmalama ben oyuncu mu transfer mi ediyorum sözleşmesi feshedilen oyuncum bana geri dönüyo kulübünün izniyle

bizim sezonumuz 2 hafta sonra bitiyo. ek bi sezon ekleniyo. biz oyuncuyu örnek veriyorum 2012 yılının sonuna kadar vermiyoruz sezon bitene kadar veriyoruz

sezonun bittiği gün geri gelir o adam bize. bizim sezonumuz bittiği için o adam bizde oynayabilir.

zorlarsa yönetim o adamı oynatır.

ne transfer dönemi açılınca kardeşim saçmalama ben oyuncu mu transfer ediyorum sözleşmesi feshedilen oyuncum bana geri dönüyo kulübünün izniyle

bizim sezonumuz 2 hafta sonra bitiyo. ek bi sezon ekleniyo. biz oyuncuyu örnek veriyorum 2012 yılının sonuna kadar vermiyoruz sezon bitene kadar veriyoruz

sezonun bittiği gün geri gelir o adam bize. bizim sezonumuz bittiği için o adam bizde oynayabilir.

hey allahim :coffee: sen sabir ver

Yurt dısında ki sözleşmelerde kiralık kontratlarında, kulüp futbolcuyu geri cagırabilir diye bir madde oluyor. Ama oynatması icin transfer döneminde federasyona verdiği lisans kayıt listesinde olması gerekiyor.

ben sana ornek verdim dimi, bu yasak olsa kos koca Milan da yapamazdi? biliyoruz da konustuk...sezon sonu gecerli olmak uzere olabilir, ben daha cok ornek veririm istersen

Arkadaşım safmısın,satın alma opsiyonu tamam,oyuncunun da gönlü olur.Culio'nun belirlenen opsiyonu 1,5 milyon euro ise Ordu bu parayı Galatasaray'ın hesabına yatırdığı gün Culio Orduspor'un malı olur.Milan da bu şekilde yaptı.Yoksa Orduspor'un hiçbir hakkı yok Culio üzerinde.

Devam et örnek vermeye.

ne transfer dönemi açılınca kardeşim saçmalama ben oyuncu mu transfer mi ediyorum sözleşmesi feshedilen oyuncum bana geri dönüyo kulübünün izniyle

Kaynak? Neye dayanarak söylüyorsun?

kaynağa gerek yok bonservisi takımın elidne olduğu için oynayabilir

pino döndü haberlerinde her yer aynı yorumlarla doldu

Üst Alt