Cumhuriyet'imizin 89. Yılı Kutlu Olsun - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cumhuriyet'imizin 89. Yılı Kutlu Olsun

fds73.jpg

Yuh abicim nedir bu.. Sabah sabah gördüm şok oldum, mitingten yansıyan resimlerden biyimiş..

Polis küçücük çocuğun arkasından neden koşsun, bu fotoğrafı gerçek zannedenler gitsin 5. kattan aşağıya atsın kendini.

Cevap: Cumhuriyet'imizin 89. Yılı Kutlu Olsun

türkiyenin durumu vahim.. orda yasayanlara allah kolaylik versin.. hitler almanyasina dönüsmüs güzelim ülke..

türkiyenin durumu vahim.. orda yasayanlara allah kolaylik versin.. hitler almanyasina dönüsmüs güzelim ülke..

Onda bari Hitler saf ve bağımsız Alman ırkı yaratmak için tüm dünyaya kafa tutuyordu.. Burdakiler peşkeş çekiyor.. Hitlerin Hakkını Yemiyelim lütfen..

biraz sacma olmadimi senin yazdigin aykut??

Yoo neden.. Birileri kendinilerini kurtmaya çalışırken diğerleri Ülkenin yönetim şeklinin Kutlanmasına izin vermiyor.. Kimi ülkeyi bağımsız yaparken dünyaya kafa tutarken , kimi önüne gelene safi rüzgarlık yapıyor ülkeyi özelleştirme altında satıyor.. Biri saf ırk yaratmak peşindeyken diğeri açılım peşinde. Adolf Hitler zamanında böyle değildi ki .. Evet çok gaddar ve acımasız dı ama herşey ülkesi içindi ..

Gscimbom.com giriş sayfasına bayram mesajını,Ataürk'ü ve Türk Bayrağını koymayan zihniyeti kınıyorum.

Yoo neden.. Birileri kendinilerini kurtmaya çalışırken diğerleri Ülkenin yönetim şeklinin Kutlanmasına izin vermiyor.. Kimi ülkeyi bağımsız yaparken dünyaya kafa tutarken , kimi önüne gelene safi rüzgarlık yapıyor ülkeyi özelleştirme altında satıyor.. Biri saf ırk yaratmak peşindeyken diğeri açılım peşinde. Adolf Hitler zamanında böyle değildi ki .. Evet çok gaddar ve acımasız dı ama herşey ülkesi içindi ..

o zaman başındaki adam da kendine göre dindar neslini yetiştirmek istiyosa ona da ses etmiyceksin o zaman. herkes kendine gore dogruları yapacaksa bırak bu hukumette kendine göre dogruları yapsın o zaman anlarsın hitler ne yapmış.

gaz atana aaaauvvvvv adam öldürene : herşey ülkesi icindi saf ırk içindi

o zaman başındaki adam da kendine göre dindar neslini yetiştirmek istiyosa ona da ses etmiyceksin o zaman. herkes kendine gore dogruları yapacaksa bırak bu hukumette kendine göre dogruları yapsın o zaman anlarsın hitler ne yapmış.

Hitlerin neler yaptığını çok iyi biliyorum.Hitler kimsenin dinine karışmıyordu.. Ülkesinin çıkarlarını koruyordu..

hakli oldugun bir konuda, böyle örneklemeler verirsen haksiz duruma düsersin. ne olursa olsun rte yinede kimseyi gaz odalarina sokmuyor, katliam yapmiyor kimsenin malini elinden alip KZ lere yollamiyor. saf irk yaratmak yada dünyaya kafa tutmak güzel birseymiki?

hakli oldugun bir konuda, böyle örneklemeler verirsen haksiz duruma düsersin. ne olursa olsun rte yinede kimseyi gaz odalarina sokmuyor, katliam yapmiyor kimsenin malini elinden alip KZ lere yollamiyor. saf irk yaratmak yada dünyaya kafa tutmak güzel birseymiki?

Ben güzel bişey demiyorum.. ikisinin arasındaki fark.. Biri yönetim şeklini kutlatmıyor.. bir diğeri ülkesi için neler yapıyor.. Konunun özeti bu .

Üst Alt