D Grubu | Lüksemburg 0-3 Bosna Hersek | 3 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu | Lüksemburg 0-3 Bosna Hersek | 3 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: D Grubu | Lüksemburg 0-3 Bosna Hersek | 3 Eylül | Maç Sonucu

baroş dzeko gibi kaçabilir sürekli. lincolnle yakaladıkları uyumu yakalarlar umarım

Merhaba renkdaşlarım,Musimovic nasıldı?Kaç dakika sahada kaldı?Ve bir sakatlık felan oldu mu,sağlam gelir umarım.

Merhaba renkdaşlarım,Musimovic nasıldı?Kaç dakika sahada kaldı?Ve bir sakatlık felan oldu mu,sağlam gelir umarım.

Çok iyiydi, 1 golün asistini hazırladı, 1 asist yaptı. Sakatlık durumu olmadı bir tane tekme yedi sadece. 90 dakika diye biliyorum ama ikinci yarıyı izlemedim. Yanılmıyorumdur umarım.

Maçı 90 dakika izleyen bir arkadaştan da yorum alırsam içim rahat edicek.Misi sağlam dönmesi ülkemize çok önemli.Ona çooook ihtiyacımız var sonuçta.

Çok iyiydi, 1 golün asistini hazırladı, 1 asist yaptı. Sakatlık durumu olmadı bir tane tekme yedi sadece. 90 dakika diye biliyorum ama ikinci yarıyı izlemedim. Yanılmıyorumdur umarım.

Teşekkür ederim renkdaşım açıklaman için,Ibricic nasıl dı acaba?Bir gol atmış sanırım.

Misimovic sakatlanmış beyler, sol asist tendonun da çekme varmış. Belli bir süre asist yapamayacakmış. :(

Mustafa Sarp'tan fazlası yok gibi.
lol.gif

Üst Alt