Daha Ne Bekliyorsunuz Takımdan? Haydi Store'lara! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Daha Ne Bekliyorsunuz Takımdan? Haydi Store'lara!

Cevap: Daha Ne Bekliyorsunuz Takımdan? Haydi Store'lara

Elano ile birlikte camiamız ve taraftarımız müthiş bir sevinç içerisinde. Bu sevinci bize yaşatan "İçimizden Biri" Haldun ÜstünEL'e sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Taraftar olarak daha neyi bekliyoruz ? Messi'yi mi getirsin Haldun abi ? :p O görevini yaptı sıra bizde !

Haydi Store'lara Hücum !

locw0pxsz4naal6fe8k4.jpg

g'daym

yurtdisindaydim gecen hafta tr ye geldigimde drogba formami aldim. 135 tl. helali hos olsun.

Aslantepe Storu belki 10 kere aradim Muslera formasi var mi yok mu diye acan yok , sonra da vay efendim Fenerium bizi gecmis

ufakda olsa bir şey alalım maddi duruma göre illa forma şart değil yeterki alışveriş yapalım

yok kardesim bir bok olmaz bizimkilerden , Maltepe Store haric acan bile olmadi telefonu belki 20 kez telefon ettim

Store ciromuz kac oldu? Bu yil sonuna kadar en az 100 m TL olur diye dusunuyorum

T-Shirtler gercekten cok kötü. Pek begenmiyorum. 3. formamiz da pek güzel degil. Bu sene siyah (aldim) ve parcali almaya karar verdim. Birde sweat-shirt ve sapka gibi esyalar düsünüyorum, ama onlar da artik son bahar geldiginde :b5:

Bende alim diyorum ama büyük beden yok arkadaş, biz şişkolar taraftar değil miyiz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt