Daha Ne Bekliyorsunuz Takımdan? Haydi Store'lara! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Daha Ne Bekliyorsunuz Takımdan? Haydi Store'lara!

Cevap: Daha Ne Bekliyorsunuz Yönetimden ? Haydi Store'lara !

2 mor formada benden kiz arkimla kendime aldim ama caddedeki storeda font yoktu daha o yuzden bisey yazdiramadim

bu arada mor cidden guzel

Takımdaşlarım bugün kız arkadaşım bana Mor ve Parçalı formayı aldı.Kendisi hasta bir fenevbahçelidir.Ama iddaa işte ne yaparsın. :D arkasındada ülker-10-ezgiyağız yazıyor.Ne yapalım tek isteği buydu :DYeni fontla hoş durdu diyebilirim :) Bir fenevbahçeli GALATASARAYımza 200 milyon kadar kazandırmış oldu :p

Fontlar gelmediki daha?Nasıl yazdırdınız...:confused:

89 YTL'ye forma mı alınır yahu? Parası çok olan alsın tabi.

arkadaşlar gsstorelere hücüm edelim madem taraftarda hem en genç hem en fazla biz diyoruz kombine alalım storelere hücüm edelim forma olmasa bile tişört atkı başka şeylerde alalım yönetimi zor durumda bırakmayalım gercekten çok zor isimleri getirdik destek olalım elimizden geldigi kadarıyla. gs mobilede bakın orayada gecin cok avantajlı ordan konusması birlik ve beraberlikle herşeyin üstesinden geliriz şu stadı bi yapalım bizi kimse durduramaz o yuzden tam destek herzaman

Replika forma 52 tl alabilirsiniz.Zaten formalarda 22 tl bize kalıyor.T-shirt alırsanız kulübe daha çok para girer.

arkadaşlar gsstorelere hücüm edelim madem taraftarda hem en genç hem en fazla biz diyoruz kombine alalım storelere hücüm edelim forma olmasa bile tişört atkı başka şeylerde alalım yönetimi zor durumda bırakmayalım gercekten çok zor isimleri getirdik destek olalım elimizden geldigi kadarıyla. gs mobilede bakın orayada gecin cok avantajlı ordan konusması birlik ve beraberlikle herşeyin üstesinden geliriz şu stadı bi yapalım bizi kimse durduramaz o yuzden tam destek herzaman

Cok dogru bu takima biz daha da yuceltebiliriz.Destek olursak ileride Rooney'ler,Srna'lar,Deco'lar cok rahat gelir gerci ilerde Deco kalmaz ama :)...Neyse takimimiza destek olalim Forma,Kombine,Tisort,Atki,GsMobile vs.vs.

peki arsenal man utd real madrid gibi takimlarin forma fiyati kaç haberin var mi?

bizim burda 70 euro, hesabi yaparsin artik, promosyon da olanlar 50euro

ben siparisi verdim dayim mor forma getirecek

GSMobile almamız lazım arkadaşlar başkan açıklamış 20bini zor geçmişiz 200bin'i bulmamız lazımmış.

Cumartesi günü Gsstore'da resmen costum :) :

-Mor forma (kiz arkadasima)

-Parcali forma (kendime) (boyun kökündeki yaziya hayran kaldim!)

-1908 Forma (kendime)

-Pesindeyiz atki

-Yeni dogmus yigenim icin bebek paketi

Imkani olan herkesin GSMobile almasi gerekir. Adnan Polat acikladi; 20 bini bile zar zor gecmisiz aylardir. Yuzbin satistan sonra kar etmeye baslayacakmis kulup.

Üst Alt