Danilo Barbosa, Galatasaray'a Geliyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hepimizin istediği adam dikine gidecek adam eksiltecek,40-50 metre top atacak. Danilo böyle bir futbolcu değil. Hatta bir Fernando dahi değil. Ağır ve kesici bir oyuncu. Tabi ben yanlış analiz etmediysem. Yıllar evvel u19 milli takımın da izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam. Fernando kalacaksa eğer bizim istediğimiz adam kesinlikle Savanier’dir. Danilo-Fernando orta sahası bizi günahkar yapar.

Hepimizin istediği adam dikine gidecek adam eksiltecek,40-50 metre top atacak. Danilo böyle bir futbolcu değil. Hatta bir Fernando dahi değil. Ağır ve kesici bir oyuncu. Tabi ben yanlış analiz etmediysem. Yıllar evvel u19 milli takımın da izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam. Fernando kalacaksa eğer bizim istediğimiz adam kesinlikle Savanier’dir. Danilo-Fernando orta sahası bizi günahkar yapar.
Danilo 6 numara degil mi?

Danilo 6 numara degil mi?
Evet 6 numara. Ama günümüzde 6 numara olayı geride kaldı. Biz taraftarlar N’diaye ve Fernando orta sahasına dahi sabredemiyorsak Danilo-Fernando orta sahası rahmet okutur. İleriye top taşıyamayız. Bize lazım olan Savanier veyahut o tarzda bir futbolcu. Dünya da iki 6 numara oynayan bir tek fenerbahce var sanırsam. İki kazma orta saha. Bu arada ben herkesin aksine Hocanın Fernando’yu tutacağı kanaatindeyim.

Kendi fikrim Diagne giderse biz Tetteh’i kesin alırız. Ve geçen senelerde isimleri bizimle geçen Syzmanski,Bennacer vs yine talip oluruz. Aslında hazır çok ismi geçmiyorken Kaputska ve Pjaca ile de uğraşmalıyız.

Evet 6 numara. Ama günümüzde 6 numara olayı geride kaldı. Biz taraftarlar N’diaye ve Fernando orta sahasına dahi sabredemiyorsak Danilo-Fernando orta sahası rahmet okutur. İleriye top taşıyamayız. Bize lazım olan Savanier veyahut o tarzda bir futbolcu. Dünya da iki 6 numara oynayan bir tek fenerbahce var sanırsam. İki kazma orta saha. Bu arada ben herkesin aksine Hocanın Fernando’yu tutacağı kanaatindeyim.
Iyi de iste Fernando yerine gelecek.

Eskiden 6 numaraydı yani orijini öyle, daha sonra 8 numarada çok sayıda maçta görev aldığını bilmeniz gerekir. Bu sezon takip etmedim kendisini. Şahsen Fernando'nun yerine alınmasını isterim.

Son düzenleme:
Danilo Barbosa'yı gerçekten uzun zamandır takip ediyorum sahip olduğu potansiyele hayranım şöyle bir şey var orta sahayı Fernando-Danilo ikilisinden kurgularsak gerçekten sağlam bir ikili olur ama şöyle bir olay bu bu ikilinin önündeki adam Belhanda olamaz tamam orta saha ikilisini sağlam olur da hücum katkısı olarak uçup kaçmazlar yani bu ikilinin önünde öyle bir adam olacak ki bu 2 adamın yerine de hücum edecek mesela Talisca gibi gümbür gümbür hücum edebilen bir adamın arkasında her şeyi yapar onun açıklarını da kapatır

Hı derseniz ki Fernando yerine 6 numara oynasın son seneleri hep orda burda geçti tam bir dikiş tutturamadı bu biraz canımı sıkıyor tamam muazzam potansiyeli var ama şu anda kusursuz bir oyuncu değil henüz

Yani demem o ki Talisca gibi çılgın hücum katkısı verebilen bir hücumcu orta saha alalım arkasına Danilo ve Fernando ikilisini koyalım tadından yenmez veya Alex Teixeira gibi bir adam

Alex Teixeira
Danilo Babosa-Fernando Reges

Şöyle bir orta saha kurgusuyla ligi Mayıs ayına bırakmadan Şampiyon tamamlardık, inanın şu orta saha düzenini kurabilelim Diagne'nin kalmasına da sesim çıkmazdı

Fernando'nun yanında gerçekten iyi iş yapardı özellikle Fernando'nun yaptığı gibi teknik ön libero bu arkadaşta ama ona bakarak potansiyeli daha yüksek orta sahanın her kısmında iş yapabiliyor 2 ayağını da çok iyi kullanıyor hava topu etkinliği var zaten adı Danilo Barbosa da Silva olan birinin iyi futbolcu olmama imkanı yok :asd:

Fernando'nun yanında gerçekten iyi iş yapardı özellikle Fernando'nun yaptığı gibi teknik ön libero bu arkadaşta ama ona bakarak potansiyeli daha yüksek orta sahanın her kısmında iş yapabiliyor 2 ayağını da çok iyi kullanıyor hava topu etkinliği var zaten adı Danilo Barbosa da Silva olan birinin iyi futbolcu olmama imkanı yok :asd:
Bana daha cok genc Melo izlenimi veriyor. Havadan karadan her yönden etkili bu eleman ama yanlis takimlarda oynuyor. Bizim gibi hücumu seven takimlarda level atlar.

Melo'yu hatirlayin, "yilin bidonu" secilip bizde efsane olmustu.

Üst Alt