Danıştay Seyrantepe Projesinin 2007 (eski) imar planını iptal etti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Danıştay Seyrantepe Projesinin 2007 (eski) imar planını iptal etti

Cevap: Danıştay Seyrantepe Projesinin İmar Planını İptal Etti !

Ateist biri olarak bu danıştayın saçma sapan kararları yüzünden iktidar partiye oy vereceğim

Galatasarayın hakları söz konusuyla gerisi teferüattır

Beyler siyaset diyosunuz haklısınız

ama adamların her aldıgı karar yapıcı şeylere karşı

1. Meslek liselilere üniversite yolunu kapattılar, adama sen eziksin mühendis olamassın diyolar kısaca. Adam aynı neti yapiyo düz liseliyle ama nedense 4 yildir tekniş işlerin içinde oldugu halde mühendis olamıcak

2. Türkiyeye göreceği en iyi stadı yapıyoruz, ve bunu iptal ediyolar.

1 kez de dogrduzgun bi karar versinler yaa mesela youtube un kapatılma kararını bozabilirler ama hep dandik dandik kararlar veriyoalr

o tarikat sızsa o danıştaya bunlardan daha kötü kararlar veremez

Halukcan bak düşüncen mantıklıdır değildir burda tartışmak istemiyorum ama bu konuda Seyrantepe Projesi haricinde siyasete yönelik mesajlar İS-TE-Mİ-YO-RUM...

Yapımı yılan hikayesine dönen Galatasaray Seyrantepe projesi Danıştay tarafından iptal edildi...

Maraton.com.tr olarak, Galatasaray'ın Gayrimenkullerden ve Stattan Sorumlu Yöneticisi Işın Çelebi'ye ulaştık ve konuyla ilgili görüşlerini almak istedik ancak Çelebi yaptığı açıklamada, kendilerinin de henüz net bir bilgiye ulaşamadıklarını ve konunun fazla abartılmaması gerektiğini söyledi.

Maraton.com.tr

Arkadaşlar, itiraz ve davayı inceletme haklarımız var. Bir üst mahkeme olan anayasa mahkemesine başvurma şansımız var üstüne imar için gerekli düzenlemeler ya da eksikler giderilip yine devam edilir. Bunlar biraz bürokratik meseleler ve halledilir. Abartılcak bir durum yok ortada.

Seyrantepe projesi bizim ilk proje değil mi arkadaşlar ya? Yanlış mı biliyorum. Şuan ki projenin adı farklı sanırım.

bence konu biraz kilitli dursun siyasete kaymaması imkansız gibi yorumlara bakarsak ;)

Proje devam ediyor. Hukuki bir sorun yok. İnşaat devam ediyor. Işın Çelebi açıkladı Ntvsporda.

Bir sorun yok yani. Relax :eek:

Ntv'de Işın Çelebi söyledi proje devam edecekmiş karar 2007 yılına ait projeyi iptal etmiş şu an 2008 planına göre devam edecekmiş sorun yok yani..

Flaş.. Flaş.. Flaş.. Danıştay seyrantepe projesini iptal etti

Turktelekom Arena, Seyrantepe ya da Aslantepe... Yapımı yılan hikayesine dönen G.Saray'ın yeni stadı için ŞOK bir gelişme yaşandı. Galatasaray Seyrantepe projesi Danıştay tarafından iptal edildi...

Ulan varya artık söyleyecek söz bulamıyorum.Bu ne demek oluyor stadı yıkacaklar mı?

Pardon siyasete girdiğim için tepem attı rsemen

Katsayı ve Seyrentepe aynanda gelince taştım

Hiç olmazsa üniyi kazanamassam seyrantepe de maç izlerim 2 sinide alcaklar elimden :(

Ulan Aziz Yldrm Danıştaya da mı el attın ne biçim adamsın köstebek gibi:::

Heh, tamam.

Ateist biri olarak bu danıştayın saçma sapan kararları yüzünden iktidar partiye oy vereceğim

Galatasarayın hakları söz konusuyla gerisi teferüattır

Siyaset yok deniliyor, hala yazıyorsun.

Halukcan bak düşüncen mantıklıdır değildir burda tartışmak istemiyorum ama bu konuda Seyrantepe Projesi haricinde siyasete yönelik mesajlar İS-TE-Mİ-YO-RUM...

Anlamıyor galiba.:) Bence daha ciddi uyarmak lazım.

Ntv ye ışın çelebi bağlandı sorun yok dedi! eski projeyi iptal etmişler!

Stat yaparken bile danıştay'dan izin alacağız? En iyisi biz ülke yönetimini komple Danıştay'a verelim. Eğitimden tutun spora,oradan mimari konulara,bağımsız bir spor kulübünün stadına bile karışılıyor.Ne biçim sistemdir bu!

Gerekçesini gerçekten merak ediyorum.

Şaka gibi ya stad zaten 2008 planına göre devam ediyormuş Danıştay 2007 planını iptal etmiş bizim medyada hemen balıklama atladı :)

Üst Alt