Dany Achille Nounkeu Resmen Galatasaray’da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dany Achille Nounkeu Resmen Galatasaray’da

Cevap: Dany Galatasaray'da !

bu adam kötü bir transfer değil bence,her şeyden önemlisi bir stopere göre ayağı çok düzgün ve çok çevik bir oyuncu,ama konsantrasyon ve futbol zekası denilen şeylerde sorun yaşıyor biraz,umarım bu sorunlarını aşar da takıma yararlı olur,yaşı itibariyle yıllarca oynatabileceğimiz bir oyuncu,hayırlı olsun..keşke gaziantep'le masaya oturmuşken muhammet'i de alsaydık

Cevap: Dany Achille Nounkeu Resmen Galatasaray’da

Terim istediyse bize söylicek birsey kalmaz amma bu Transfer garip geldi bana.

Terim acaba bu adami istedi mi yoksa yedegin yedegin yedegi midi acaba.

Herkes hastasıydı adamın 1 yıl önce şimdi ağlıyor millet :D

Gayet iyi topçu. Beğendim.

Beklenti çok yüksek tutulunca bu transferlere burun kıvırmamız gayet normal yani.Pazara gittik Chivu eve geldik Dany oldu resmen.

Milyonlar alıpta yatacak oyuncular yerine Dany'nin gelmesi bence iyi oldu niye burun kıvırıyorsunuz anlamış değilim.

İş yapacak oyuncu bence kötü transfer değil.

Biraz şaırdım doğrusu Chivu filam beklerken.Ama bu ligin kalburüstü savunmacılarından dany.3.3 milyon euro bence normal.

3.3 Milyon Euro sanki biraz fazla gibi ama kesinlikle iyi bir adam.. Ama şimdi bu kadar paralar verip 1-2 Milyon için Melo'dan olursak işte o zaman çok kızarım...

Üst Alt