Dany Achille Nounkeu Resmen Galatasaray’da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dany Achille Nounkeu Resmen Galatasaray’da

Cevap: Dany Achille Nounkeu Resmen Galatasaray’da

Sakatlıklarla başı dertte olan Chivu'ya milyonlar verileceğine 2 senedir gözümüzün önünde olan Dany'nin transferi akıllıca bir hamledir.Şahsen beğendiğim bir oyuncudur kendisi.Hoşgeldin DANY!

Kim ne derse desin iyi transfer, ligi bilen iyi stoperlerden, Servet'in gidişiyle oluşan stoper açığını fazlasıyla kapatır

bu adam gerçekten çok sağlam bi adam göreceksiniz tomasın yerine yavaş yavaş girerek 1 sene sora banko stoperimiz olucak..

Ben şaşırdım bu adamı alarak yönetim beni iyi yönde şaşırttı. Harika bir transfer kendisi göreceksiniz

Not: Canlı izledim

çok iyi transfer 2 yıldır ligin en iyi stoperi tartışmasız. semih dany oynar

Genç değil diyenler.Adam zenci beyler.10 yıl daha oynar bu.35'e kadar rahat oynar.Hatta zorlasak 37'e kadar oynar.Yeterki, iyi olsun :)

Beğenmeyen herkes rüyasında Dany'i görsün diyorum :D

Umarım Kuzmanovski gibi olmaz

Şampiyonlar Ligi denince daha yüksek beklenti içindeydik.

Hayal kırıklığı diyebilirim

Cevap: Dany Galatasaray'da !

Chivu'ya en az yillik 3 milyon verilirdi, adamin yilligi kadar Dany'e bonservis verdik ona laf ediyorsunuz.. bu transfer bence tamamiyle Fatih Terim transferidir, gecen sene de istiyordu zaten. Semih-Ujfa ikilisinden birine bir sey olunca yüregimiz agzimiza gelmeyecek artik, bildigim kadariyla sol bek de oynamisligi var. Müthis uyumlu bir stoper ikilimiz dururken Chivu zaten cok akilci gelmiyordu kulaga. Hayirli olsun.

Fb alsa buralar yönetime küfür edenlerle dolmuştu eminim. Taş gibi adam. Daha ne istiyorsunuz defans için?

Gökhan Zan oturacağına yedekte Dany otursun.Yedek kalmayıda sorun etmez.Hayırlı uğurlu olsun,üstün başarılar.

Üst Alt