Dany Dany, Neyin Nesi? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dany Dany, Neyin Nesi?

Cevap: Dany dany, neyin nesi?

Bırakın şu sıradan adamı ya, Antep'te iyi gözüküyor, yahu geldiği takım Tolulouse dogru durust stoperi olmayan bi takımdı, Toulouse'u 4-5 yıldır yakından takip ederim. Rıdvan'ın gazına gelmeyin. O zaman kalecilerini de alalım, tövbe tövbe.

Dany sıradan biri.

Bırakın şu sıradan adamı ya, Antep'te iyi gözüküyor, yahu geldiği takım Tolulouse dogru durust stoperi olmayan bi takımdı, Toulouse'u 4-5 yıldır yakından takip ederim. Rıdvan'ın gazına gelmeyin. O zaman kalecilerini de alalım, tövbe tövbe.

Dany sıradan biri.

Evet isim yapmamıştır kendisi sıradandır. O yüzden alamadığımıza üzüldüm. Dinime tüküren müslüman olsa. Servet çok üst düzey değil mi ? Hatta G.Zan. Bu adamların yanında altındır Dany. Rıdvan yorumu değil Antep'in maçları yeterlidir. Gözü olana. Futboldan anlayana...

Evet isim yapmamıştır kendisi sıradandır. O yüzden alamadığımıza üzüldüm. Dinime tüküren müslüman olsa. Servet çok üst düzey değil mi ? Hatta G.Zan. Bu adamların yanında altındır Dany. Rıdvan yorumu değil Antep'in maçları yeterlidir. Gözü olana. Futboldan anlayana...

Futboldan anlama işine girme Emrah ben sana bişey demiyorum. Yoksa ceza alman gerekir değilmi?

Bana göre elmayla armutu topluyorsunuz. Söyle ki, Servet ve Gökhan TÜRK, bunu nasıl atlıyorsun anlamıyorum... Yabancı kontenjanı var mı? Yabancı stoperi butun dunyadan secebilirsin, dunya fiyatları daha dusuk ve havuz cok daha geniş. Yerli havuzu DAR ve PAHALI. Bunun farkında değil miyiz acaba?

Daha net yazayım, Kesimal, Ersan, S.Aziz 5-6m euro eder mi, Avrupa'da G.Amerika'da kim verir? Servet ve Gökhan Milli oyuncudur, Hiddink, nedense bu isimleri çağırıyor sürekli, Terim'de çağırmıştı. Türk futbolunun gerçeği bu. Servet ile yabancı stoperi karşılaşatıramazsın. Daha genel ifadeyle Pektemek'le yabancıyı da karşılaştıramazsın.

İç piyasa da fiyat ve kalite seceneği kısıtlı.

Şimdi bu yokmuş gibi konuşmak ne demek oluyor?

Dany'i almak mecburiyetimiz yok ki, butun dunyadan oyuncularla karşılatırabiliriz Dany'i? Ama Kesimal, Servet, Ersan, Gökhan, Egemen, S.Aziz, Toraman'ı sadece hasan, ali, mehmet, veysel vb. ile karşılaştırabiliriz, Steve'la değil.

Anlayana...

Futboldan anlama işine girme Emrah ben sana bişey demiyorum. Yoksa ceza alman gerekir değilmi?

Bana göre elmayla armutu topluyorsunuz. Söyle ki, Servet ve Gökhan TÜRK, bunu nasıl atlıyorsun anlamıyorum... Yabancı kontenjanı var mı? Yabancı stoperi butun dunyadan secebilirsin, dunya fiyatları daha dusuk ve havuz cok daha geniş. Yerli havuzu DAR ve PAHALI. Bunun farkında değil miyiz acaba?

Daha net yazayım, Kesimal, Ersan, S.Aziz 5-6m euro eder mi, Avrupa'da G.Amerika'da kim verir? Servet ve Gökhan Milli oyuncudur, Hiddink, nedense bu isimleri çağırıyor sürekli, Terim'de çağırmıştı. Türk futbolunun gerçeği bu. Servet ile yabancı stoperi karşılaşatıramazsın. Daha genel ifadeyle Pektemek'le yabancıyı da karşılaştıramazsın.

İç piyasa da fiyat ve kalite seceneği kısıtlı.

Şimdi bu yokmuş gibi konuşmak ne demek oluyor?

Dany'i almak mecburiyetimiz yok ki, butun dunyadan oyuncularla karşılatırabiliriz Dany'i? Ama Kesimal, Servet, Ersan, Gökhan, Egemen, S.Aziz, Toraman'ı sadece hasan, ali, mehmet, veysel vb. ile karşılaştırabiliriz, Steve'la değil.

Anlayana...

Ne cezasıdır bu hocam. Tehdit mi ediyorsun algılayamadım :S

Neyse, yerli diyorsun. Bir tek adam vardır yerli o seviyede Serdar Aziz. Verirler mi zor. Dany der geçerim. İsim yapmadığı için sallıyorsunuz burda. Gelse bize onu kesebilecek adam yok. ayrıca yerli stoper kalitemiz (lig geneli) kötüdür. Bunu ilk 4 takıma bakarak söyleyebiliriz. Trabzon hariç... Egemen'de gitti hemde iyi kazanacak.

Dediğim şu hocam, Antep önceden Thun'la Ş.Liginde dikkat çeken Deumi'yi de almıştı, Bordeaux'da tutunamayan Afenaou (adı yanlış yazdım anlaşılıyo herhalde ama) da. Bu isimlerin hepsi Antep'te iyi gözüktü. Tıpkı Jenerasyonunun Brezilya U-20 U-23 takımlarda oynayan, Köln'de ve zamanında İtalya'da denenen Bilica'nın Sivas'ta begenilmesi gibi.

G.Saray'da Antep'te göze batmayan birçok açıgı meydana çıkabilir. Hayır Antep 300 bin euroya aldıgı oyuncuyu 5m euroya asatmaya kalkacak, kulup o fiyata dunyadan (eger iyi secersen) en az dany kalitesinde hatta daha iyisini bulabilir. Dany'nin en uygun özelliği hızlı olması. Ama ust duzey futbolda ne yapar soru işareti.

Tersinden bir sorun F.De Boer Barca'daki son senesinde felaket oynamış ve Boliç'in biz almadan once uyardıgı bir stoperi çıkarırsak, Avrupadan alınan hangi stoper kotu çıktı ki bizde?

Ama tersi kotu çıktı bana göre, Fenerli S.Tomas, fener sonrası surekli dususteydi, bizde de takımın zayıf karnıydı bence. Hatalarından kaset yapan yönetici mevcuttur. Antep ve Buca dayanamadı gönderdi Tomas'ı. Avrupadan şişirme fiyattan alınmadıktan sonra (Zapo-Sivok) gelen hiçbir kaliteli stoper ulkemizde kötü oynamadı.

Dany bu adam neyin nesi :D:D:D:D Zenci olurda bu kadar el ayak koordinasyonu aykırı olur mu bir adamın . O da gelmeli hatta yanına Yalçın alınmalı iyi ikili olurlar. Hadi alamadın kesinlikle Sedat alınmalı Sedat Sedat bu adam neyin nesi :D:D:D

Alt düzey Avrupa yada Afrika liglerden bu adamdan daha iyisini bunun 10'da bir fiyatına alırız bence :D Antepden almaya kalkarsak Vidic kadar fiyat biçerler :D

Bece Ersan-Dany ikilisi vasat kalır, Türkiye'de idare etse bile Avrupa'da elek oluruz.

Kesimal, S.Aziz, Ersan bunlar avrupa futboluna göre 2.-3. sınıf stoperler, Bronby, R.Wien, Brugge gibi takımlarda oynarlar en fazla. Boyle dunya futboluna göre vasat; kısır Turk futboluna göre degerli oyunculara verilen 5-6m eurolara yazıktır bence.

Dany içinde oyle. Normal sıradan bir fransa ligi stoperi fazlası değil.

Bece Ersan-Dany ikilisi vasat kalır, Türkiye'de idare etse bile Avrupa'da elek oluruz.

Kesimal, S.Aziz, Ersan bunlar avrupa futboluna göre 2.-3. sınıf stoperler, Bronby, R.Wien, Brugge gibi takımlarda oynarlar en fazla. Boyle dunya futboluna göre vasat; kısır Turk futboluna göre degerli oyunculara verilen 5-6m eurolara yazıktır bence.

Dany içinde oyle. Normal sıradan bir fransa ligi stoperi fazlası değil.

Bu kadrodan Servet'i direk kesmek çok büyük yanlış olur ve Fatih hocada bu yanlışa girmez.. Çünkü Servet fizik olarak çok üst düzey bir oyuncu ve yanında oynayan diğer stoperle uyumlu olurlarsa da müthiş bir ikili olurlar.. Ben Servet'i destekliyorum birçoğumuzun aksine

dany dany neyin nesi sorusuna cevabim zencinin teki her zenci gibi ondada var biseyler bu zenciler saten sülalece zenci oglu zenci

Antep danny'i kolay kolay satmaz hedef büyülttüler...Satsada 6-7 milyon falan ister o parada verilmez.Benim önerim Metalist kharkiv'den Papa Gueye!! 4milyona alınır.

Üst Alt