David Alaba'nın Cimbom Sevgisi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

David Alaba'nın Cimbom Sevgisi

Cevap: David Alaba'nın Cimbom Sevgisi

Demek ki bizim bazı yabancı takımlara sempati duyduğumuz gibi o da bizim takıma sempati duyuyor. Güzel bir duygu elbette sevilmek.:)

FM2013'te 2016 yılındayım BArcayı çalıştırıyorum Alaba şun anda dünyanın en değerli sol kanat oyuncusu hem defansif hemde hücuma yönelik muhteşem bir oyuncu değeri 26M euro :)

Daha öncede vardı zaten bu tür bir sempatisi 1-2 yıl önce videosu çıkmıştı hatta Alaba değil demiştim..

[video=youtube;OpA1TVKj1XE]https://www.youtube.com/watch?v=OpA1TVKj1XE[/video]

bunun bize sempatisi nerden geliyor acaba.

avusturyadaki türk arkadaşlarından sanırsam

adam´in degeri 30 milyona yaklasmis ve su anda dünyanin en iyi ve en zengin takiminda banko oynuyor

yasi da 20

simdi bu adami 15 milyon´a alabilecegimizi mi düsünüyorsun? :)

Zaten ben de "vermezler dimi?" dedim. Bizim herhangi bir oyuncuya verebileceğimiz max bonservis 15 milyon'dur ama.

Dediğin gibi çok genç olduğu için zaten çok uçuk olur bonservisi ama birazcık performansı düşerse 1-2 yıl sonra alabiliriz. Sonuçta adam da bizi ister, Amrabat gibi.

Bu adam Barca, Madrid veya Manu istemediği sürece bir yere ayrılmaz. Bizim bütçemiz yetmez böyle bir transfer için. Kaldı ki Bayern'le CL finali oynayacak ve daha 20 yaşında. Gerçekçi hedeflere yönelmekte fayda var.

Üst Alt