# Dede - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Dede

Cevap: # Dede

Gelsin abi.Bana göre ligin en iyi sol beki.Yaşı falan takmamak lazım fazla.Oyuncu kendine baktığı sürece sorun yok.Fazla maliyetli bir transferde olmaz.Yedek dursada sıkıntı yapacak bir oyuncu değil.O karakterde biri değil.

ben geleceği düşünüyorum ondan gelmesin dedim. artık çıkıştayız ve bunu devam ettirtmek istiyorsak böyle yaşlı adamlar ile işimiz olmamalı.

Kardeşim adam 33 yaşında,üstelik sol bek.Hala gelsin diyenler var.Yabancı sınırından haberiniz yok galiba.

2 sene oynar.

Bu adam alinip da Töre ve Mevlüt gibi futbolcular icin para kiyilacaksa her türlü okeylerim bu transferi. Ha ama Taiwo`yu da alip digerlerini de alabiliyorlarsa alsinlar tabiki kim istemez?

Ama hepimiz biliyoruz bizim genel transfer anlayisini.

izliyoruzda biliyoruzda istiyoruz dimi ? 33 var 33 var. adamlada 5 senelik kontrat yapmayacaksın zaten . evet 6+2 + sonsuz ..

2 sene oynar.

Bu adam alinip da Töre ve Mevlüt gibi futbolcular icin para kiyilacaksa her türlü okeylerim bu transferi. Ha ama Taiwo`yu da alip digerlerini de alabiliyorlarsa alsinlar tabiki kim istemez?

Ama hepimiz biliyoruz bizim genel transfer anlayisini.

Yinede karşıyım Dede transferine.Madem sol bek alınacak scout ekibinin sunacağı genç oyunculardan birini alsınlar.

Süper Lig'de alınmasını istediğim tek yabancı oyuncu.Kötüleyen arkadaşlar bir zahmet Eskişehirspor maçlarını izleyiversinler.

Yaşa takılanlar var İnter Şampiyonlar Ligi'ni alırken takımdaki oyuncuların yaşları kaçtı açıp google bir baksınlar bakalım.

muthis bir sol ayagi var, bir tek bunu biliyorum.

duran toplarda hep tehlike, tam tehlike bu adam.

gelsin mi diye sorarsaniz, hoca istiyorsa gelsin tabi, 2 yil oynar, hatta bu yil oynasin, sampiyon yapsin bizi, yeter.

Üst Alt