Defansa Duvar Örülecek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Defansa Duvar Örülecek

Cevap: Defansa Duvar Örülecek

hakkaten serdar gelirse sağda ujfalusi oynar eboue yokken, birşey kaybetmez takım.

semih 1.82

serdar 1.83

doğrusunu öğren

kullandığın deyimlere de dikkat et

Acaba doğrusunu öğrenecek olan benmiyim senmisin?

Serdar Aziz - Oyuncu profili - transfermarkt.tr bunada inanmıyorsan girip Bursaspor resmi sayfasına bak.Başk bir kulübün linkini vermek istemediğim için Bursaspor linkini burdan vermiyorum.1.85-182 adamlara kısa diyorsan daha başka bişey demiyorum sana

Kullandığım deyimleride senden öğrenecek değilim.Orda ne sana hakaret ettim nede başka birisine.Bu çok uzun boylu insanlar için kullanılan bir deyimdir.Çok daha uzun olupta deve kıçımı yalayacaksın denilir

Yahu neden Ömet Toprak bunların aklına gelmiyor ki hiç.. Hiç bi gazete yazmadı heralde :D

Boyu gayet ideal bunun yaninda da sicrama ve dengeli-darbeli kafa vurma konusunda ligin en iyilerinden. Tek sorunu topla cok hasir nesir degil, onu da cozerse zaten cok daha iyi seviyelerde olacak. Semih mi Serdar Aziz mi derseniz ben Serdar Aziz derim su anda.

Semih, Serdar Aziz olmaz bence çünkü ikiside aynı tip savaşçı stoperler.Onların yanına sweper lazım süpürücü dediğimiz Ujfalusi gibi.

Semih Kaya için Popescu'nun veliahthi, Serdar Aziz için Bülent Korkmaz'in veliahti diyebiliriz. Semih geriden oyun kurar, Serdar da tekmeye kafasini uzatir tabiri caizse.

Serdari alirsak.. Urfali Ebouenin yoklugunda saga cekilir.. o problem simdilik cozulmus olur..

ondan sonra allah kerim..

2 kanada attraktif oyuncu alsak baska oyuncuya gerek yok su ara donemde.. 3 futbolcu gelse.. S.Aziz ve 2 atraktif diyorum.. cunku gundeme gelen adamlarin hicbirini almiyacagiz yada alamayiz.. sapkadan tavsan cikar gibime geliyor..

Üst Alt