Defansta Cana orta sahada Neill, hani nerede elestiriler? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Defansta Cana orta sahada Neill, hani nerede elestiriler?

Cevap: Defansta Cana orta sahada Neill, hani nerede elestiriler?

Lorik Cana yetersiz top tekniginden dolayı orta sahada oynatılmıyo. Bugun Lorik Cana degilde saglam bir Linderoth stoperde oynatılıyor olsaydı taraftar haklı olarak forumları veya stadı inletirdi. Ama herkez bu oyuncunun orta sahada yetersiz oldugu hakkında hemfikir oldugundan fazla ses cıkartamıyo. Zira her ne kadar Hagiyi daha benimseyememis olsalarda, Haginin burada haklılık payı oldugunda hemfikir olaya cıplak gözlerle bakan taraftar.

Lorik Cana orta sahada yetersiz bir oyuncu ha ? Ve taraftarda bu yüzden ses çıkarmıyor. İlginç.

Olaya birde söyle bakalım o zaman.

Stoper Orhan stoperde, orta saha Cihan orta sahada, santrafor Necati forvette, orta saha Ayhan orta sahada ve Galatasaray sezon sonu 6. sırada.

Ertesi sezon stoper Orhan solbekte, orta saha Cihan sagbekte, santrafor Necati forvet arkasında, orta saha Ayhan sol acıkta ve Galatasaray sampiyonlugu son bir kac macta, birazda Ergun Gürsoyun baslattıgı o iceride dönen pis oyunların etkisiyle kacırıyor. Rakibini ise finalde hezimete ugratıp kupayı müzesine götürüyor.

Onunda ertesi sezonu Galatasaray mevkileri degisen oyuncuları degisik mevkilerinde oynatmaya devam ederek rekor bir puanla sampiyonlugu kimine göre altın tepside, bana göre de söke söke alıyor.

Bilmem birseyler anlatıyor mu bu 3 paragraf.

O zaman ki lig ile şimdiki arasında dağlar vardı,o zamanlar Samiyende 1 puan verdiğimizde yas tutuyorduk..

Tek kale geçiyordu maçlar,he o zaman başarılıdır eyvallah..

Şimdi görüyorsun ne kadar güçü Anadolu takımları,Antep mükemmel top oynuyor,kadrosunda ki bir kaç oyuncu bizdekilerden iyi,yani gerçekçi olalım Hagi seneye kalır kalmaz bilemem ama kalacaksa da çok iyi düşünmeli bu takım transfersiz seneye gene 10.cu sıralarda olur..

O zaman ki lig ile şimdiki arasında dağlar vardı,o zamanlar Samiyende 1 puan verdiğimizde yas tutuyorduk..

Tek kale geçiyordu maçlar,he o zaman başarılıdır eyvallah..

Şimdi görüyorsun ne kadar güçü Anadolu takımları,Antep mükemmel top oynuyor,kadrosunda ki bir kaç oyuncu bizdekilerden iyi,yani gerçekçi olalım Hagi seneye kalır kalmaz bilemem ama kalacaksa da çok iyi düşünmeli bu takım transfersiz seneye gene 10.cu sıralarda olur..

Devre arasında Culioyu, Stancuyu, Kazımı, Yektayı aldıran Haginin bu takımı yaz sezonunda takviyelemeden duracagına ihtimal veriyomusun :)

Bana Antep'in kadorsunu sunsalar; Danysinden, Popovuna kadar bizim ilk 11'e koyarım. Demek ki Antep'in iyi olmasından ziyade bizim kadromuz kötü. Bunu kabullenmeden basarılı olamayız zaten. Hagi'de bunun farkında ve taraftarından sadece bir sezoncuk süre istiyo.

Dahası, Adnan Polatın basta olacagı Galatasaraya istisnasız hangi hoca gelirse gelsin basarılı olması cok zordur. Ya baska birinin yeni sistem kurmasını, yeni oyuncular getirmesini bekleyip kayıp bir yıl daha geciririz, yada Haginin taraftarından ricasını kabul edip önümüzdeki sezon full destekle arkasında oluruz.

Rijkaard ilk gündeme geldiginde burada herkez Hagi dedigimi cok iyi bilir. Ben Haginin, Terimin iki pas yapamayan enkazını nasıl topladıgına sahit oldum ve secimimi 2004-2005 sezonunun sonlarına dogru "teknik direktör Hagi" icin yapmıstım, futbolcu Hagi icin degil. Zira en darda oldugumuz zaman yine gelecegini o "istifa ettigi" gün biliyodum.

Neil ve canayıda gönderip yerlerine daha kaliteli ve genç orta saha ve defans alınmalı.Cana orta sahada oynayamıyor, neilde defans için yaşlandı ve orta sahada canadan biraz iyi.

canayi defansta oynatmasini kabullenmekte cok ama cok zorlaniyorummmmmm

mantiga sigmiyor ne yazikki

Ben bu hareketi doğru buluyorum.

Cana'yı beğeniyorum ama bizim takımda orta sahada oynayamaz.

Orta üçlünün en geri bölgesine, bana göre Selçuk İnan, Biglia, Ledesma ayağı iyi olan oyun kurmasını bilen oyuncu tiplerinden biri olmalı ...

Cana'nın bizim orta sahada oynaması için, son iki sezon şampiyonu, Bursa ve Beşiktaş'ın kadro yapıları ve oyun anlayışlarında bir takım olması lazım.

canayi defansta oynatmasini kabullenmekte cok ama cok zorlaniyorummmmmm

mantiga sigmiyor ne yazikki

Cana milli takımında stoper oynamıyor mu zaten? Yoksa ben mi yanlış biliyorum.

3 ay önce Bosna-Arnavutluk maçını izlemiştim. Maçın en iyisiydi ve stoperde oynamıştı o maç.

Cana milli takımında stoper oynamıyor mu zaten? Yoksa ben mi yanlış biliyorum.

3 ay önce Bosna-Arnavutluk maçını izlemiştim. Maçın en iyisiydi ve stoperde oynamıştı o maç.

ben dogru bulmuyorum

baslarim arnavutluk milli takimina nerde oynatirlarsa oynatsinlar yahu:)

adamlar bunu biliyrlar degilmi ama kalkip koca epl de adami on libero oynatiyorlar

arsene wenger adami orta sahasina istiyor

marsilyada on libero oynuyor

yapmayin allah askina tek hamleli stopermi olur

adam gecerse onu bu adam dalarrrrrrrrrrr

onun icin yaratilmis amaci orta sahadan adamlarin ustumuze gelmesini engellemek onde basmak

agirligindan haberiniz bile olmuyor orda oynarken

sen adami oyle bir yere koyuyorsunki ne kadar kotu ozelligi varsa ortaya ckiyor

benim mantigim almaz bu isi biz 90 dkk savunma yapmayacagiz en iyi adamlarimizi savunmaya almak gibi bir sacmalik yapmak olmaz

koy ardayi o zaman cok iyi top caliyorya:)

yok boyle bir sey

adam on libero

oynatmayacaksan sat gitsin

Ben halen daha Neill ön liberoda faydalı olabilir ama Cana stoperde o kadar faydalı olamaz diyorum. Tamam yer tutmasını, nerde duracağını çok iyi biliyor ama bunlar yeterli değil. Topa hamle yaptığında başarılı olamazsa o zaman yandığımızın resmidir bu. Oynadığı maçlardada gördük bunu. Hagi Neill'i ön libero düşünüyorsa ki öyle, elimizdeki stoperlere baktığımızda Cana yine onlardan iyidir tabi. Bide buna onun o kocaman yüreğini eklersek neden onu orada gördüğümüzü anlayabiliriz. Gelecek sezon eminim Hagi yine en iyi yaptığı işi yapıp, gerekli bölgelere faydalı oyuncular aldıracaktır.

Ama şunuda söylemeden geçemeyecem, her ne kadar Neill'in ön liberoda faydalı işler yapabileceğini düşünsemde, dün çok kötüydü.

hayır kaybedicek birşey yok

neden hagi denemiyor.denesin görelim değil mi?

cana-culio-yekta ile cıksın bakalım bi.neili çeksin stopere.cana ortasahada sauana kadar ayhan ve sarpla oynadı.culio yekta geldiğinden beri ortada göremedik.

Abi Neill orta sahada iyi oynasa neyse, cidden çok kötü oynuyor. Temposu çok düşük, kaldıramıyor orta sahayı.

Bunlar çok boş çok saçma, amacı ne, açanın düşüncesinin ne olduğu hiç bir zaman anlayamadığım konular. Diyelim ki ikiside degişen yerlerinde mükemmel oynadı ve oynuyor eeeeeeeeee bunu taraftarı bozmak " bu iş olmaz " diyenleri utandırmak için mi açtın konuyu. Kusura bakma da kardeş ozaman sende utandırmaya çalıştığın küçük düşürmek istediğin beynindeki oluşturdukları görüntüden daha küçük ve boşsun

ben dogru bulmuyorum

baslarim arnavutluk milli takimina nerde oynatirlarsa oynatsinlar yahu:)

adamlar bunu biliyrlar degilmi ama kalkip koca epl de adami on libero oynatiyorlar

arsene wenger adami orta sahasina istiyor

marsilyada on libero oynuyor

yapmayin allah askina tek hamleli stopermi olur

adam gecerse onu bu adam dalarrrrrrrrrrr

onun icin yaratilmis amaci orta sahadan adamlarin ustumuze gelmesini engellemek onde basmak

agirligindan haberiniz bile olmuyor orda oynarken

sen adami oyle bir yere koyuyorsunki ne kadar kotu ozelligi varsa ortaya ckiyor

benim mantigim almaz bu isi biz 90 dkk savunma yapmayacagiz en iyi adamlarimizi savunmaya almak gibi bir sacmalik yapmak olmaz

koy ardayi o zaman cok iyi top caliyorya:)

yok boyle bir sey

adam on libero

oynatmayacaksan sat gitsin

su sozde aklima hep balta hakan geliyor nedense

Üst Alt