Demba Ba Galatasaray’da İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demba Ba Galatasaray’da İddiası

Cevap: Demba Ba Galatasaray’da İddiası

eğer bu sene de 10mil. adama çok derse yönetim, şampiyonlar liginde başarı düşünmesin

Bu arada İngilterede twitterde Galatasaray listede Demba için millet yardırıyor :D

uefa kararini vermeden 11m € 'luk transfer yapacagimizi sanmiyorum .. belki bitmistir .. uefa'nin kararina göre aciklar veya aciklamayiz diye düsüniyorum .

4-4-2 için harika oyuncu. Yalnız sakatlık durumu var diyorlar, umarım öyle bir sorun yoktur. Gelirse hayırlı olsun, sağlıklı ve mental açıdan sorunsuz bir sezon geçirsin. ;)

11 milyon ederi bence bu adamın. Eğer 11 milyona bırakıyorlarsa ve oyuncu da sıcak bakıyorsa ve hala pazarlık yapıyorsak yazık!

1339487471-6.jpg

Bu adam gelirse.. Of diyorum.

twitter fena çoşmuş dünya ttde dembaba girmiş listeye ingilterede galatasaray dembaba zirvede :D

Tuna Yüksel ‏@GSGTuna

Demba Ba transferi için @UnalBasgan 'i arayacaktim İbrahim Seten ile konusuyormus, kapatsin arayacağım :(

ya varya bunları yazarken hiçmi utanmıyolar :D gülmekten öldüm ya etmediğim küfür kalmadı :D varya bunların hepsimi embesil yav :D ünal aysal seninle konuşurmu embesil bezelye beyinli çocuk

Valla Elmander in yanına kesinlikle kendini ispatlamış ve son deree bitirici vuruşları olan bir forvet gerek. Bunun içinde en çok bütçeyi Forvet e ayırmak zorundayız. ŞL de Hedef büyükse GOL atmak zorundasın. 10 - 12 milyon euro vermek şart. Demba BA dan bunlardan bir tanesi inşallah almışızdır. Sow un 12 milyon euro ettiği yerde Demba BA 15 eder !! Biri Premier lig de biri Fransa da

İnanmam, kendimi de şartlamayacağım. Eğer gerçekten böyle bir transfer söz konusu değilse, bir süre de foruma girmeyeceğim. Sonra hiç çekilmiyor buralar...

Tuna Yüksel ‏@GSGTuna

Demba Ba transferi için @UnalBasgan 'i arayacaktim İbrahim Seten ile konusuyormus, kapatsin arayacağım :(

ya varya bunları yazarken hiçmi utanmıyolar :D gülmekten öldüm ya etmediğim küfür kalmadı :D varya bunların hepsimi embesil yav :D ünal aysal seninle konuşurmu embesil bezelye beyinli çocuk

geyik yapıyor Seten sürekli başkanla konuştum diyor ya gönderme yapmış :)

Aslında İtalyan haberi. Bizden daha çok sallama kabiliyetleri var. Pek inanmasamda umut fakirin ekmeği hesabı neden olmasın diyoruz :D

Üst Alt