Demirören: "Faşist ya da diktatörsünüz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Faşist ya da diktatörsünüz"

Cevap: Demirören: "Faşist ya da diktatörsünüz"

"SİZ VE SARVAN BECEREMİYORSUNUZ"

Demirören, Özgener’in, "Düzeltmek için çalışıyoruz, çalışacağız" dediğini de belirterek, şöyle devam etti:

"Neler kötü ki düzeltmeye çalışacaksınız? Milli Takım ve MHK kötü. Milli takım, Türk milletinin problemidir. Bu konuda halk yargılayacak ve soracaktır. MHK, Türk futbolu ve bizim problemimizdir. Sayın Sarvan ve siz bu işi beceremiyorsunuz. Sayın Sarvan, ben dahil İnönü’deki 30 bin kişiye hakaret etti. Ne ceza vermeyi düşünüyorsunuz? Bilmeden çıkar, bu hakemleri göstermelik korumaya devam ederseniz, kasti hatalar azalmaz, artar."

"KULÜP BAŞKANI ODA BASTI KONUŞMADINIZ"

TFF Başkanı Mahmut Özgener’in, konuşmaları yapanları cezalandıracağını söylediğini ifade eden Demirören, şunları ifade etti:

"Kasti hareket eden hakemlerin cezasını arttırdınız mı? Kendinize ne ceza vermeyi düşünüyorsunuz? Soyunma odası basanların cezalarını neden devre arasına denk getirdiniz? Kulüp başkanı oda bastı, konuşmadınız. Kulüp başkanı ’Hakemler dürüst değil’ dedi, konuşmadınız. Benim iki arkadaşım çıktı, oda basmanın doğru olmadığını, gerekirse en iyisini bizim yapacağımızı söylediler, çıkıp konuştunuz. Siz taraflısınız başkanım, taraflı."

:tiphat::tiphat::tiphat:

Yildirim Baskan'i sadece bu yuzden seviyorum cikiyor dogru veya yanlis klubunu koruyor.. onun disinda yaptiklarini begenmiyorum.. bugun soylediklerini ayakta alkisliyorum :005: sapka cikariyorum :tiphat:

Bugünkü maçı da hamek yüzünden kaybetmişler 22 saniye eksik oynatmış maçı

federasyondan bi cacık olmazda. bunlarda kendi kafalarınca ayar cekiyolar iste federasyona. el feneri macının oldugunu biliyolar. bosuna degil bu bagırmalar cagırmalar..

Bir kendi yakışıklılığıma bakıyorum birde Yıldırım Demirörene.. Sistemim yaradana.

helal yıldırım başkan Beşiktaşın hakkını koruyo..

amaa gel gör ki şu ligde en cok galatasarayın hakkı yeniyo,ama bizde böyle sert konuşma yok

2 ay önce Y.demirören

Başkan, Lig TV’deki konuşmasında, “Bu sene hakemlerimizden çok memnunum. Çok farklı görüyorum. Dikkat ederseniz hakem gündeme gelmiyor. Futbolda temizlik var. Resim çok güzel gözüküyor” diyerek hakemlerin yönetiminden yana bir sıkıntısının olmadığını dile getirmişti.

Üst Alt