Demirören: "Gerekirse katılmayalım" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Gerekirse katılmayalım"

Cevap: Demirören: "Gerekirse katılmayalım"

Bunlarin amaci simdi bu isin reklamini yapmak. Hep beraber hareket edelim, gerekirse 3-4 yil ceza yiyelim. ne olacak ki?? Fb, BJK ve TS zaten zokayi yemis. Galatasaray'da yesin. su an isler normal kuralina göre islerse bunlarin hepsi 3 yil piyasadan silinecek. bu durumda olacak seyi herkez biliyor. Galatasaray arayi acacak ve üstüne bir de avrupada basari gelirse diger camialar (özellikle FB ve BJK) kafayi yiyecek.

26wp5.jpg

26wpq.jpg

26wq3.jpg

Bunlarin amaci simdi bu isin reklamini yapmak. Hep beraber hareket edelim, gerekirse 3-4 yil ceza yiyelim. ne olacak ki?? Fb, BJK ve TS zaten zokayi yemis. Galatasaray'da yesin. su an isler normal kuralina göre islerse bunlarin hepsi 3 yil piyasadan silinecek. bu durumda olacak seyi herkez biliyor. Galatasaray arayi acacak ve üstüne bir de avrupada basari gelirse diger camialar (özellikle FB ve BJK) kafayi yiyecek.

Açık ve net Galatasaray yalnız bir kulüp Türkiye içinde. Amaçları bu olduğundan zaten fikir değiştirdiler 58. madde için. Beyanlarda da devamlı TFF istifa projesi kapsamında.

Ben ki 8.JK, 8.taş, fe_nev vb ifadelerini filtreye koydum kimse kullanmasın ve başka camialara ve başkanlarına saygısızlık etmesin diye.

Lakin bu adamlar 3 kağıtçının, çıkarcının önde gidenleri. Maalesef saygıyı haketmiyorlar.

Deneme: ***, ****, ***** :)

Hiç sorun değil:) Başkanımız da aynı şekilde düşünüyor sanırım.Genel Kurul'daki kürsü konuşmasına hiç bir saygı ifadesi kullanmadan "Üyeler" diye başladı.Benim için konuşmanın en can alıcı noktasıydı:)

adam ne yapsın avrupa onlar için hiç önemli değil ki

ha katılmışlar ha katılmamıuşlar

takoz herif

Şu an Beşiktaş taraftarının yerinde olmak istemezdim.Utanç verici resmen.

Aynen, bu adam bjk'nin yüz karasi. Rezil herif. Gelmis gecmis en utanc verici baskan.

Bize ne diyecem, ama adam bizim isleri de bozuyor.. (daha dogrusu bozmaya calisiyor)

Not: benim icin artik Aziz Yildirim=Yildirim demiroren

Başkanımız Avrupa Kupalarına katılamazsak bırakacağını söylemişti.Avrupa Kupalarına katılamazsak taraftar olarak ben de Türkiye Ligi'ni izlemeyi bırakacağım.Keşke Galatasaray bu lağım çukuruna girmeyi reddedip ligden çekilmeyi ciddi ciddi düşünse.

Biz avrupa başarıları ile büyüdük açıkçası uefa kupasından sonra alınan şampiyonluğa bile sevinmemiştim pek ,yıllardır avrupada olmayabilirz ama arada gelen çeyrek final sonrasında skibbe zamanında avrupada oynanan oyun , denizlisporun efsane sezonu vs. avrupada maçlık performanslarda olsa kazanmak haz verir mesela bu sene trabzon'un inter'e deplesmanda çakması bile beni mutlıu etti umarım psvye de çakarlar ki keyifleniriz , yoksa bu kodumun liginde ne varda izleyelim , ha tabi siz küplerinizi daha da doldurma peşindesiniz bizi takan yok ama bi doymadınız doyamadınız lan , iki üç maçta olsa avrupada alınan galibiyetlerden haz alıyoruz bunu ellemeyin bari ..

açıkçası bjkyi de destekliyordum avrupada ama bjkde fb sınıfında artık benim için

Siz gitmeyin biz gitmek zorundayız Avrupasız Galatasaray , Galatasaray'sız Avrupa olmaz.

Demirören genel af istedi mi?

28-01-y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m-demir%C3%B6ren.jpg

TFF’nin Perşembe günü Ankara’da yaptığı genel kurulun sonlarına doğru söz isteyerek, TFF’yi güven yenilemeye ve karar için mahkemenin bitmesini beklemeye, önergeye imza atan arkadaşlarını da imzalarını geri çekmeye davet eden Kulüpler Birliği Başkanı Yıldırım Demirören’in konuşması, “Mahkemenin bitmesini beklemek UEFA tarafından Avrupa kupalarına Türk takımlarının alınmaması sonucunu doğurur” yorumlarının yapılmasına neden olmuştu. Kulislerde konuşulan son iddia ise Demirören’in kurulda yaptığı konuşmanın bir rastlantı olmadığı, genel kurulun sabahında Demirören’in Aydınlar’dan 58. maddenin bir defaya mahsus uygulanmamasını değil, kulüplere genel af istediği, “Avrupa kapıları kapanır” tepkisine de, “Gerekirse katılmayalım” cevabı verdiği iddia edildi. Mehmet Ali Aydınlar ve Yıldırım Demirören’in konuyla ilgili yapacağı açıklamalar konuya netlik kazandıracak.

Kaynak: Demirören genel af istedi mi? - TrtSpor

---

Sonunda ağızlarındaki baklayı çıkarıyorlar. Gözüktüğü kadarı ile BJK dahil alayı 1-3 yıl UEFA'dan men cezası alacaklar. Onların kaybedecek hiçbir şeyleri yok. Eğer UEFA'ya en azından Milli Takım'ın men edilmemesini kabul ettirebilirlerse biz ne kadar yırtınırsak yırtınalım bu işin geleceği bu olacak! Kişisel görüşüm Milli Takım men edilse bile suçu UEFA'ya atarak bu işin içinden çıkmaya çalışırlar.

bu ayının en güzel resmini nerden buldunuz ? :allaalla6vr:

Birisi bu densize haddini bildirmeli, kendi kulübünü yönetemeyen amatör ruhlu insanın kulüpler birliği başkanı olması türk futbolunun ayıbıdır !

Üst Alt