Demirören: "Şike girişimleri sahaya yansımadı" - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Şike girişimleri sahaya yansımadı"

Cevap: Demirören: "Şike girişimleri sahaya yansımadı"

--------

Şike: Bir spor karşılaşmasının sonucunu değiştirmek için maddi veya manevi bir çıkar karşılığı varılan anlaşma.

Sahaya yansımaktan bahsediyor mu ?

Anlaşma yapılmışmı ? Evet...

Peki daha ne lazım ?

bu forumun isminin acilen Yıldırım Demirören Feneri Kurtarma Operasyonu-Başarıyla tamamlandı olarak değiştirlmesini talep ediyorum

Demirören twitte günün adamı oldu

Demirören twitte günün adamı oldu

TFF Başkanı Yıldırım Demirören açıklamasıyla sosyal medyada günün adamı oldu. İşte Demirören'i hedef alan mesajlardan bazıları

Demirören'i Rıdvan Dilmen de anlamadı!

demirören'in ne dediğini anlayan varsa bana da anlatsın...

58.Madde Değşti.Yani Tüpçü Diyor Ki; Uslubunuzle Şike Yapın...

Yıldırım demirören açıklamayı okuduğun kağıdı Aziz Yıldırım mı verdi? Baka baka okuyorsun? Kalbinden geçeni söylesene

SON DAKİKA..FENERBAHÇE YILDIRIM DEMİRÖREN'İN ATTIĞI GOLLE LİGDE KALMAYI GARANTİLEDİ...!!

TFF Başkanı Yıldırım demirören topu PFDK'ya attı. Peki sahaya yansımayan dava PFDK'ya nasıl sevk edildi?

sahaya yansıyan bi olay yoktur diyorsunda nasıl ceza veriyorsun demirören

Yıldırım demirören hapishaneye girene kadar sakallarımı uzatacağım.

Yıldırım demirören fenerbahçesini küme düşmekten kurtardı. şike sahaya yansımamış.nereye yansıdı? soyunma odasına mı,hakem odasına mı?

"Yıldırım demirören diyorki şike sahaya yansımadı! Nerden biliyorsun?" Şike varsa vardır. Sahada ne olduğunu kimse bilemez

demirören senden sınıf başkanı bile olmaz.

yeter yıldırım demirören yeter

Şike sahaya yansımamış!Peki nereye yansımış?17 maç ,17 galibiyet..YETER YILDIRIM DEMİRÖREN YETEERR!

Türkiye Her Suç'a Bir Ceza Bulmuş Olan , Ama Uygulamaya Geldiği Zaman Uygulamayan Bir Ülkedir . Tebrikler Yıldırım demirören

Sayın Yıldırım demirören " O zaman sizin mantıkla terör saldırılarında ölü yada yaralı yoksa suçta yok. " öyle mi? Yazıklar olsun...

Yıldırım demirören'e gore sike oyunlarinin da saha icerisinde oynanmasi gerekiyor sanirim, sahaya yansimasi icin.

Sevgili demirören, şu evladımız Fenerbahçe'nin bir de altını değiştirirsen tamamdır.

Cezai uygulama!demirören PFDK'nın kulüplere ceza vermesi durumunda,hukuki olarak cezanın kararın alındığı sezon uygulanacağını belirtti

İbrahim Akın:para aldim, şike yaptim. Y.demirören:Şike ve teşvik sahaya yansımadı.

Dışı beşiktaşlı içi fenerbahçeli ne olduğu belli olmayan kişiye Yıldırım demirören denir.."

Yıldırım demirören tiyatrosunu izledik, pek de ilginç bir şey görmedik.

Aziz Yıldırım'ı da hapisten cıkarıp Besiktas Baskanı yapsınlar, demirören zaten hem TFF'yi hem Fenerbahce'yi cok iyi temsil ediyor.

Sen tüm Türkiyeyi salak mı sanıyorsun Yıldırım demirören ne demek yansımadı sahaya madem neden 58.madde değişti

TÜPÇÜ "Yıldırım demirören" GAZ ALDI...

Kulüpler şike yapmamıştır ; sadece evcilik oynamıştır....

Olmadı demirören. Şike yapanlara bir de teşekkür etmeni beklerdik. Türk futbolunu, şike suçunu meşrulaştıran bir adam yönetiyor.

şike yok , teşebbüs yok , teşvik yok , sahaya yansımadı :D adlı oyununu sergileyen Yıldırım demirören oscara göz kırptı

:b5:ulan rte , ulan pis türkiye o zaman darbecilerde salınsın! sonuçta yansımadı sahaya...

Fatih Demireli‏@FatihDemireliYanıtla

PFDK'ya sevk edilen 15 kulüp, 2 gruba ayrılıp, grubun liderleri PFDK Süper Final'ı oynayacakmış. Puanlar Pi'yle çarpıp, 3,5'a bölünecekmiş.

Veli Yigit tarafından retweetlendi

-----

Çok basit bir soru:

Madem herkes temiz...Madem şike yok...

Neden 58. madde değiştirildi...

Jüriye başka sorum yok.. Teşekkürler...

Evet Renkdaslar azönce cezam bitti ve simdi yazabiliyorum... AMA bugünkü haberlerden sonra yazmamak benim icin daha iyi olur yoksa hemen yine ceza alirim....

Hic birsey demiyorum ben bu kadar adaletsizlik pislik namussuzluk serefsizlik bi arada ben daha görmedim...

su video digeceklerimi en iyi sekilde anlatiyor

Aklınızdan Çıkarmayın TÜRKİYEDİR GALATASARAY!!! - YouTube

Sahaya Yansıtmadan Her Maç Şike Yapıp Şampiyon Olmak

Yıldırım Demirören ve ekibinin bugün aldığı kararla birlikte artık şampiyon olmak çok kolay. Şike sahaya yansımamışsa en fazla para cezası kesiliyormuş. Yansıdı şeklinde kanaat oluşsa bile 12 puandan başlayarak puan silme cezası varmış. Yani 34 haftalık maratonda 12-13 takımın başkanıyla anlaşarak hem içerde hem dışarda maçınızı kazanacak kadar şike yapsanız, tapeleriniz, fotoğraflarınız, itirafçılarınız olsa bile sahada çok absürd şeyler olmadıkça kimse "Sen şike yaptın" diyemez. Sahaya yansımaması yeterli..

Cevap: Demirören twitte günün adamı oldu

Baslik degismesi lazim. Aynen söyle olmasi lazim:

Demirörenin annesi günün Twitter konusu oldu...

Cevap: Sahaya Yansıtmadan Her Maç Şike Yapıp Şampiyon Olmak

Sahaya yansımayan şeyin adı nasıl şike oluyor,hala anlamış değilim.Bu söylem bile saçmalığın daniskası değil mi?Şike var ama sahaya yansımadı. :SS: Anlayan beri gelsin.

Cevap: Sahaya Yansıtmadan Her Maç Şike Yapıp Şampiyon Olmak

Sahaya yansımak şöyle oluyor anlatim,

1) Önce federasyon başkanını kendı adamın sectırıyorsun

2) Sonra tahkim başkanı ve pfdka üyelerinide ayarladınmı

KORKMA, SABAHA KADAR ŞİKE YAP, CEZA ALIRSAN ...................yim...

Üst Alt