Demirören: "Şike girişimleri sahaya yansımadı" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Şike girişimleri sahaya yansımadı"

Cevap: Demirören: "Şike girişimleri sahaya yansımadı"

Sizin ben yedi ceddinizi!!! Ulan nasıl adamlarsınızı yaa!? Yüzünüze tükürsem tükrüğe yazık olur...

angut fenerliler daha okuduklarını anlıyorlar, tertemiziz falan diye konular açıyorlar, puanları silinince göreceğim ben bunları, daha okuduklarını anlamayan tipler yazık ya

Sevgili Galatasaray Yönetimine!

Bu sene kombinem var ve seneye takımı bank asyaya düşürürseniz aynı fiyatlardan kombine alıcağıma namusum ve şerefim üzerine söz veriyorum..

Lütfen açıklayın play-offdan da çekılin, TFF Super lıgdende..Türk futbolu başında Tüpçü ve LİG TV bozuntusu oldukca bır cacık olmaz!!

Özdenak: "Seyimi cikarir öyle gülerim buna".

Dememis mi beyler?

Gs Müsteki sifatiyla pfdk ya sevk edilmis gecen seneki Gs trabzon macinda Fener Gs ye sike teklif etmis idda bu

Cevap: Sevgili Galatasaray Yönetimine!

Kesinlikle ligden çekilmeliyiz. Ne halleri varsa görsünler. Alsınlar başlarına çalsınlar..

Beşiktaşlı olarak söylüyorum.

Galatasarayın PFDK'ya sevdi tam anlamıyla komedi.

Yıldırım Demirören'in yaptıgı usülsüz işlerin ayyuka cıkması ve sonunun İbrahim Kızıl'dan beter olması dileğiyle.

yeni malatyaspor 2-1 fb

fb de emre,lugano,niang,topuz,caner gibi as oyuncular var ve fb bundAN sonra 17 de 16 yapıyor aynı kadroyla

shaya yansımamış çok belli :)

Bunlarda Suç Yok Suç ANALARINDA VE BABALARINDA ...

Yapılan her hareket Yatak Odasından Hayata Yansıdığı İçin...

Türk Futbolu Bu Hale Geldi..

Sadri Şener : Şike sahaya yansımış yansımamış bunu hangi aletle ölçmüşler?

Sadri Şener : UEFA'ya rağmen bu iş bitmez! Mümkün değil!

Sadri Şener : Şimdi biz UEFA'ya gideceğiz! Yazı yazacağız! 58 değiştirilemez!

O gözlerle mi çözün:) allahım yarabbim bir söz söylesem ban yıyecem dıye susuyorum, yersen...İtalya çözemedi sen mi çözeceksın be adam!!

Cevap: "Şike girişimleri sahaya yansımadı"

Bu yorumu yapabilmek konuyu örtme isteğinden başka birşey değildir. Kılıf bulduğunuz sürece suç diye birşey olmaz.

Korcan 'ın kine elinden kaydı, aldığı arabaya o başka birşeydi dersiniz, para almış ama maç içinde vicdanı galip gelmiş ve takımı satmamış dersiniz...

İbrahim parayı aldı, imama gönderdi. Ama sahada takımı satmaktan vazgeçti, "o şutu istemeden dışarı vurdu" deniyorsa diyecek söz bitmiştir.

Üst Alt