Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz"

Cevap: Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz"

niye ki ? koy Quaresma'yı sağ kanada, Simao'yu sola, önde Baros, Guti Melo ve İnan'ın onunde.. bence cok harika atak gucumuz olurdu... defansımız biraz sağlam olsa manyak takım olurduk.

Emir biz eğer

----------------Baros----------------

Simao-----------------------------Q7

-----------------Guti----------------

------------Selçuk-------------------

--------------------Melo-------------

oynayalım. Klasik olacak ama Melo her maç kart görür, adamın canı çıkar ve bizi follofoş ederler. Geçen sene BJK yi ettikleri gibi

Emir biz eğer

----------------Baros----------------

Simao-----------------------------Q7

-----------------Guti----------------

------------Selçuk-------------------

--------------------Melo-------------

oynayalım. Klasik olacak ama Melo her maç kart görür, adamın canı çıkar ve bizi follofoş ederler. Geçen sene BJK yi ettikleri gibi

abi boyle dusunmenin sebebi servet sabri ve balta olur ancak... sol ve sağ bek adam gibi olsa, nereye kosacağını nereye pres yapacağını, nerden bindirme yapacağını bilse, sağlam bir stoper ve bi popescu olsa essek gibi takım olur bu yukarıdaki.

Servet ? Kazım ?

Eboue'ye ölürler.Selçuk'u onlarda istemişlerdi.Baros aradıkları forvet.Gerisine ihtiyaçları yok.

Servet'i isterler. Sen beğenmesen de Servet'i deli gibi isterler.

Kazım'ın yerine adamları var evet. O abartı olmuş.

Edit: Sabri'yi neden istemesinler, kim var sağ bek olarak onlarda?

Adam hakli beyler zaten BJKli akilli arkadaslarin bir cogunun dedigi gibi KAREJMA+ALMEYDA = 60-70 milyon euro . Necip desen Turkiye'nin en iyi orta sahasi ve Turkiye'nin gelecegi tek basina kurtaracak bizim Milli Takimi Muhammed desen Messi'nin yeni modeli Ismail Koybasi defans yapmayi hic bilmese de Turkiye'nin en iyi sol beki Toraman + Ersan dunyanin sayili stoperlerinden Guti 35 yasinda olsa da Real Madrid'in vazgecemedigi bir oyuncu BJK'den gitse Arabistan'da degil Chelsea ya da Manu'da oynar . Zaten BJK'nin bedavaya aldigi oyuncuya bile 5-10 milyon euro veriyorlar BJK kabul etmiyor . VS. VS. yani adam hakli .

abi boyle dusunmenin sebebi servet sabri ve balta olur ancak... sol ve sağ bek adam gibi olsa, nereye kosacağını nereye pres yapacağını, nerden bindirme yapacağını bilse, sağlam bir stoper ve bi popescu olsa essek gibi takım olur bu yukarıdaki.

O zaman var ya tekrar UEFA CUP bizim olur. O dediklerinin önemini anlıyorum ;)

Beşiktaş'ta Necip haricinde futbolcu göremiyorum ben.

Adam hakli beyler zaten BJKli akilli arkadaslarin bir cogunun dedigi gibi KAREJMA+ALMEYDA = 60-70 milyon euro . Necip desen Turkiye'nin en iyi orta sahasi ve Turkiye'nin gelecegi tek basina kurtaracak bizim Milli Takimi Muhammed desen Messi'nin yeni modeli Ismail Koybasi defans yapmayi hic bilmese de Turkiye'nin en iyi sol beki Toraman + Ersan dunyanin sayili stoperlerinden Guti 35 yasinda olsa da Real Madrid'in vazgecemedigi bir oyuncu BJK'den gitse Arabistan'da degil Chelsea ya da Manu'da oynar . Zaten BJK'nin bedavaya aldigi oyuncuya bile 5-10 milyon euro veriyorlar BJK kabul etmiyor . VS. VS. yani adam hakli .

:tiphat:

Ben böyle bir adam tanıyorum olum. Benim arkadaşım, olmaz olaydı.

Ömrümü yedi lan bir sene boyunca. Onun yüzünden işten ayrıldım düşün yani.

Adam Tello ile Alex'i kıyaslamazmış bile. Tello fark atarmış. Delgado ve Lincoln'ün kıyaslamasını konuşmaya gerek yokmuş. Öldürdü bitirdi beni

Adam Tello ile Alex'i kıyaslamazmış bile. Tello fark atarmış. Delgado ve Lincoln'ün kıyaslamasını konuşmaya gerek yokmuş. Öldürdü bitirdi beni

lincoln ün yeteneklerinin yarısı delgado da yoktu

Servet'i isterler. Sen beğenmesen de Servet'i deli gibi isterler.

Kazım'ın yerine adamları var evet. O abartı olmuş.

Edit: Sabri'yi neden istemesinler, kim var sağ bek olarak onlarda?

Üstad dedim ya Eboue'yi kaparlar havada diye,ondan söyledim yani. :D

Servet'i hala istemezler diye düşünüyorum.Kadroları zaten stoperle dolu.

Bize kim gelse iyi olur.Ersan,Necip,Quaresma,Ernst,Pektemek.Birde Cenk olabilir.

Quaresma dedim diye damgalayacaksınız.Açıklama yapayım önceden.Porto hayranlığım var,ondan takıntılıyım Quaresma'ya.

BJK taraftarinin bir cogunda ekstra bi eziklik var zaten . Ne FBlide var boyle bir sey ne GSlide ne de baska bir takim taraftarinda . Kendilerini acayip kandiriyorlar . Tamam bizim de zaman zaman kendimizi avuttugumuz oluyor ama onlarinki bambaska bir sey . Bi de baskanlari gaza getiriyor iste bunlari 20 verdiler 30 verdiler biz satmadik en buyuk biziz sampiyonuz hobaaaaaaa diyor ve bunlarda gercek saniyorlar zavallilar :) . Buyuk ihtimal nedeni FB-GS arasindaki gercek rekabette Anadolu takimi olmamalarina ragmen geri planda kalmalari ve onun verdigi bir eziklik .

demir ören bu açıklamayı transfermarkta bakıpda söylemiş sanırım 2 gündür 1. ler

kadroları bencede iyi ama 3.lük ruhlarında var

bizde ayhan barış sabri sarp oldukca bize iyi takım diyemiyorum

Üstad dedim ya Eboue'yi kaparlar havada diye,ondan söyledim yani. :D

Servet'i hala istemezler diye düşünüyorum.Kadroları zaten stoperle dolu.

Bize kim gelse iyi olur.Ersan,Necip,Quaresma,Ernst,Pektemek.Birde Cenk olabilir.

Quaresma dedim diye damgalayacaksınız.Açıklama yapayım önceden.Porto hayranlığım var,ondan takıntılıyım Quaresma'ya.

Bende de abartı Sekiztaş düşmanlığı var. O kadar ki Beşiktaş yerine Sekiztaş falan yazacak kadar küçülüyorum. Napayım nefret ediyorum.

Hepsi işte Onur Niğdeli'nin bahsettiği sebepler yüzünden;)

BJK taraftarinin bir cogunda ekstra bi eziklik var zaten . Ne FBlide var boyle bir sey ne GSlide ne de baska bir takim taraftarinda . Kendilerini acayip kandiriyorlar . Tamam bizim de zaman zaman kendimizi avuttugumuz oluyor ama onlarinki bambaska bir sey . Bi de baskanlari gaza getiriyor iste bunlari 20 verdiler 30 verdiler biz satmadik en buyuk biziz sampiyonuz hobaaaaaaa diyor ve bunlarda gercek saniyorlar zavallilar :) . Buyuk ihtimal nedeni FB-GS arasindaki gercek rekabette Anadolu takimi olmamalarina ragmen geri planda kalmalari ve onun verdigi bir eziklik .

Adam Christiano Ronaldo'dan sonra en büyük futbolcu Q7 diyor yahu.

Guti gelmiş geçmiş en kariyerli 3-5 adamdan birisiymiş.

Messi Ronaldo'nun çorabı olamaz diyor mesela. Neden diyorum, e bir tane takımda oynadı ondan diyor. O zaman senin mantığına göre Guti'de Hagi'nin tırnağı olamaz, çünkü Guti'de bir tane takımda oynadı diyorum, kabul etmiyor mal.

Adam Christiano Ronaldo'dan sonra en büyük futbolcu Q7 diyor yahu.

Guti gelmiş geçmiş en kariyerli 3-5 adamdan birisiymiş.

Messi Ronaldo'nun çorabı olamaz diyor mesela. Neden diyorum, e bir tane takımda oynadı ondan diyor. O zaman senin mantığına göre Guti'de Hagi'nin tırnağı olamaz, çünkü Guti'de bir tane takımda oynadı diyorum, kabul etmiyor mal.

Yahu benim tanidigim bir cok BJKli Quaresma Ronaldo'dan daha iyi Ronaldo ortada yokken Quaresma'yi Dunya biliyordu Ronaldo Ferguson sayesinde iyilesti yetenek olarak Quaresma cok daha yetenekli diyor . Cok takmamak lazim bu adamlari HE diyip gecmek lazim cunku amaclari konustuklari kisileri kandirmak degil kendilerini coktan kandirmislar bile .

Yahu benim tanidigim bir cok BJKli Quaresma Ronaldo'dan daha iyi Ronaldo ortada yokken Quaresma'yi Dunya biliyordu Ronaldo Ferguson sayesinde iyilesti yetenek olarak Quaresma cok daha yetenekli diyor . Cok takmamak lazim bu adamlari HE diyip gecmek lazim cunku amaclari konustuklari kisileri kandirmak degil kendilerini coktan kandirmislar bile .

Evet evet, Ronaldo yokken Q7 varmış. Ferguson önce onu istemiş ama nedense Ronaldo'yu almış. :asd:

beşiktaşın fena bir kadrosu yok. forvet bölgesinde eksikler bence. eğer takım olmayı becerebilirlerse başarılı olurlar.

Neyse ki,bu sefer dünya kulübüyüz dememiş.:ays:

Yahu bunlara bakacak olursak,Dünyanın en iyi kulübü Beşiktaş,Dünyanın en iyi futbolcusu Quaresma...

Bir çok tanıdığım böyle.Çok garip gerçekten.

Guti'yi hala yazıyorsunuz Guti geçen yıldan itibaren futbolcu falan değildir.Bence gönderilmesi gerekiyordu.

Üst Alt