Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz"

Cevap: Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz"

Valla "yerli" olduğu için Kazım'ı yine tercih ederim Quaresma yerine. Popülerlik falan değil öyle. Bal yapmayan arı. Keita bile daha yararlı oluyordu.

Bjk'dan alacağım isimler, Sivok - Pektemek- Köybaşı - Solaçık olmadığı için Simao.

Quaresma aynen öyle bir oyuncu. Onun tek derdi tribünlere ve kameralara artistlik.

Sen Melo'yu izledin mi hiç hayatında

meloya kötü demem , dersem taraflı yorum yapmış olurum. ama melo= fernandes+ernst fazla olmuş .

Ben dedim Fernandes+Ernst= Melo diye

Kim yüksekten uçuyo acaba.

Furkan Sabri'yi almazmış bizden. Ulan Ekrem Sabri'den iyi mi?

Ernst dediğiniz adam ne yaptı ki bu zamana kadar. Geldiği devre oynadı geçen sene neredeydi.

Sizde abartma olayı tavanda işte. Quaresma 25, Almeida 15 edermiş. Ne 25i ne 15i yahu.

Ayrıca Ernst 32 - 33 yaşında Melo 28 yaşında.

hiç bi zaman abartmadım ne Quaresmayı ne de başka bi oyuncuyu..her taraftar grubu içinde mutlaka vardır bi grup abartılı yorum yapan bu sadece beşiktaşa ait bişey değil(bu her taraftar grubu için böyle).mesela sende abartmışsın bu yorumunda. evet ernst 32. fakat hala taş gibi topçu oynatıldığında gayette iyi oynuyo, fakat fernandes kaç yaşnda ? bence sen abartmışsın melo=fernandes+ernst deyince. fernandesi herkes biliyor nasıl oynadığını , adam hem ileri hemde geri yönlü bi oyuncu ... teknik , güçlü, hızı da fena değil. serbest vuruştan golü yok ama fena kullanmıo topu.

bizim sağ bekte şu sıralar ibrahim toroman oynuyor zaten ekrem değil belki o nedenle demiş olabilir furkan .. ama evet doğru sağ bek kötü bizim. bende yazmıştım sizden selçuk ve eboue bizde olsun isterdim diye ...

Bejekeli dostum,

Kötü takım değilsiniz. Bir bir bakıldığında iyi oyuncular mevcut. Ama hoşgör, nerde çokluk orda b.kluk hesabı oldu sizinki ve dengesiz oyuncularınız var. Guti çok önemli bir isim ancak takım atak yaptığında-baskı kurduğunda. Savunma anlamında yok. Quaresma yer yer, Simao çok az. Bu isimler aynı anda saha da olursa savunma yapamıyorsunuz. Tüm olay Fernandes-Ernst-Necip'e kalıyor ee bir süre sonra da saçmalıyorlar. Defansınız da zaten "lider" isim yok. Geriden oyun da kuramadıkları için azık rakip bastırınca saçmalıyorsunuz. Bizde de benzer durum var ama bizdeki sebeb orta saha ile - forvetler arasındaki mesafe. Sizde 2 bölgede sorun var. Forvet-ortasaha, ortasaha-defans arasında.

Şimdi, Quaresma 1 var 1 yok. Guti dengeli ama kasmıyor. Simao da Guti gibi.Tam bir iç saha takımısınız kısacası. Ve kadronuz çok şişirildi bunu da belirtmekte fayda var. Aurelio var daha :) Çok isim var ama 2-3ünü toplayınca bir adam yapıyor hesabı.

En önemli oyuncalarınız : Q7,Simao,Guti,Rüştü,Egemen ve Pektemek bence. Azcık da Necip. Ama çok tecrübesiz.

Bejekeli dostum,

Kötü takım değilsiniz. Bir bir bakıldığında iyi oyuncular mevcut. Ama hoşgör, nerde çokluk orda b.kluk hesabı oldu sizinki ve dengesiz oyuncularınız var. Guti çok önemli bir isim ancak takım atak yaptığında-baskı kurduğunda. Savunma anlamında yok. Quaresma yer yer, Simao çok az. Bu isimler aynı anda saha da olursa savunma yapamıyorsunuz. Tüm olay Fernandes-Ernst-Necip'e kalıyor ee bir süre sonra da saçmalıyorlar. Defansınız da zaten "lider" isim yok. Geriden oyun da kuramadıkları için azık rakip bastırınca saçmalıyorsunuz. Bizde de benzer durum var ama bizdeki sebeb orta saha ile - forvetler arasındaki mesafe. Sizde 2 bölgede sorun var. Forvet-ortasaha, ortasaha-defans arasında.

Şimdi, Quaresma 1 var 1 yok. Guti dengeli ama kasmıyor. Simao da Guti gibi.Tam bir iç saha takımısınız kısacası. Ve kadronuz çok şişirildi bunu da belirtmekte fayda var. Aurelio var daha :) Çok isim var ama 2-3ünü toplayınca bir adam yapıyor hesabı.

En önemli oyuncalarınız : Q7,Simao,Guti,Rüştü,Egemen ve Pektemek bence. Azcık da Necip. Ama çok tecrübesiz.

bazı kısımlar hariç tespitlerin doğru , defans daha toplu olsa ve bi liderimiz olsa orta sahamızda rahatlayacak ama inş. sidnei geldi umarım bişeyler değişir bekleyip izlemek lazım. guti tek yarılık futbolcu.simao için dediğine katılmıorum çok istikrarlı bi futbolcu bence ben en çok takımımda onu beğeniyorum. kadro şişirildi fakat şu da var her neredeyse her mevkinin alternatifi var. sağ ve sol bek hariç

bu forumda furkan aktaş ve mehmet oğuz abiden gerisi yalan. bjkli olarak....:=)

Yabancıları iyi aslında ama yerli kalitesi 3 büyükler içinde en düşük bjk.

yüksekten uçan kartallar mı yoksa siz mi belli oluo açık ve net :) fernandes+ernst = meloo :D wayyy bee.

Yavru kusum ben sana vurulmusum .

Ernst'in adam gibi oynadigi zamanlarda Yusuf Simsek de harikalar yaratiyordu sizde :) . Ernst'i kafadan geciniz sizde ilk 11 oynayacak kalitede degil su an . Fernandes benim cok begendigim bir adam ama Melo'nun bir tik alti . Yalniz o zaman da dedim simdi de diyorum super is yaptiniz Fernandes'i o fiyata alarak . Ernst ise yillik deli para kazanip sizi somuren bir adamdir su an . Seneye cok forma sansi bulacagini da sanmam Necip - Guti - Fernandes idare edersiniz orta sahayi .

City Quaresma'ya 25m verdi diyen elemanlarla muhabbet ediyorsunuz ya ayıp beyler.

Bana da Barça alt yapısından teklif geldi, uçağı kaçırdığım için sözleşme imzalayamadık. Yersen.

Hala gutinin işe yaradığını düşünenler var... 3-4 penaltı dısında ne yaptı ki? Simaoyu alırım frikik atsın diye.. Q7 yi alırım bir de necipi alırım yedekte otursun diye onun dısında 1 para etmez :D

Muslera

Eboue - Ujfa - Egemen - İsmail

Melo - Necip

Kazım - Selçuk - Simao

Baros

Şeklinde bir kadro yapardım heralde bu iki takımdan.

Herkes karma yapmaya basladi ben de yapicam :D . Yabanci statusunu dikkate alip yapiyorum kadroyu :D .

----------------MUSLERA-------------------

EBOUE----UJFALUSI-----EGEMEN------CAGLAR

--------------------------------------------

------------------MELO---------------------

----------SELCUK--------NECIP--------------

--------------------------------------------

------KAZIM----------------------SIMAO----

------------------BAROS--------------------

1- CENK GONEN

2- ERSAN / IBRAHIM

3- FERNANDES

4- SABRI / YEKTA

5- QUARESMA

6- GUTI

7- ELMANDER

Gerisine gerek yok he:asd::asd:

Ekrem mi oynucak sağ bekinizde. Gerçi ben Ekrem > Sabri diyenleri gördüm

Ulan siz Avusturya - Türkiye maçında, Milli Takımda hiç BJK li yok ve Ekrem Avustura'lı diye Avusturya'yı tutmuş adamlarsınız.

Madem adamlarınız kaliteli de neden milli takımda bir tek Köybaşı var.

Ustad eger kistas milli takimsa soylermisin Turkiye su an nerelerde kacinci?

sayet yillardir oynayan oyuncular milli takima alinsa ,ulke zaten bu durumda olmazdi[Bakiniz Azerbeycan maci]

Ama bizim milli takimimizda oynayanlar yillardir milli hocadan torpilli olanlardir, aksini iddia edenlere yuzlerce ornek verebilirim.

evet Ekrem iyibir sag bek degil haklisin, ve fakat iyi diyerekten sabri iyi diye ornek verirsen vallahi futboldan soguyorum arkadasim.

Sayet her milli macta servet ve gokhan cam kadroda ise misal Toroman formunun zirvesinde bile davet almiyorsa sen bana istedigin kadar servet ve gokhan cam iyi futbolcudur de kaldiki gokhanin ne oldugunu cok iyi biliriz adam boyunun yarisina gelen alexe kafayla gol attirdi yahu bizdeyken kac kere.

Herkesin yinede futbol gorusune saygi duymakla beraber,ersan ,sivok,sidnei veya egemen defans olarak bence Bjk icin yeterli dir ve evet yillardir sag beke care bulunamadi,aslinda bi ara dalga gectikleri alman cok da iyiydi ekremden.

Ersnt'in cebinden çıkaramayacağı adam yok bu ligde.B*k atacağız diye abartmayın beyler. :eek:

Cana'nın haşat ettiği adam dimi reis hıhı:sad007:

Ferguson öyle bir maçda etkilenen adamı almaz öyle olsa İsmail'ide alırdı.Sonuçta Quaresma ile Ronaldo arasında dağlar kadar fark var.Demirören yalan söylese eline ne geçece Man.City'den 25milyonluk teklif oldugu söylendi ben gitse üzülürdüm çünkü bizim yeteneksiz başkan onun yerine saçma bir portekizli alacak kapasitesi var.

Ne adamsınız ya harbi inanıyosun yani:D:D:D City'î adım adım takip eden biri olarak diyorum bu teklif varsa eşek gibi anırırım. Sağ kanatta Adam johnson bile yedek adamlarda, Adam johnson. Wright philips'i- James Milner'ı falan söylemiyorum bile.

Üst Alt