Demirören'den Thatcher Açıklaması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören'den Thatcher Açıklaması

Cevap: Demirören'den Thatcher Açıklaması

"İngiltere 5 yıl Avrupa'ya gitmedi ne oldu?" diyorlar ama birisi de şunlara "İtalya şikecileri küme düşürdü de ne oldu?" diye sorsa iyi olur.

İki taraf da gemileri yaktı.Başbakan şikecilerden yana olan tavrını netleştirdi.Galatasaray da başbakanın bu tavrıyla cephesini aldı.Bu Adnan Öztürk'ün açıklamalarından çok açık anlaşılıyor.Kısa vadede şikeciler kazanacak gibi görünüyor.Bu bize zaman kaybettirir mi bilemiyorum ancak uzun vadede kazanan Galatasaray olacak.Bunu anlamak için ülkenin genel gidişatına bakmak yeterli.

Abdullah Avcı hedefimiz 2014 Dünya Kupası'na grup birincisi olarak gitmeyi hedeflerken,TFF Başkanı, Thatcher Modeli'ne sempati ile bakabiliyor.Bu sıradada PFDK savunmaları alıyor,Etik Kurulu rapor hazırlıyor,Tahkim tedbir kaldırmaya devam ediyor..

Olacak olan seyler sunlar:

Hakkinda delil bulunan 8 takim UEFA tarafindan Avrupa'dan 3-5 sene men edilir.

Eger FIFA aktif olursa, milli takim da ciddi bir ceza alir. Herhalde 5 sene falan men yer bütün turnuvalardan.

Bize birsey olmaz. Sadece Fenerbahce'nin düsmedigiyle kaliriz.

Eger FIFA aktif olursa, milli takim da ciddi bir ceza alir. Herhalde 5 sene falan men yer bütün turnuvalardan.

UEFA öyle takım ayrımı yapmaz, cezayı ülkeye keser

UEFA direk Türkiye'nin lisansını askıya alır.Bana uzak Allah'a yakın olun der.

Lisansı süresiz askıya alsınlarda ben göreyim o zaman 5 yıl gitmeyiz avrupaya demeyi.

Yıldırım Demirören Tayyip Erdoğan'a "sonuna kadr katılıyorum, +1907 renktaş" demiş kısaca

Sonra da millete Barca -Madrid topiklerinde niye bu kadar yaziliyor diye sallamyin ,millet futbolla ilgilenmek istiyor iste...

Lanet olsun bu ulkenin futbolundan ,

Olmuş zaten, Demirörene giden her proteine yazık olmuş

Ne proteini la adamın kafası bunla çalışıyor

Nurgaz-Plastik-Dedantor-Tup-Kafasi-Dedantoru__47770990_0.jpg

ne başbakan ne de demirören böyle birşeyi göze alamaz,ben inanmıyorum.eğer aklı sıra uefaya gözdağı veriyorlarsa bu daha da komik bir hal oluşturuyor.öyle ya da böyle fener ceza alacaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak

Umarım Avrupa yolumuz kapanmaz , eğer böyle birşey olursa çok kötü şeyler olacak.Adi herifler bir kararı veremediniz sizi bu makama getirenlere yazıklar olsun alayınız şikecisiniz ulan!

Üst Alt