Denayer 29 Temmuz'a Kadar Yok! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denayer 29 Temmuz'a Kadar Yok!

5350638.jpg

Guardiola tarafından ABD kampına götürülen Belçikalı yıldız Jason Denayer ile ilgili karar 29 Temmuz’da verilecek.

Galatasaray'da yeniden kiralanması için görüşmeler yapılan Jason Denayer'den kötü haber var... Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola, Belçikalı stoperi ABD'de yapılacak kampın kadrosuna aldı. Bu gelişme sonrası Denayer'in transferinde frene basıldı.

PEP KARAR VERECEK

Guardiola, 29 Temmuz'a kadar sürecek olan kampta göstereceği performansa göre genç yıldızın geleceğine karar verecek. Galatasaray yönetimi bu nedenle Denayer konusunda adım atmak için 29 Temmuz'u bekleyecek.​

Kaynak: Fanatik

Keline tükürürdüğümün Pepi , yolla lan şu adamı bize işte.

Zaten oynatmayacaksın. Çocuk bize gelmek için can atıyor bırak gelsin.

sent via GSC

Ağustos'un sonuna kadar tutar bunu yönetim inanılmaz ifrit oluyorlar çünkü büyük para kazanmayı umuyorlardı Jason aslanparçası çıktı...Sözleşmesi 2019-2020 sezonunda bitecek onun için bonservis veremeyeceğimizden 2 yıllık kiralama düşünülüyor...2 yıllık kiralamayı da dediğim gibi son ana kadar bekletip minimum 2 milyon euroya bağlamak isteyecek city bizimkiler de geçen seneki tarife üzerinden maksimum 1 milyon euro (geçen sene 500.000 euro idi) teklif edecek galiba city düşmeyecek ve biz de kendisi gibi bir stoperi 2 milyon euroya alamayacağımız için 2 milyon euroya bir bakıma bonservisini almış olacağız

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ağustos'un sonuna kadar tutar bunu yönetim inanılmaz ifrit oluyorlar çünkü büyük para kazanmayı umuyorlardı Jason aslanparçası çıktı...Sözleşmesi 2019-2020 sezonunda bitecek onun için bonservis veremeyeceğimizden 2 yıllık kiralama düşünülüyor...2 yıllık kiralamayı da dediğim gibi son ana kadar bekletip minimum 2 milyon euroya bağlamak isteyecek city bizimkiler de geçen seneki tarife üzerinden maksimum 1 milyon euro (geçen sene 500.000 euro idi) teklif edecek galiba city düşmeyecek ve biz de kendisi gibi bir forveti 2 milyon euroya alamayacağımız için 2 milyon euroya bir bakıma bonservisini almış olacağız

:asd::asd::asd::asd::asd:

Man city kampına katılan Denayer'in otel aşçısından ekmek bıçağı istediği ancak kör uçlu bıçak ile kendisini yarlamaya çalışırken yakalandığı belirtildi.

5 senedir sözlesmeli oyuncusu olmasina ragmen hic oynatmamislar, pellegrini döneminde 2 kez kulübede oturmus sadece, o da 3 sene önce.

adami mülteci gibi süründürüyorlar resmen. birakin nereye istiyorsa gitsin, salmiyorlar bir türlü su cocuga da üzülüyorum.

bizde baska stoper yokmus gibi ayni adamlarin pesinde kosuyoruz, bunu anlamsiz buluyorum ama yapacak bir sey yok.

Cimbombomun cocugu Jason Denayer.

Bizden kiralama bedelerinden toplam 1 Milyon aldilar neredeyse.

3 Milyona bize okutun iste her türlü kar edersiniz be zalimler, toplamda 4 Milyon elinize gecmis olur.

Fatih Terim’in gelişinin ardından performansında gözle görülür bir artış yaşayan ve formayı kapan Jason Denayer, sezonun sona ermesinin ardından Manchester City’e dönmüştü.

5350500.jpg

Ancak Terim’in takımda kalması yönünde rapor verdiği Belçikalı futbolcu, teknik direktör Pep Guardiola tarafından İngiliz ekibinin sezon öncesi ABD’de yapılacak kampına dahil edildi.

Bir süredir City ile pazarlık halinde olan Sarı-Kırmızılılar, Denayer’i tekrardan kiralamak isterken, Ada ekibi oyuncuyu bonservisiyle göndermeyi planlıyor.

Fanatik

Üst Alt