Denayer'den Kötü Haber - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu sakatlıkların takımı 2 aydır çalıştırmayan ex hocamıza mal edilmesi uzun sürmeyecektir, ne de olsa çok sakatlık veriliyor kolpasını ilk yarıda dillendirme fırsatı olmadı HAİN medyanın

Darbeye bagli olmayan adale sakatliklari genellikle orantisiz calistirilan kas gruplariyla ilgilidir.

Artik hangi hocanin methodu digerkiyle cakisti bilemem. Bence daha fazla sakatliklara hazir olalim.

Zaten kadro cok genisti. Iyi oldu.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Denayer'e bi yandan "helal olsun orda herseyini verdi yetismek icin" diyorum, bi yandan da "ulan kendini sakatlayacaksan niye oyle kosuyorsun" diyorum.

Bilmedigim bisey var yalniz. Boyle durumlarda o adele sakatliginin gelecegini anlamak mumkun mu? Yani Denayer kosarken bisey hissedip "dur yaw adeleyi mahvedecegim, yavaslayayim" diye dusunerek kosarken yavaslayabilir miydi? Melih Peker ????

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Denayer'e bi yandan "helal olsun orda herseyini verdi yetismek icin" diyorum, bi yandan da "ulan kendini sakatlayacaksan niye oyle kosuyorsun" diyorum.

Bilmedigim bisey var yalniz. Boyle durumlarda o adele sakatliginin gelecegini anlamak mumkun mu? Yani Denayer kosarken bisey hissedip "dur yaw adeleyi mahvedecegim, yavaslayayim" diye dusunerek kosarken yavaslayabilir miydi? @Melih Peker ????

Futbol oynayanlar bilir bunu, ben de eskiden 4-5 kere yasamisimdir bu sakatligi, hic beklenmedik bir öyle tak diye birden geliyor. Anlamak mümkün degil.

Tam emin degilim ama sakatlik aninda kosmaya devam edince sakatlik durumu vahimlesebiliyor galiba. Yani adelenin gittigini anladiginda hemen durmadin mi. Ama tam emin degilim bu konuda.

Çok yazık oldu. Kıpırdanmıştı da biraz, en azından alternatif oluşturacak kadar oynuyordu. Allah Maicon ile Serdar'a zeval vermesin artık ne diyeyim.

Bilmedigim bisey var yalniz. Boyle durumlarda o adele sakatliginin gelecegini anlamak mumkun mu? Yani Denayer kosarken bisey hissedip "dur yaw adeleyi mahvedecegim, yavaslayayim" diye dusunerek kosarken yavaslayabilir miydi? @Melih Peker ????

profesyonel tecrübeli futbolcular tabii kendilerine hakim olabilir.

Kas dokusunda ağrı reseptörleri vardır , zorladığınızda sizi anlık uyarırlar ama maç esnasında adrenali ine bu hissiyat pek etkili olmuyor , orda geriye can spierhane koştuğu için bunu düşünememiş olması muhtemel.

ama geçirdiği ciddi bir yırtık , artık orda hep onu hissedecek ve daha temkinli olacaktır.

Bu arada sakatlandığı an zaten yüz ifadesi ve kendini yere atması ne kadar ciddi olduğunu gösteriyordu.Direk 1 ay gitti adam zaten o an.

Üst Alt