Haber - Deniz Çoban: "Fenerbahçe kaybetseydi maçı tekrar oynayabilirdi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Deniz Çoban: "Fenerbahçe kaybetseydi maçı tekrar oynayabilirdi"

Şu hatayı bizim maçta rakip yapsa var karışamaz deyip geçiştirecek adamlar konu fener olunca kural hatası diye gündem oluşturmaya çalışıyor. Maksatları da bakın feneri hakemler kollamıyor hakkı yeniyor algısını oluşturmak.

Hatayspor 2-1 Beşiktaş maçında da kural hatası olmuştu beşiktaş golünden önce santra vuruşunda weghorts rakip yarı sahada oyuna başlamıştı. O maç Hatayspor kazanmadığı için gündeme gelmemişti.

giphy.gif

TV'de yorumculuk yapan eski hakemlere bitiyorum cidden. Hakemlik dönemlerinde sanki bunlar çok iyi hakemlik yapmış gibi çıkıp bilmiş bilmiş konuşuyorlar şimdi.

Burada adı geçen hakem müsveddesi faal hakemlik döneminde bok gibi hakemlerden biriydi. Hata üzerine hata yapıp maçları katledip mesleğini doğru dürüst yerine getiremediği için hakemliği bırakmamış mıydı bu arkadaş. Neye göre bilir kişi olarak ahkam kesiyor bu denyo.

Febe bölüm geçmiş ha, kaybedince yeniden oynama jokeri açılmış vay be bu joker ile artık daha rahat oynayabilirler.

TV'de yorumculuk yapan eski hakemlere bitiyorum cidden. Hakemlik dönemlerinde sanki bunlar çok iyi hakemlik yapmış gibi çıkıp bilmiş bilmiş konuşuyorlar şimdi.

Burada adı geçen hakem müsveddesi faal hakemlik döneminde bok gibi hakemlerden biriydi. Hata üzerine hata yapıp maçları katledip mesleğini doğru dürüst yerine getiremediği için hakemliği bırakmamış mıydı bu arkadaş. Neye göre bilir kişi olarak ahkam kesiyor bu denyo.
Maç sonrası yayınında nerdeyse ağlayarak hakemliği bıraktığını söylemişti yaprak gibi hakem olduğu için. Şimdi başımıza bilir kişi kesildi. Gerçi Türkiyemizde bu işler böyle, ağzı iki laf yapanı direk yorumcu yapıyorlar geçmişini karakterini önemseyen yok.

Kaleci topa eliyle temas ettiği müddetçe kendi kontrolünde sayılmıyor mu, ben mi yanlış biliyorum? Zaten yerdeki topun üzerine avuç içiyle bile temas ettiği sürece hiçbir oyuncu gelip o topa vuramaz, faul verilir.

Kaldı ki öyle olmasa bile nasıl kural hatası abi iyice kafayı yedi bunlar. Kural hatası dediğin 2 sarı kart gören oyuncunun atılmaması, 4 yabancıyla oynayan takıma izin verilmesi gibi şeyler olması lazım.

Üst Alt