Haber - Deniz Türüç: "Fenerbahçe'yi çok seviyorum ama Ziraat Türkiye Kupası finalinde kazanmak istiyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Deniz Türüç: "Fenerbahçe'yi çok seviyorum ama Ziraat Türkiye Kupası finalinde kazanmak istiyoruz"

- final için düşüncelerin nedir?

Deniz Türüç: "Fenerbahçe'yi seviyorum ama Ziraat Türkiye Kupası finalinde kazanmak istiyoruz. Deniz Türüç’ün Deniz Türüç olmasında en büyük katkılardan birisi Fenerbahçe’ye aittir. Bu sayfa kapandı. Finali kazanıp kupayı kaldırmak istiyoruz."

- final için düşüncelerin nedir?

Deniz Türüç: "Fenerbahçe'yi seviyorum ama Ziraat Türkiye Kupası finalinde kazanmak istiyoruz. Deniz Türüç’ün Deniz Türüç olmasında en büyük katkılardan birisi Fenerbahçe’ye aittir. Bu sayfa kapandı. Finali kazanıp kupayı kaldırmak istiyoruz."
Ullan fener seni kaç maç oynattida fenerde deniz turuc oldun sen hiyar

Kupayı ifb ye verecekleri her açıklamadan belli değil mi? yav mesela emre kılınç dese şöyle bir şey ; Galatasarayı çok seviyorum vs , ve o takımın tdsi ben Galatasaraylım dese medyada denilmeyen şey kalmayacakken bunlara suspuslar yokmuş gibi davranılmakta olması rezil bir olay.

Geçin bunları arkadaşlar normal şeyler bunlar bir insan fbyi sevebilir geçmişte orada oynamış olabilir duygusunu söyleyebilir proflukla alakası yok

Üst Alt