Denizli: ''Ben kovulmadım kendim bıraktım, istediğim oyuncular alınmadı'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denizli: ''Ben kovulmadım kendim bıraktım, istediğim oyuncular alınmadı''

istedigim-transferler-yapilmadi-661066292_2532016143611.jpg

Mustafa Denizli, Galatasaray’dan ayrılışı sonrası yapılan spekülasyonlardan rahatsız. Bazı çevrelerce “Hamza Hamzaoğlu’nun durumuna düştü” denilmesi ise tecrübeli teknik adamı kızdırdı.

Denizli, yakın dostlarıyla yaptığı söyleşide “Bir kere herkesin şunu bilmesi lazım ben kovulmadım bıraktım. Çünkü istediğim transferler yapılmadı. Bu da benim tarzıma uymayan bir şeydi. Çünkü o göreve gelirken hedeflerim vardı.

"BARDAĞI TAŞIRAN DAMLA"

"Bana, Fatih İşbecer’in “Hocam finansal fair play'de işler karıştı çok zora girdik, transfer yapamayacağız demesi bardağı taşıran damla oldu. O sözlerden sonra ipleri kopardım.

"BU KADAR DA KALAMAZDIM..."

"Bir kere benim ne Ryan Donk ve ne de Martin Linnes’le bir işim olmadı. Aslına bakarsanız ben bu kadar da kalmazdım ama düzeleceği umuduyla kaldım. Dediğim gibi istediklerimin yapılamayacağını öğrenince de ayrıldım"

Radyospor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gelirken o kadar öttün benim için kara bulut değil sis falan diye noldu? En azından aldığın seviyede tutsaydın bari takımı.

Yav birak bu ayaklari.

Futbol ile alakan 5 yil önce kopmus gitmis iste. Artik bir daha baska takimin basina geceyim deme, git torun falan sev zaten kazandigin kadar kazandin.

Meğer donk ve linnesi istemedin o zaman ne diye alınmasına izin verdin derler adama...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evet hakli, istedigi oyuncularin hepsi alinmadi. Yönetim tutamadigi sözler verdi.

Ama kendisi de hic mücadele etmedi, hep ayni kadroyla cikti, hep yanlis degisikler yapti. Takimi genclestirmek istiyorum derken yas ortalamasi 30+ di. Bir tane altyapi oyuncusu oynatmadi.

Ve bu yönetim Donk ve Linnes'e neredeyse 5 milyon euro bonservis ödedi. Iki oyuncuyla hic "isi" olmadigini zannetmiyorum, kesin onay vermistir.

İstedigin oyuncular alinmadigi an hemen gitseydin saygi duyardim. ama gitmedin devam ettin. Üstüne gidip rezil Donk'u aldin dede. Peşin 1.5 milyon euroyu cebe attin. Sana git torun sev demiştim.

Kes lan uckagitci. Aklimda hep umutu kasimpasaya gondermeyisinle ve burakin satilisina karsi cikisinla kalacaksin. Donku ve 9 milyonluk benitezi saymiyorum bile.

kusura bakma hocam buna inanmamız mümkün değil !! transfer yapılmayacağı belli olduğu an istifa etseydin inandırıcı olurdu

Zorla mi getirdiler oraya seni? Durumu bile bile geldin baskan sahtekarin teki eger bu sartlarda kabul etmisen zaten senin icin önemli olan paraydi onuda gani gani aldin daha ne istiyorsun?

İsteksizliğin ve sitemkarlığın saha kenarında çok iyi gözüküyordu. Baskan istediğini almamış olabilir, verilen sözler tutulmamısta olabilir bu onun huyu oldu artık, ama sen kalkıp yelkenleri indiremezsin. Seni göre topçu oynamaz doğal olarak. Sonuclarda ortada zaten.

Olan bizim paralara oldu gene.

Üst Alt