Denizli'nin Maç Sonu Açıklamaları (!) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denizli'nin Maç Sonu Açıklamaları (!)

mustafa_denizliye_istifa_cagrisi_1456687211_6543.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Gaziantepspor’a 2-0 yenildikleri maçtan sonra açıklamalarda bulundu.

İşte Denizli’nin sözleri;

“Oyunla ilgili konuşursak, yani ne diyebiliriz ki? Yiyeceğimiz goller, atacağımız goller her şey gerçekleşti. Ben göreve gelirken bir cümle sarfetmiştim; “Kariyerimde bir yara alırsam, bu camia içinde alırım” diye… Kariyerimde bir yara aldıysam, bu dönem itibarıyla Galatasaray için helal olsun. Bu camianın bana sunduklarını, kariyerimin her dönemin göstermeye çalıştım. Bu takım beni zorlu görevin üstesinden gelmem için çağırdı ve ben de kabul ettim.

Yaklaşık 27-28 yıldır bu mesleğin içindeyim. Kariyerimin hiçbir döneminde bu kadar yoğun çaba harcamadım. Esasında Ocak ayında yepyeni bir kadro yaratma düşüncesindeydik. O günden bu güne takımın lideri benim. Çıkacak her sonuçtan ben mesulüm… Göreve başladığımızdan bu yana her 3 günde bir maç oynadık. Kadroyu sağlıklı kullanmaya çalıştım. Sonuçta istemediğimiz bir tablo ortaya çıktı. Bu tablo keyifsiz bir tablo… Benim antrenörlük kariyerim önemli başarılarla dolu. Zaman zaman başarısız dönemler de yaşanabilir.

Her mac baska bir 11. Her oyuncu acaba bu macta hangi pozisyonda beni kullanacak diye bekliyor. Nasil hocasin lan sen? Git geldigin yere de emekliligini yasa. Bizden uzak dur.

Üst Alt