Denizlispor Maçı Bilet Fiyatları Açıklandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denizlispor Maçı Bilet Fiyatları Açıklandı

Futbol takımımız Süper Lig Cemil Usta sezonu 18. Hafta maçında, 19 Ocak 2020 Pazar günü saat 16:00’da Yukatel Denizlispor takımı ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda karşı karşıya gelecektir.

Maçın biletleri 14 Ocak Salı günü, Aslanlıyol gişeleri, aktif satış noktaları, passo.com.tr ve 0850 724 33 44 numaralı passolig çağrı merkezinden satışa sunulacaktır.

PFDK’nın 02.01.2020 tarihinde verdiği karar neticesinde; FDT'nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KUZEY TRİBÜN 106, 107, 206, 207 blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle taraftarlarımız dilelerse mevcut yerlerini passo.com.tr üzerinden transfer edebilirler.

Kombine sahipleri gidemeyecekleri maç için kombinesine ait olan koltuğu tek maçlık olarak satılması için kulübümüze devredebilirler. Kulübümüze devretmiş olduğunuz kombinenize ait koltuğunuz bilet olarak satıldığı takdirde (masraflar hariç) bilet gelirinin %60’ı 2020-2021 Futbol sezon kombine alımında indirim olarak uygulanacaktır.

Bilet satışları, 14 Ocak Salı günü saat 14:00’da GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup, 15 Ocak Çarşamba günü saat 11:00’da sadece GS Logolu passolig kartlarına 18 Ocak Cumartesi günü saat 16:00’dan sonra Yukatel Denizlispor kartı dışında tüm passolig kartlara satış yapılacaktır.

1. Tüm kategoriler yemeksizdir. İsteyen taraftarlarımız ekstra ücret ödeyerek yiyecek-içecek satın alabilirler.
  2. Stad otoparkımız yalnızca sezonluk otopark kartı satın alan kombine sahiplerinin kullanımına açıktır. Bilet alan taraftarlarımız için, maçlık stad otopark kullanım hakkı bulunmamaktadır.
  3. Passolig Hizmet Bedeli ücrete dahildir.
  4. Türk Telekom Stadyumu Aslanlı yol gişeleri haftanın her günü 09:00 - 18:00 arası hizmet vermektedir.
  5. Çağrı Merkezi no: 444 1905
  6. Size en yakın aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.
  7. Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın passolig kartı olması zorunludur.
  8. Passolig kartı olan taraftarlarımız, passolig çağrı merkezinden bilet alımı ve transferini gerçekleştirebilirler.
  9. Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.
  10. 0-6 yaş ücretsizdir.
  11. E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.
galatasaray.org

1578998589603.png

1578998572183.png

350 TL nin altındaki konumlardan maç izlemek işkence. Bu fiyatlarla maaşlı bir adam ancak yılda iki, üç maçı izleyebilir. O adamda bunu yapacağına gider daha ucuza ligtv üyeliği alır. Bir taraftarın tüm maçlara gelebilmesi için zengin olması şart.

Şu takımı izlemeye para veren enayidir.

Managerleri ve komisyoncuları zengin etmeye devam.

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!

Enayilik değilde biz ona aşk diyelim. Aşık adam mantıksız işler yapar ama bu denklemin şu an yanlış olduğu konusunda haklısın.
Ben 3 senedir çocuk için hariç GStore bilerek gitmiyorum.
Önceden hemen hemenn tüm hediyeleri ordan alırdım.
Paranın kimlerin cebine girdiğini ve nerelere harcandığını bilmeden tek kuruş vermem artık.

Ben 3 senedir çocuk için hariç GStore bilerek gitmiyorum.
Önceden hemen hemenn tüm hediyeleri ordan alırdım.
Paranın kimlerin cebine girdiğini ve nerelere harcandığını bilmeden tek kuruş vermem artık.

Bak mantıken yine haklısın. Cenkler, Dursunlar gidip Belhanda gibi ortalama bir sporcuya 70 milyon TL bonservis artı 25 milyon TL den 4 yıllık maaş verdiler. Toplam maliyeti 170 milyon TL. Riva gitti Belhanda, Fegh, Maicon geldi alış verişe bak neyi verip neyi aldın. Fakat ürün almayarak kulübe para kazandırmayarak malesef bu şuursuzları engelleyemezsin biri gider öteki gelir. Bunu devlet kanunları ya da tüzük değişikliği yapabilir.

Bak mantıken yine haklısın. Cenkler, Dursunlar gidip Belhanda gibi ortalama bir sporcuya 70 milyon TL bonservis artı 25 milyon TL den 4 yıllık maaş verdiler. Toplam maliyeti 170 milyon TL. Riva gitti Belhanda, Fegh, Maicon geldi alış verişe bak neyi verip neyi aldın. Fakat ürün almayarak kulübe para kazandırmayarak malesef bu şuursuzları engelleyemezsin biri gider öteki gelir. Bunu devlet kanunları ya da tüzük değişikliği yapabilir.
Birileri çıkıp bunu engelleyecegini ve paraların adam akıllı harcanacagina taraftarı inandirirsa
O zaman bizde fener gibi kampanya yaparsak karşılıksız para bile veririm.

Şu anda paraların şener ve Jimmy yeteneksizlere gideceği besbelli.
Hatta sırada Arda ve m.topal gibi isimler bile var

110 liralık kuzey alttan 80 tl’ den 2 bilet aldım. Buraya bakmayın, gişe fiyatının altına devir ediyor millet.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Abi çok değil 3 yıl önce filan 5. kategori kardeşimle gayet maça gidebiliyordum fiyatta 75 tl filandı şimdi gökyüzünden maçı izlemenin bedeli 100 tl mi yani ve bu oyuna? Ne oldu yani biz ne kaçırdık da işler bu seviyeye geldi maça giden adamın gelirinin ortalama ve üstü olması lazım şu şartlarda.

Bu şartlarda maalesef bırak kardeşimi maça götürmeyi anca bazı şeylerden fedakarlık yapmam lazım maça gitmek için ya da işte eş dost gitmezse paslayacak bla bla bla.

Abi çok değil 3 yıl önce filan 5. kategori kardeşimle gayet maça gidebiliyordum fiyatta 75 tl filandı şimdi gökyüzünden maçı izlemenin bedeli 100 tl mi yani ve bu oyuna? Ne oldu yani biz ne kaçırdık da işler bu seviyeye geldi maça giden adamın gelirinin ortalama ve üstü olması lazım şu şartlarda.

Bu şartlarda maalesef bırak kardeşimi maça götürmeyi anca bazı şeylerden fedakarlık yapmam lazım maça gitmek için ya da işte eş dost gitmezse paslayacak bla bla bla.
Galatasaray'ın Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasında, 20 Aralık Cumartesi günü sahasında Mersin İdmanyurdu ile yapacağı maçın biletleri satışa sunuldu.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Türk Telekom Arena'da saat 19.00'da başlayacak maçın biletlerinin GS Bonus kart sahiplerine öncelikli olarak Aslanlı Yol gişeleri, aktif satış noktaları ve "www.passo.com.tr" üzerinden satışa sunulduğu, genel satışın ise 15 Aralık Pazartesi günü yapılacağı bildirildi.

Karşılaşmanın bilet fiyatları şöyle:
Kategori Fiyat (TL)
Kategori 1 300
Kategori 2 300
Kategori 3 200
Kategori 4 150
Kategori 5 100
Kategori 6 70
Kategori 7 50
Kategori 8 40
Kategori 9 (Rakip) 40

2014'de Mersin ile ic sahada oynadigimiz macin bilet fiyatlarina baktim. Hem daha az kategori var hem daha ucuz. En pahali bilet 6 senede 300 TL'den 650 TL'ye cikmis. Standart anadolu tarifesi bir de bu fiyatlar.

Kafayı yemiş bunlar ya.Ben Kocaeli'de yaşıyorum.100 lira maç biletine verecem 100 lira civarı yemek ve yakıt için harcayam en az 200 lira para harcayacam ve buz gibi havada bok gibi takım görmeye gidecem.Ulan stadı doldurmak için yapın şu fiyatları yarı yarıya da gelelim maçlara be utanmazlar.Götü boklu Denizlispor maçına en düşük bilet 100 lira mı olur yürüyün gidin işinize.

2014'de Mersin ile ic sahada oynadigimiz macin bilet fiyatlarina baktim. Hem daha az kategori var hem daha ucuz. En pahali bilet 6 senede 300 TL'den 650 TL'ye cikmis. Standart anadolu tarifesi bir de bu fiyatlar.

benim bahsettiğim maç bu tam olarak 3 yıl 2 ay geçmiş sadece üstünden fiyatlara bak

Üst Alt