Dentmon ve Smith'in Kadro Dışı Bırakılma Sebebi Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dentmon ve Smith'in Kadro Dışı Bırakılma Sebebi Belli Oldu!

jkhjk.gif

Galatasaray Odebank'ta Justin Dentmon ve Russ Smith'in kadro dışı çıkmalarının nedenine Gamaspor ulaştı.

Dün akşam Litvanya deplasmanında Zalgiris Kaunas'a 87-75 yenilen Galatasaray Odeabank'ta ABD'li basketbolcular maçın ardından şok bir davranışta bulundular.

Basketbolcuların gece yarısı kamptan izinsiz ayrılarak eğlenmeye gittikleri ve sabah saatlerinde otele döndükleri ortaya çıktı.

Bu durumu gören Ergin Ataman'ın da guard rotasyonunda sorun olmasına ve transfer yasağına rağmen iki basketbolcuyu da kadro dışı bıraktığı öğrenildi.

İki basketbolcu hakkındaki son karar salı günü yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında verilecek.

Adam gibi takım kurmaya kurmaya para gelince nereye sacacagimizi şaşırdık saçma bi kadro kuruldu. Berbat bi sezon olacak adimiza

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ergin Hoca 1 aydır kovun beni diyor. Bugünde milli takım hoca adaylarını görünce puzzle yerine oturuyor.

Orhun Ene, Ufuk Sarıca, bir de Ergin Ataman. İlk ikisi yeni sozleşme yaptılar, geriye bir tek Ataman kalıyor.
Erdenay in aldığı bir karar değildi bence tek takım çalıştırma zorunluluğu. Tamamen aziz kaynakliydi. Simdi çift takıma döner mi döner açık kapı bıraktı koç çünkü.
Benim sozlesmem bittiği için bırakıyorum, klüp olarak çalışmak güzel olsa da milli takım bambaska tarzı açıklamaları vardı. ( Erdenay in açıklamalarından sonra hala iki takımı çalıştırırken)
Hido nun ne kadar omurgasız olmasına bağlı biraz mesele. Tabi azizin de ne kadar sözünün arkasinda duracagina

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt