Haber - Deprem Nedeniyle Tüm Spor Faaliyetleri Durduruldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Deprem Nedeniyle Tüm Spor Faaliyetleri Durduruldu

en fazla gelecek hafta maçları ertelenir. Sezon Dünya kupası sebebiyle çok sıkışık.
Avrupa maçları ve Türkiye kupası maçları var.

Bana kalırsa iptal edilmeli lig. Bunun galatasaraylısı, fenerlisi, bjk'lisi olmaz. Büyük bir olay şu yaşadıklarımız. Futbol düşünecek durumda değiliz.

Bana kalırsa iptal edilmeli lig. Bunun galatasaraylısı, fenerlisi, bjk'lisi olmaz. Büyük bir olay şu yaşadıklarımız. Futbol düşünecek durumda değiliz.
Bana kalirsa da sacma bir dusunce. Istiyorsan ulke de kapatilsin. 85 milyon yurtdisina tasinsin.

Hayatin icinde olan bir sey. Doganin onune gecemezsin, sadece onlem alabilirsin (bizim ulkede onlem almak pek uygulanan bir sey degil o ayri). Hayat devam eddiyor ama su anda belli bir sure herkesin bu afete odaklanmasi lazim ve olabildigince cabuk yaralari sarma isine girilmeli. 99'da da boyle oldu, simdi de boyle olur.

Ha ligi iptal edecek olsalar bile tescil etmek adına önümüzdeki sezon Avrupa kupalarına kimlerin gönderileceğini belirlemek gerekir. O yüzden öyle veya böyle hakkımızı alırız endişeye gerek yok.

Lig belirli bir süre ertelenir. Sonra başlar olması gereken budur. Yarısından fazlasının oynandığı bir lig iptal edilemez oynanmasın derlerse Pandemi sezonunda Fransa, Belçika liglerinin yaptığı gibi tescil edebilirler veya Hollanda gibi beyaz sezon denir şampiyon ilan edilmez, düşme- yükselme olmaz. Avrupa kupalarına mevcut sıralamaya göre gidilir. Bizim ülkemizde 2-3 haftada her şey unutulur, ne ayakkabı kutularında paralar, devleti dolandıranlar unutuldu o yüzden belirli bir ara verilir sonra oyna devam.

Üst Alt