Derbi 11'iniz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbi 11'iniz

Adem, klavyen mi sürçtü nedir?, Podolski' den vazgeçmezsin bilirdim!...İkinci yarı girmesinden yana mısın, yoksa üstünü tümden mi çizdin?...

Aslında Eren formda olsa ben de böyle düşünürdüm, ilk yarı baskıyla skoru bulmayı umarak...

Ikinci yari oyuna dahil olmasi, daha faydali olabilir diye düsünüyorum. Podolski´nin attigi bazi golleri, attigi 1-2 pas disinda, takima döndügünden beri pozitif etkiledigini düsünmüyorum. (Ilk lig maci haric, ki orada Eren ile birlikte oynamisti)
Poldi´nin tek forvet konusunda, Eren´den daha az katki verdigini düsünüyorum. Sut teknigi ve sol ayagi ile verdigi bazi paslar daha etkili, onun disinda cok eksik kaliyor oyunsal anlamda. Ayni zamanda pozisyona da sokamiyoruz kendisini. Eren ise hava toplarinda cok tehlikeli, su son macta Eren oyunda olsaydi, Semih´in soldan kestigi orta gol ile sonuclanirdi. Sezon basinda da, hic birsey üretemedigimiz maclarda, birden erenin süpriz golleri ile aldigimiz fazlasi ile puan vardi.

Podolski toplar ayagina gelince etkili oluyor, ama ayagina kolay kolay denk getiremiyoruz toplari. Rize macindaki gol bile tesadüftü. Josue iyi cikardi topu, ama topun carpip, tam poldinin ayagina yatmasi sans, gerisi poldinin kalitesi idi. Maalesef durarak top oynuyor, Poldi sevdalisi olarak, bunu söylemem lazim.

Eren ise hava toplarinda Bundesliga´da bile cok zor savunulan bir oyuncu idi. Bir kac iyi orta attigimiz maclarda bile, gol ve goller bulmasi süpriz olmaz. Yani kilitlendigimiz maclarda, kilit net kilit acabilecek bir oyuncu olarak, her puan önemliyken, kullanmamiz gerektigini düsünüyorum.

1561890_Galatasaray_SK.jpg

Yahu yasin yeteneksizini nasil 11 e yaziyorsunuz hala anlamis degilim. Tek yaptigi iyi is firsatcilik. Iyi top takibi yapip gol atiyor.

Adam eksiltme yok, iyi orta yok, verkac cok nadir ben boyle kanat oyuncusu istemiyorum. Garry en azindan bos alan buldumu yardiriyor.

23367.jpg

Cenk-Koray-Cavanda-Selçuk-Yasin-Sinan-Eren.
Sana karşı değil...Bir genel analiz:

Bu defans daki oyuncular dan kime gözü kapalı güvenirsin ?
Bir de Ağızlarda "Şampiyonluk" konuşuluyor.

#Chedjou formsuz ve dün'e kadar kadro dışı idi.

#Ahmet klasik Anadolu topçusu...Tudor ve Riekerink pek tercih etmediler. Çok gereksiz transfer.

#Carole büyük takım bek'i değil. Tabi Bruma da pek defansa yardım etmiyor, lakin çoğu maçta arkasına atılan toplar çok fazla.

#Linnes iyi mı kötü mü... daha tam anlamadım. Ama büyük takım oyuncusu yeteneği yok gibi. En fazla ışık yinede Linnes'de.

Bakıldığında defans hattı komple değişmesi lazım.

Güzelim takımın içine ettiler...

Son düzenleme:
Sana karşı değil...Bir genel analiz:

Bu defans daki oyuncular dan kime gözü kapalı güvenirsin ?
Bir de Ağızlarda "Şampiyonluk" konuşuluyor.

#Chedjou formsuz ve dün'e kadar kadro dışı idi.

#Ahmet klasik Anadolu topçusu...Tudor ve Riekerink pek tercih etmediler. Çok gereksiz transfer.

#Carole büyük takım bek'i değil. Tabi Bruma da pek defansa yardım etmiyor, lakin çoğu maçta arkasına atılan toplar çok fazla.

#Linnes iyi mı kötü mü... daha tam anlamadım. Ama büyük takım oyuncusu yeteneği yok gibi. En fazla ışık yinede Linnes'de.

Bakıldığında defans hattı komple değişmesi lazım.

Güzelim takımın içine ettiler...

Büyük takim beki nedir Arif bey ?

Hakan Ünsal´dan beri adam akilli oynadigini gördügüm ilk sol bek Lionel Carole...

Muslera

Linnes - Chedjou - Ahmet - Carole

Nigel - Josue

Yasin - Sneijder - Bruma

Podolski

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İstediğim

Muslera Linnes Chedjou Ahmet Carole De Jong Selçuk Rodrigues Sneijder Bruma Podolski

Olacak olan

Muslera Sabri Chedjou Semih Linnes De Jong Selçuk Yasin Sneijder Bruma Podolski

Nando
Linnes Ahmet Ched Carole
De Jong Josue
Yasin Sneijder Bruma
Poldi

olacak olan

Nando
Sabri Ched Hakan Carole
De Jong Selcuk
Yasin Sneijder Bruma