Derbi mi,psikolojik savaş mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbi mi,psikolojik savaş mı?

Cevap: Derbi mi,psikolojik savaş mı?

Maçın adı '' Derbi '' ama özü '' Psikoloji ''.Fenerbahçe'ye karşı bu denli mahkum olmamızın sebebi ise bu işin özünü yeterince kayrayamamızdan kaynaklanıyor.

defansif yönden geçen yıla göre bizim durumumuz çok daha iyi ama ofansif olarak bizim geçen seneden bir farkımız yok malesef bu maçta orta sahada sıkıntı çekeriz gibi geliyor bana. ama işin psikoloji tarafına gelince daha maça çıkmadan psikolojisi olumsuz olan bir oyuncumuz varsa bıraksın gitsin zaten bence fatih terimin en iyi olduğu nokta oyuncu psikolojisidir. umarım bu maçta görürüz bunu.

Ben 1-2 maç dışında hatırlamam fbden kötü oynadığımız bir derbi.Hep daha iyi oynadık ama ne hikmetse golleri yiyen hep biz olduk.

Kazanamamızın tek bir nedeni var;Aziz büyü yaptırmıstır:DKara büyü:lol:

medya çoşturur maç öncesi bu ezikleri.Hakeme baskı uygularlar onlar bir şekilde yolunu bulur.Bizim medya da uyur güzel güzel.

bizim aşırı isteğimiz hep ters tepiyor, futbol sansda ne hikmettir bu eziklerden yana oluyor.. 6 kasımdan bu yana konsantrasyon ters tepiyor maalesef.

fenere karşı 90 dk gözünü kırpmadan full konsantre bi şekilde oynamak lazım. en ufak bir hatayı affetmiyorlar. eğer dediğim gibi sıfır hatayla oynarsak %100 kazanırız

Dunyanın bu tur buyuk derbilerinde 10 sene suren bir hegemonya yok. Ben bunu tek birşeye bağlıyorum, o da VOODOO BUYUSUDUR. [Buyuye inanmayanlar, açıp araştırsın ozellikle Voodoo nedir]. 2002 yılında boyle bir şey gundeme gelmisti, bir kose yazarı yazmıstı bunu fenerli yoneticilerin buyu yaptırdıgı olayını. %95 dogrudur. Voodoo degilse bile [dogru degilse bile] bir takım doga ustu gucler devrede.

Mactan once oyunculara "profesyonelce oynayın" dediğimizde ters tepiyor.

"Gaza gelin cıkın parcalayın" dedimizde, ters tepiyor.

"Galatasaray'ın onuru icin oynayın" dedimizde, ters tepiyor.

One gecsek dahi kaybediyoruz. Niye hep aynı takıma ? Demek ki, bu işte bir iş var. Yok diyemezsiniz. :ka21:

Dunyanın bu tur buyuk derbilerinde 10 sene suren bir hegemonya yok. Ben bunu tek birşeye bağlıyorum, o da VOODOO BUYUSUDUR. [Buyuye inanmayanlar, açıp araştırsın ozellikle Voodoo nedir]. 2002 yılında boyle bir şey gundeme gelmisti, bir kose yazarı yazmıstı bunu fenerli yoneticilerin buyu yaptırdıgı olayını. %95 dogrudur. Voodoo degilse bile [dogru degilse bile] bir takım doga ustu gucler devrede.

One gecsek dahi kaybediyoruz. Niye hep aynı takıma ? Demek ki, bu işte bir iş var. Yok diyemezsiniz. :ka21:

vudu mu??

chucky nin büyüsü değil mi o :D

büyü varsa neden bozdurmuyoruz :D bencede olabilir.. bi ara medyum ayten falan goruntulenmişti stadda.. büyü ile basiret baglanabiliyor bildiğim kadarıyla ama tutturmak mesele..

Voodoo oyuncak bebeklere iğne sokularak yapılan büyü değilmiydi reis ? doğrumu hatırlıyorum

ya kendinize gelin ne büyüsü arkadaşlar. angutları güldürtmeye mi uğraşıyorsunuz burda. bizim inancımızda büyü falan yoktur.

Üst Alt