Derbide Yapılacak Kareografi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbide Yapılacak Kareografi

Cevap: Fenerbahçe Maçına Ultraslan'dan Kareografi Hazırlığı

lyon2_1280x1024.jpg

Buna benzer bisey olur bence.

Burada bir Taraftar Gurubu düşmanlığı yok... Tepki var..!

Tepki kime..??? UltrAslan'a...

Neden....???

Yönetim istifa diye slogan atanları susturdukları için...

Yanlış kişileri yuhaladıkları için.....

90 dakika boyunca arabesk söyledikleri için....

Binlerce üyeleri olmasına rağmen yeni sloganlar üretmedikleri için...

Varsa yoksa " Cim bom bomum benim, biricik sevgilim..............."

İş işten geçmiş herkes gitmiş takı maf olmuş şimdi Yönetim istifa diyorlar....

Bu bir Tepkidir, düşmanlık değil....

yapma ya ultrAslanın sitesine gir bakalım yönetimi istifaya davet etmiyo mu

yahu zaten ultrAslan istifaya davet etti.

zaten ultrAslanın yönetimi istemedğini herkes biliyyor..dün telegoldede söyledi.ama buderbi macı destek zamanıdır

Adamlar herşey bittiğinde bütün hedeflerden uzaklaşıldığında istifa dedl. Stadın tek dolacağı maçta kareografiye hazırlanıyorlar. Takımın durumunu önemsemeyip hala 18 saat yola, veya dağın tepesinde ki buz gibi havaya gidiyorlar. ultrAslan doğruları yapıyor, ama anlayanlara.

paşam burdan korsan linklerle maç izleyip atıp tutacağınıza maçlara (deplasmanı geçtim arenaya gidin lan) gidin de beğenmediğiniz ultraslanı susturun bu takım bizim deyin...yiyosa?

Tüm taraftar grupları bu işi meslek bellemişler. Adam çıkıp televizyona kanaat önderliği yapıyor. Hagi, Adnan Polat'a sayın demeyen spikerler adama sayın diyor. Millet Galatasaray kaşkolu yerine UA kaşkolu alıyor. Koyun olmayın, bunların peşinden gitmeyin.

U dönüşleri bir kaç hafta önce başlamıştı A.Polat'ın bir daha seçilemeyeceğini bildiklerinden son kaleleride düştü bundan sonra ne anlatsalar hikaye yalancı çoban misali.Aklı selim taraftar zaten kimin ve neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor.

Kareografi konusuna gelirsek açılışı bile kendi şovlarına alet eden bi grup umarım bu kez yine aynı rezaleti yaşatmaz.

225672351.jpg

yapma ya ultrAslanın sitesine gir bakalım yönetimi istifaya davet etmiyo mu

yahu zaten ultrAslan istifaya davet etti.

zaten ultrAslanın yönetimi istemedğini herkes biliyyor..dün telegoldede söyledi.ama buderbi macı destek zamanıdır

Iste senin okuma kabiliyetin olsa gerek....

Ne yaziyor orda bak...? "Is isten gectikten sonra,,,,!!!"

Fenerbahce macinin önemi cok farkli. 1 maclik bütün olumsuzluklari simdilik unutup 90 dakika orayi cehenneme cevirmeliyiz. Yeneriz, yeniliriz ama Fenerbahce karsisinda oyuncularimizi kücük düsürmenin sadece Fenerbahce´ye yarayacagini düsünüyorum. Düsünceyi destekliyorum. Zaten sadece bu maclik hedefimiz var. Fenerbahce macindan sonra protestoya siddetini arttirarak devam :)

Sağlam bi şey yapsınlar da namımız yürüsün.:005:

Kırdıkları koltuklarla mı yapacaklarmış kareografiyi?!

aslinda koltuklari kirarak galatasaray yazabilirler

cok masrafli da olmaz

Cevap: Fenerbahçe Maçına Ultrasladan Kareografi Hazırlığı

Benim mesajım neden siliniyor ?

Yazdıgım mesajda küfür mü var aşağılama mı var hakaret mi var.

Hadi anladık gerçek hayatta demokrasi yok bari burda yapmayın yönetici arkadaşlar ayiptir.

Biz gibi bu sitenin ilk müdavimlerini küstürmeyin bari.

Silindi dediğiniz mesaja baktım, silinmemiş orada duruyor. Belki arkadaşımız tereddüt etti ve yönetim panelinde bizlere danıştı. Bunlar olur. Zira çok sayıda üyemiz yazdıklarıyla bize zarar verebileceklerinin farkında değil. "Altı üstü link istedim ya" diye bile itiraz gelebiliyor, düşünün.

Ama bana kalırsa asıl sorun; eski üyeler ayrıcalık beklediğinde ortaya çıkıyor.

Çoktan başardılar.

Sebebini açık açık yazarsanız anlayacağız. Yoksa sizinki arkadan bıçak sallamaktan farksız.

Üst Alt