Derbinin Faturası Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ceza alinan macta o blok numarali biletle kimler girdiyse onlar

kombinen o bloktadir ama macta degilsen bir sonraki maca girersin ornegin

o blokta izleyip izlememen de onemli degil , kapidan girerken biletin hangi blok a aitse sanki illa o blokta izlemissin gibi uygulama yapiyorlar . Oysa kimse kendi koltugunda ya da blogunda oturmuyor ki

eger o maca o bloktan girip ceza almissan biletini baskasina transfer edebilirsin , o kisi gider izler
3423.jpg

Ne kadar bilgili ve çekici bir beysiniz.. Like uzatıyorum al canım..

Oyle garip ki , ornegin bileti 112 den olan ama icerideki mevcut kalabalik sebebiyle ornegin 116 dan maci izleyip etliye sutluye dokunmayan adam hic yok yere 3 mac gidemeyecek

ama bileti 116 dan olup da gidip 112 deki arkadaslarinin yaninda izlerken sahaya 5-6 pet sise atip hakemi vuran adam gelecek ilk mac yine tribunde

Yonetim is atmali bu olaya, gideceksin adam gibi bilet fiyatlarinda indirim yapacaksinki, biletlere akin edecek millet. Ayrica gunde en az 3 kere her sabah,oglen ve aksam olmak uzeri resmi sitenden bildiri yayinliyacaksin, milleti kombinesini devretmeye tesvik edeceksin.

Doğu alt tribündeki blokların ceza yemesinin tek sebebi Hasan Ali'nin pozisyonuna penaltı çalınmaması. O ana kadar genel olarak sakin sakin izliyordu maçı millet. 213'te ayağa kalktım diye sitem ettiler hatta arkadan. O derece bir sakinlik. Ama o pozisyondan sonra çıldırdı insanlar. Acaba o pozisyonu gördüğü halde çalmayan hakemler de ceza alacak mı ? Gençler maçına gideceğimden değil sadece merak ediyorum.

Üst Alt